makelaardij M tuiitker Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. PROFITEER NU VAN DE TOT 1 JULI 2012 VERLAAGDE OVERDRACHTSBELASTING EN BESPAAR DUIZENDEN EURO'S! Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl 72 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 4 APRIL 2012 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen jj 1 TI Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl WADDINXVEEN WADD NXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Roemer Visscherstraat 11 Vraagprijs 179.500,- k.k. Wilhelminakade 62 Vraagprijs 335.000,- k.k. WADDINXVEEN WADDINXVEEN Sterrenlaan 92 Vraagprijs 415.000,- k.k. <N> van't hof 1 Mototk- NI- - 09.12 1 rasnsa 4-Kamer eengezinswoning Voormalige huurwoning Vaste project notaris In de Bomenwijk gelegen eengezinstussenwoning met voor- en ruim 11 meter diepe achtertuin (0) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bouwjaar 1955, inhoud 326 m3, gebruiksopp. wonen 83 m2, overige inpandige ruimte 10 m2 en 125 m2 eigen grond. De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. Winkels, station en sportgelegenheden bevinden zich op loopafstand. Ind.: Entree/ hal; Bordestrap met toegang tot de toiletruimte v.v. closet en fonteintje; L-vormige woonkamer met kelderkast; Open keuken met rechte standaard keukenopstelling; Douchegele genheid; Portaal met wasmachineaansluiting en toegang tot de aanbouw en achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met wastafel. 2e Verd.: Middels vlizotrap te bereiken zolderverdieping met dakraam en c.v.- combiopstelling. Bijz.: Op de begane grond is de woning v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en aluminium kozijnen op de 1e verdieping. i->< -s: Goed onderhouden hoekwoning met voor- en verzorgde ach tertuin met vrijstaande stenen berging en achterom. Bouwjaar I 1963, 160 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 93 m2 en 297 m3 inhoud. Winkels, scholen, openbaar vervoer en NS-station zijn nabij gelegen. Ind.: Entree/hal met trapkast en meterkast; Toiletruimte met toilet en fonteintje; Gesloten keuken met rechte lichte keukenopstelling en toegang tot de achtertuin; Doorzon woonkamer met vaste kast, schouw en kopgevelraam. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; Douchegele- f genheid met douche en wastafel; 3 Slaapkamers waarvan 2 met I vaste kast. 2e Verd.: Middels vaste trap te bereiken zolderkamer i met bergruimte achter de knieschot ten, dakkapel aan de achterzijde en Intergas VR c.v.-installatie (2009). Bijz.: De exacte grootte van het perceel zal na kadastrale uitmeting blijken. De kosten hiervan komen voor rekening van de koper. De oplevering van deze woning is in overleg. taGGIe.nl 5-Kamer eengezinswoning Nabij winkels, NS-station, scholen en het Gouwebos Oplevering in overleg Op centrale locatie gelegen ruime hoekwoning met voortuin en achtertuin. De netjes onderhouden achtertuin heeft een vrijstaande stenen berging en een achterom. Bouwjaar 1962, 170 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 90 m2 en 300 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met meterkast en plavui- zenvloer; Toiletruimte; Gesloten keuken met plavuizenvloer, rechte keukenopstelling v.v. 4-pits gaskookplaat, vlakscherm afzuigkap, oven en vaatwasmachine en een kast met daarin de koel/vriescombinatie; Woonkamer met open haard en kopgevelraam. 1e Verd.: Overloop met vaste kast; Badkamer (2010) met douche v.v. thermostaatkraan, designradiator en wastafel; 3 Slaapkamers, waarvan 2 met vaste kast. 2e Verd.: Overloop met c.v.-combiketel, wasmachineaanslui ting, dakvenster en bergruimte achter de knieschotten; 1 Zolderslaapkamer met 2 vaste kasten, dakkapel en berg ruimte achter de knieschotten. Bijz.: Gedeeltelijk dubbelglas. Zonwering aan de voorzijde van de woning. L> 3-Kamer hoekappartement (voorheen 4 kamers) Nabij winkels, openbaar vervoer, NS-station en het Gouwebos Kunststof kozijnen met dubbel glas In kleinschalig appartementencomplex op de 1e etage gelegen goed onderhouden appartement met balkon en berging in de onderbouw. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom. Bouwjaar 1964, gebruiksoppervlakte wonen 75 m2, gebouwgebonden buitenruimte 4 m2 (balkon) en 207 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met massief houten vloerdelen en vaste-/meterkast; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Badkamer v.v. douche, vaste wastafel en design radiator; 1 Slaap kamer met laminaatvloer, vaste kast en balkon; 1 Slaapkamer met laminaatvloer; Keuken met plavuizenvloer, balkon, extra aanrechtblad met drogeraansluiting en rechte lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat, RVS afzuigkap, 80 liter boiler (huur) en wasmachineaanslui ting; Ruime woonkamer met massief houten Jatoba vloerdelen, structuurverf wandafwerking, radiatorbekleding en toegang tot het zonnige balkon. Bijz.: VvE-bijdrage 149,70 per maand (incl. 52,50 voorschot stookkosten). 5-Kamer eengezinswoning Het Gouwebos is op een steenworp afstand gelegen De notariskeuze is aan de verkoper voorbehouden Jaren 30 eengezinswoning gelegen aan de Gouwezijde De woning is op de 1e verd. geheel anders in te delen Mogelijkheid tot realiseren van bijv. een extra slaapkamer Zoekt u een echte jaren 30 woning, het liefst gesitueerd op een ruim perceel, dan is deze in 1936 gebouwde 2/1 kapwoning echt iets voor u. Het perceel waarop de woning staat is 219 m2 en biedt u een diepe (15 m) tuin (N) welke zeer zonnig is te noemen. Gebruiksopp. wonen 93 m2, overige inpandige ruimte 11 m2 en inhoud 355 m3. Ind.: Entree/hal; Keldertje; Toiletruimte v.v. closet; Doorzonwoonkamer 30 m2) met open haard en erker; Gesloten keuken met eenvoudige rechte keukenopstelling met aansluiting wasapparatuur; Aanbouw met doucheruimte v.v. douchehoek en wastafel. 1e Verd.: Overloop waar een kamer gemaakt kan worden; 1 Slaapkamer met dakkapel aan de a.z. en aansluitend een 2e slaapkamer met dakkapel aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de v.z. 2e Verd.: Middels steektrap be reikbare zolder (bevloerd) met c.v. combi ketel (2012). Bijz.: De woning is op de 1e verd. geheel anders in te delen, waardoor er ook ruimte gecreëerd kan worden voor evt. een badkamer en een vaste trap naar de 2e verd., waardoor een extra slaap kamer gerealiseerd kan worden. Geschakeld 4-kamer herenhuis Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2011 Gevel is in 2010 gereinigd en geïmpregneerd Op prachtige locatie met direct zicht op de Gouwe gelegen geschakeld herenhuis met voor-, zij- en achtertuin (Z/W). Bwjr. 1995, 174 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 122 m2, overige inpandige ruimte 17 m2, gebouwgebonden buitenruimte 23 m2 en inhoud 500 m3. Ind.: Entreeverd.: Royale hal; Toilet met fonteintje; Inpandig te bereiken voor malige garage; 1 Slaapkamer met toegang tot (voormalige) badkamer met wastafel, ligbad en aansluiting wasapparatuur. Tuinverd.: Badkamer met hangcloset, wastafelmeubel met dubbele wastafel, douchecabine en designradiator; 1 Royale slaapkamer met inloopkast; 1 Slaapkamer met toegang tot de achtertuin; De achtertuin is een royaal onderheid terras met vlon- derdelen grenzend aan het water. Woonverd.: Woonkamer met uitzicht op de rivier de Gouwe; Woonkeuken met luxe L-vormige opstelling met diverse inbouwapparatuur. 5-Kamer half vrijstaande woning met garage Parkeermogelijkheid voor 2 auto's op eigen terrein Nabij uitvalswegen, scholen, openbaar vervoer en winkels Half vrijstaande woning met polderzicht, voortuin en achter tuin met sierbestrating, terrassen, tuinberging en achterom. Bouwjaar 1997, 292 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 154 m2, overige inpandige ruimte 17 m2, externe bergruimte 5 m2 en 575 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met meterkast en garderobekast; Toilet met fonteintje; Royale woonkamer met erkerraam en schuifpui; Eetkeuken met pla vuizenvloer en L-vormige opstelling met diverse apparatuur; Bijkeuken met plavuizenvloer en toegang naar garage/berging; Garage v.v. elektra. 1e Verd.: Overloop; Badkamer met ligbad, douchecabine, toilet, wastafelmeubel en designradiator; 1 Slaapkamer met kast en balkon; 2 Slaapkamers. 2e Verd.: 1 Zolderka mer met dakkapel, schuifwandkast, HR cv-combiketel, zonneboiler en zonnecollector (huur), mechanische ventilatie unit, bergruimte en aan sluiting wasapparatuur. Bijz.: Dubbel glas, muur-, vloer- en dakisolatie en ankerloze spouwmuren. Uitgebouwde (zij- en achterzijde) eengezinshoekwoning Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2010 en 2011 Dakgoten zowel voor- als achterzijde vernieuwd in 2010 Op rustige locatie uitgebouwde, goed onderhouden eengezins hoekwoning. De woning heeft een voortuin en zonnige achtertuin met vrijstaande stenen garage welke nu in gebruik is als berging met separate hobbyruimte v.v. schuifpui. Bwjr. 1965,199 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 138 m2, gebruiksopp. externe bergruimte 22 m2 en inhoud 450 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Ruime woonkamer v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming en toegang middels schuifpui tot de achtertuin; Eetkeuken v.v. plavuizenvloer met vloerverwarming en L-vormige eiken keukenopstelling v.v. inb.app.; Bijkeuken met wasm. aansl. 1e Verd.: Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel en designradiator; 2e Badkamer met ligbad, vaste wastafel en toilet; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z. 2e Verd.: Royale open zolderslaapkamer (2 slaapkamers mogelijk) met zowel aan de voor- als achterzijde een dakkapel; Kast v.v. HR c.v.-combiketel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 72