klikken mag Eigen energieleverancier worden? Open Coffee Zuidpias GHZ scoort goed op patiënt veiligheid Slooijer Bouwbedrijf zorgt voor professioneel uitgevoerd bouwwerk Banken onderzoeken kracht Groene Hart www.hartvanholland-online.nl HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 4 APRIL 2011 53 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Vertegenwoordigers van vijf van de deelnemende Rabobanken, van links naar rechts Aad Smit, Ruud van der Vliet, Willem van der Velden, Heidi van Woudenberg en Paul Groen. Regio - Hoe zorgen we ervoor dat het Groene Hart over honderd jaar nog bestaat? Zes Rabobanken in het Groene Hart zoeken, in samen werking met de Kamer van Koop handel, naar een antwoord. De banken willen met het onder zoek een bijdrage leveren aan de economische ontwikkeling van het gebied, met behoud van haar unie ke groen/blauwe waarden. Speciale aandacht is er voor de vitaliteit van de dorpskernen, de agrarische sec tor en het toerisme. In mei en juni zijn er interviews en workshops met beleidsmakers, ondernemers en andere belang hebbenden. De eindresultaten ver schijnen begin oktober onder de titel 'Kracht van het Groene Hart'. 2012: Jaar van de Coöperatie Het onderzoek sluit volgens di rectievoorzitter Paul Groen van Rabobank Gouwestreek aan bij het door de Verenigde Naties uit geroepen Jaar van de Coöperatie: "Het ter beschikking stellen van kennis past bij de maatschappe lijke betrokkenheid die wij als co- operatie altijd, maar zeker dit jaar, hebben." BEtK Moordrecht is sinds 7 maart gevestigd in een nieuw pand aan de Veenweg 3, op industrieterrein Het Ambacht. Moordrecht - BEtK is officieel Duur- stroom dealer; Duurstroom Moor drecht. Dit betekent, dat BEtK het regionaal aanspreekpunt is, waar belangstellenden terecht kunnen voor persoonlijk advies en nazorg op het gebied van zonne-energie- systemen. In de showroom van BEtK kan men producten van Duurstroom bezich tigen en krijgt men voorlichting over werking, garantie, service en installatie. BEtK startte twee jaar geleden met de verkoop van zonnepanelen. Deze vormen een goede aanvulling op het assortiment zonwering dat het bedrijf voert. BEtK Moordrecht bestaat inmid dels tien jaar. Sinds 1 maart is het bedrijf verhuisd naar een pand aan de Veenweg op industrieterrein Het Ambacht. De oude locatie was te klein geworden en lag wat af gelegen. Voor meer informatie: 0182-373737, www.blmoordrecht. nl en www.duurstroom.nl. Zuidpias - Bij Tom Korbee Hove niers aan de Parallelweg Noord 10 in Nieuwerkerk aan den IJssel wordt dinsdag 17 april van 09.00 tot 10.30 uur een Open Coffee gehouden. Open Coffee Zuidpias is een maandelijkse netwerkbij eenkomst voor kleine en grote on dernemingen binnen de gemeente Zuidpias. Voor meer informatie: http://open- eoffee-zuidplas.blogspot.com/ of via Twitter: @OCZuidplas. Gouda - Het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) presteert goed als het gaat om patiëntveiligheid. Eind 2011 werd een risico-inventarisatie uitgevoerd door het invullen van de Centramonitor. Deze monitor wordt jaarlijks uit gegeven door Centramed en wordt ingevuld door een groot aantal zieken huizen. Het GHZ kreeg ditmaal drieënhalf van de maximaal vier te behalen sterren. Vooral de afdelingen Spoedeisende hulp, Verloskunde, Verpleging en verzorging en Medische technologie scoorden hoog ten opzichte van de andere ziekenhuizen. Op of iets on der het gemiddelde lag het resultaat van de Intensive Care en de Opera tiekamers. Op basis van de resultaten hebben alle afdelingen een aantal verbe- terpunten in hun jaarplannen voor 2012 opgenomen. Daarnaast wil het GHZ de Centramonitor regelmatig invullen, om de voortgang op de pa tiëntveiligheid te kunnen bewaken. Hiermee waarborgt het GHZ dat de patiëntveiligheid ook in de toekomst op het huidige niveau blijft. Harrie en Dirk Slooijer bij een door hun bedrijf gebouwde woning aan de Bierhoogtweg. Moerkapelle - Nadat Harrie Slooijer gedurende 25 jaar als bouwkundig te kenaar, werkvoorbereider en calculator bij diverse architectenbureaus en aannemers werkzaam was geweest, startte hij in 1988 zijn eigen aanne mersbedrijf in een kleine werkplaats bijzijn woning. In eerste instantie nog zonder personeel, maar al snel kwamen er twee timmerlieden in dienst. In 2000 werd zoon Dirk medefir mant. Het bedrijf werd verplaatst naar een grotere bedrijfshal en het machinepark werd uitgebreid met moderne machines. Door de aanwezige knowhow bij Slooijer Bouwbedrijf kan men de klant van gedegen advies dienen bij het maken van een ontwerp van een bouwplan en bij het aanvra gen van de nodige vergunningen. Door het aanbieden van een zo compleet mogelijke offerte, streeft het bouwbedrijf er naar, financiële verrassingen achteraf voor de op drachtgever te voorkomen. Inmiddels heeft Slooijer Bouwbe drijf een behoorlijke groei doorge maakt en kan men bij het allround bedrijf voor alle voorkomende werkzaamheden terecht; van klei nere klussen als het bouwen van (luxe) woningen, tot de bouw van bedrijfspanden. In de werkplaats worden kozijnen gemaakt voor het eigen bedrijf en voor derden. Slooijer Bouwbedrijf zorgt, met een vakbekwaam team van timmerlie den en onderaannemers, voor een efficiënt gerealiseerd en professio neel uitgevoerd bouwwerk. Voormeerinformatie:079-5931689 of www.slooijerbouwbedrijf.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 53