X X X X Wegvervoer gevaarlijke stoffen BEKENDMAKINGEN HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 4 APRIL 2012 Bekendmaking vaststel ling bestemmingsplan Garagebedrijf 't Gilde Kennisgeving ontwerp beschikking Verkeersbesluit Aangevraagde omgevingsvergunning Kennisgeving ontwerp beschikking Verleende omgevingsvergunningen Algemene plaatselijke verordening Jaaroverzicht klachten 2011 vastgesteld Verkeersbesluit Agenda Welstands commissie ter inzage GELUKKIG IS HET ZIEKENHUIS DICHTBIJ Terinzagelegging Met ingang van donderdag 5 april 2012 ligt het raadsbesluit tot vaststelling en het vastgestelde bestemmingsplan met bijbehorende stukken, gedurende 6 weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Het raadsbesluit tot vaststelling en het vastgestelde bestemmingsplan met bijbehorende stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www. ruimtelijkeplannen.nl (vul bij ID in: NL.IMR0.1892.BpGaragebtgilde-Va01). Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente Zuidpias (http:// zuidplas.gemeentedocumenten.nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens te raadptegen [www.zuidplas.nl onder het kopje "Plannen en projecten"). Beroep Tijdens de ter inzage termijn kunnen belanghebbenden (die tijdig tegen het ontwerpbestemmingsplan zienswijzen hebben ingediend), beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien u geen zienswijzen hebt kunnen indienen maar wel kunt aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, kunt u ook beroep instellen. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afdeling. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel 3.8 Wro of wanneer een voorlopige vooerziening wordt verzocht. Nieuwerkerk aan den IJssel, 4 april 2012 Zienswijze(n) Tijdens de periode van ter inzage legging kun nen zienswijzen worden ingebracht. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schrif telijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) tegen het ontwerp weigeringsbesluit kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u contact opnemen met de heer M. van Tol, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 484. Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn de gevraagde omgevingsvergunning te weigeren voor het bouwen van een windmolen op de woning op het adres Groenendijk 192 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De aanvraag, het ontwerp weigeringsbesluit en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 4 april 2012 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. ZEVENHUIZEN Locatie Bredeweg Aanleggen parallelweg (ontvangen 22-03- 2012) Locatie Bredeweg Slopen duiker en bouwen spooronderdoor- gang (verzonden 27-03-2012) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 2 van de Wegen-verkeerswet 1994 besloten Om ontheffing te verlenen van de aslast- beperking op de Groenendijk op grond van artikel 87 van het Reglement verkeersre gels en verkeerstekens 1990 ten behoeve van Wijngo Holland BV. Gedurende de termijn waarbinnen tegen deze besluiten bezwaarschriften kunnen worden ingediend, zullen deze ter inzage worden gelegd in het raadhuis vanaf 4 april 2012. Lees voor de mogelijkheid om een bezwaarschrift in te dienen de atinea over de Algemene wet bestuursrecht elders in deze rubriek. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling VROM, tel. (0180) 330 300. Locatie Bredeweg Aanleggen parallelweg (verzonden 27-03- 2012) De volgende vergunning is verleend: Vereniging Natuurmonumenten, collecte- vergunning voor het houden van een collecte in de periode 26 augustus t/m 1 september 2012 in Zuidpias. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. ZUIDPLAS Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn vergunning te verlenen voor het brandveilig in gebruik nemen of gebruiken van een BSO in een soosruimte op het adres Burgemeester Klinkhamerweg 86 te Zevenhuizen. De aanvraag, de ontwerp-omgevingsvergun- ning en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 4 april 2012 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Tijdens de periode van ter inzage legging kun nen zienswijzen worden ingebracht. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schrif telijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) tegen de ontwerp-omgevings- vergunning kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijzeln) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belang hebbende is. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u con tact opnemen met mevr. S. van Rutten-van Vendeloo, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 490. Het college heeft op 20 maart 2012 het jaaroverzicht klachten 2011 vastgesteld. Dit overzicht ligt gedurende 6 weken ter inzage op het gemeentehuis en is ook te bekijken op de gemeentelijke website. Burgemeester en wethouders hebben op grond van artikel 149 Wegenverkeerswet en artikel 87 van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 ontheffing verleend van de zwaarte en breedtebeperking in de gemeente Zuidpias aan Van Gansewinkel Milieuservices Overheidsdiensten te Ridderkerk voor het ophalen van afval in de gemeente Zuidpias. Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen), mogelijk tegen dit verkeersbesluit bezwaar in te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ingediend bij het college van Burgemeester en Wethouders en wel binnen 6 weken nadat de vergunning aan de aanvrager bekend is gemaakt. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend bij burgemeester en wethouders om een verzoek tot voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 10 april 2012 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afgevaardigden behandelen de bouwaanvragen van de gemeente Zuidplas op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belangstellenden meer toegelaten. ledereen gebruikt dagelijks producten die gemaakt zijn met gevaarlijke stoffen. Tandpasta, medicijnen, het biertje dat u drinkt en de verf die u gebruikt om dat leuke kastje te schilde ren. Om deze producten te maken, zijn bijvoorbeeld ammoniak en chloor nodig. Ook moet overal in Nederland getankt kunnen worden, waardoor LPG, benzine en gas verkrijgbaar moet zijn. Gevaarlijke stoffen, zoals brandbare en giftige gassen en vloei stoffen gaan in tankauto's over de weg. Heel vaak verloopt dit vervoer zonder problemen. Risico's op brand, ontploffing of een gifwolk kunnen ontstaan bij het kantelen van een tankauto, een aanrijding of het bevoorraden van een tankstation. De kans op een incident is klein. Als het gebeurt, is het belangrijk dat u weet wat u moet en kunt doen. Wordt u in een noodsituatie aangeraden enige tijd binnen te blij ven, dan is het handig diverse spullen in huis te hebben. Op www. denkvooruit.nl/noodpakket/ staat een overzicht. Als een noodsi tuatie plaatsvindt, dan ontvangt u hierover informatie via omroep West (89,3 FM), op de kabel. Meer informatie over wat de overheid doet en wat u moet doen bij een incident met gevaarlijke stoffen bij u in de buurt, vindt u op: www.zuidplas.nl. A

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6