Lansingerlandloop JA2 brengt de kampioenstitel terug NieMo veilig in eerste klasse Open Dag Ten- 4-Plassentocht bij nisvereniging TC Zevenhuizen '80 Schoolvoetbal VC Nesselande en Kern Kinderopvang Randstad slaan handen ineen Eerste competitienederlaag Pim te Lintelo Atletiek HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 28 MAART 2012 59 Volleybal Waterpolo Schaken VELD ITT Bleiswijk - Atletiekvereniging De Kieviten in Bleiswijk houdt zaterdag 31 maart een wedstrijd en presta tieloop door het recreatiegebied bij de Rottemeren, Start en finish zijn bij het Sport- en Recreatiecentrum Rottemeren aan de Kooilaan 1A in Bleiswijk. De 5 kilometer gaat om 13.30 uur van start; de 10 kilometer om 13.40 uur. Voor de tien kilome terlopers is onderweg een verzor- gingspost met water. Bij de finish is voor alle lopers water, sportdrank en fruit beschikbaar. Na afloop is er voor alle deelnemers een leuke at tentie. Voorinschrijven kan tot en met don derdag 29 maart via www.inschrij- ven.nl. Op de dag zelf kan ingeschre ven worden van 11.45 tot 13.15 uur in het Sport- en Recreatiecentrum Rottemeren. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moordrecht - De waterpolosters van VJSG Nie- Mo-Van Vliet boekten hun grootste zege van het seizoen tegen nummer 10 VJZK 1 uit l/Vassenaar. In het Nieuwerkerkse Polderbad haalde de ploeg van trainer Sander Boer flink uit9-4. De dames van NieMo begonnen scherp aan het duel in de weten schap dat ze zich bij winst voortij dig veilig konden stellen voor lijfs behoud in de eerste klasse. Trainer/ coach Sander Boer zag zijn team een dikke 6-1 voorsprong nemen binnen twee perioden. Hoewel het verschil niet groter werd sprak Boer van "de beste wedstrijd van het seizoen". Hij vervolgt: "De focus gaat nu volledig op de bekercom petitie, maandag 2 april gaan we voor winst in de halve finale tegen Wiekslag 2 om evenals vorig sei zoen de finale te bereiken." Het team bedankt trainers Thomas van Rij en Dirkjan van de Berg en coach Elenora van de Kraats voor hun inzet. Zevenhuizen - De jongens van Nesselande A2, Robin van Tienhoven, Tim van de Kraats, Niels Brakshoofden, Sybren Scheffers, Tom Onderwater, Vincenth Stolk, Pascal Rip en Kylièn Bergh wonnen zaterdag 24 maart hun wedstrijd. Dankzij de mentale steun van teamgenoot Rik van Soest lieten zij de concurrenten alle hoeken van het veld zien. Deze heren spelen op 4 april de halve finale in Bodegraven. Moordrecht - Op de velden van voet balvereniging Moordrecht (WM) werd woensdag 21 maart school voetbal gespeeld door leerlingen uit de groepen 7 en 8 van basisscholen uit Moordrecht en Boskoop. Stralend Volgens Dijkgraaf snijdt het mes van de samenwerking aan twee kanten: "Net zoals VC Nesselande meerwaar de heeft voor de aanwas van kinde ren voor Kern Kinderopvang Rand stad, zo vinden de klanten van Kern Kinderopvang Randstad wellicht hun weer, enthousiaste kinderen, veel sup porters en een goede organisatie van de WM. Winnaar bij de jongensteams uit groep 7/8 werd het team van groep 8 Sjaloomschool/School met de Bijbel De Rank uit Moordrecht. weg naar onze vereniging." De BSO-doelgroep van Kern Kinder opvang Randstad komt qua leeftijd overeen met de miniafdeling van VC Nesselande. Om die reden mo gen kinderen uit de buitenschoolse opvang gratis meetrainen met de Zevenhuizen - Tennisvereniging Zevenhuizen houdt zaterdag 31 maart op Sportpark Van 't Verlaat vanaf 13.00 uur een open dag onder het motto 'Zonder jou is er geen bal aan!'. Tijdens de open dag kunnen belang stellenden sfeer proeven, kennis maken met leden van de vereniging en met de gediplomeerde tennis- schoolleraren. De vereniging zorgt voor materiaal, ballen en rackets. Raemon Sluiter is ambassadeur van deze Open Tennisdagen. "Er zijn ac tiviteiten voor elke leeftijdscatego rie. Met gratis lessen, kleine toer- nooitjes, gewoon een balletje slaan en met allerlei activiteiten buiten de baan zetten deze clubs hun beste beentje voor", aldus Sluiter. Deelne mers aan de open dag maken kans op een clinic met Sluiter. Voor meer informatie: www.opentennisdagen.nl. mini's van VC Nesselande. VC Nesselande en Kern Kinderop vang Randstad mikken met hun sa menwerking ook op de aanwas van leden en klanten. Volgens Dijkgraaf heeft een bloeiende miniafdeling een positieve doorwerking op zijn club. "Een brede basis bij de mini's, betekent voor VC Nesselande een goed fundament voor de toekomst. Veel van deze mini's stromen immers door naar onze jeugdteams en zijn uiteindelijk een welkome aanvulling bij de senioren." Zevenhuizen - Leden van Tour Club Zevenhuizen '80 en andere belang stellenden stappen zaterdag 31 maart op de pedalen voor de eerste toertocht van het nieuwe seizoen. De 4-Plassentocht is een volledig uitgepijlde fietstocht over 60, 80 en 120 kilometer waaraan iedereen kan meedoen. Op het programma van de fietsclub staan verder op zondag 15 april De Omloop van Rotterdam en in het weekend van 19 en 20 mei de Tour- du-Zes, waarbij het inschrijfgeld volledig wordt gedoneerd aan de KWF-Kankerbestrijding. Het toetje Moordrecht - Concurrent Frank Vis ser bezorgde in de 21e competitie ronde ranglijstaanvoerder Pim te Lintelo zijn eerste nederlaag. Een stuk voor drie pionnen en een kans rijke aanvalsstelling waren de ingre diënten voor een mooie zege. Ook nummer drie op de ranglijst, Léon Jacobse, had tegen Mick van den Berg geen gemakkelijke avond. Hij kwam een stuk achter en dat had den er zelfs twee moeten worden leerden de analyses achteraf. Dat gebeurde niet en met listige acties schiep Léon tegenkansen. Die wer den wel gepareerd, maar kostten zijn tegenstander veel bedenktijd. Met nog een minuut voor hem op de klok accepteerde hij remise. Dat was ook de uitslag bij Leen Boon stra tegen Aad van den Berg, bij Arie Macdaniël tegen Rien Duine, Jan van het toerfietsseizoen wordt op zondag 26 augustus gevormd door de 'Zuid-Hollands Mooiste'. Deze tocht wordt georganiseerd in sa menwerking met vier andere ver enigingen. Naast deze grote evenementen we ten de 150 leden elkaar dagelijks te vinden voor sportieve uitdagingen op de fiets; van een rondje Rotte meren tot de toerversie van Milaan San Remo die op zondag 10 juni op de kalender van de toerclub prijkt. Voor meer informatie: www.tczevenhuizen80.nl. van dorpel tegen Stefan Lipscharts, Winst was er voor Sjaak in 't Veld tegen Pane Vink, Aad van der Meer tegen Casper de Pijper, Arie Macda niël junior tegen Marten Evengroen en Marian Schoonderwoerd tegen Ton van Smirren. Dubbele winst was er voor Bastiaan Rietveld. Eerst klopte hij de bij de senioren debu terende Maikel Terlouw en daarna was Peter Koolmees het haasje. Ondanks zijn nederlaag gaat Pim te Lintelo nog met ruime voorsprong op Frank Visser aan de leiding. Degradatiezorgen voorbij Het eerste team van De IJssel was duidelijk sterker dan RSR Ivoren To ren 4 uit Rotterdam; een ruime zege (5,5-2,5) was het gevolg. Met deze uitslag is handhaving in de eerste klasse verzekerd. Zevenhuizen - In de zoektocht naar sponsoren heeft de volleybalvereniging in eigen huis een partner gevonden. Kern Kinderopvang Randstad, sinds ja nuari medehuurder van Dorpshuis Swanla, gaat voor minimaal drie jaar de samenwerking aan met de Zevenhuizense club. "Dit is een krachtenbunde ling tussen twee partijen die niet alleen dezelfde locatie, maar ook dezelfde belangen delen,aldus VC Nesselande preses Timo Dijkgraaf.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 58