Zuidpias Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht Geef inbrekers geen kans! gemeente RAADSINFORMATIE HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS\ 4 APRIL 2012 Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Koningin Julianastraat 91 4-kamereengezinswoning Beschikbaar per: 23 april 2012 Bruto huur: 443,02 per maand Voorwaarden: Min. 2 personen Max. bruto verzamel jaarinkomen 2 personen 44.047 Max. bruto verzamel jaarinkomen 3 personen 47.206 Ingezetenen van Molukse afkomst genieten voorrang Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Oost Waalstraat 36 3-kamer etagewoning (Portiekflat zonder lift, 2e verdieping] Beschikbaar per: in nader overleg Bruto huur: 386,44 Voorwaarden: Max. bruto verzameljaarinkomen 34.085 Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Max. bruto verzameljaarinkomen 34.085,-- Wethouder Rietveldhof 7 4-kamer etagewoning (Portiekflat zonder lift, 1e verdieping) Beschikbaar per: in nader overleg Bruto huur: 501,16 Voorwaarden: Min. 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 34.085 Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Schielandstraat 60 4-kamer etagewoning (Portiekflat zonder lift, 1e verdieping) Beschikbaar per: in nader overleg Bruto huur: 389,15 Voorwaarden: Min. 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 34.085,-- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Sportlaan 36 2-kamer etagewoning (Galerijflat zonder lift, begane grond). Beschikbaar per: 29 mei 2012 Bruto huur: 405,32 Voorwaarden: Max. 1 persoon tot 27 jaar Nieuwbouw eengezinswoningen in Moordrecht Er zijn nog enkele woningen beschikbaar. Zie de advertentie op onze website www.zuidplas.nl -> Wonen Leven -> Huren in Zuidpias -> Woningaanbod in Moordrecht. Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformuliervoorde huurwo ning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrij ving moet 11 april 2012 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier of de gevraagde inkomstenverklaring (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijf formulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Een inbraak zorgt niet alleen voor materi ele schade, maar ook voor veel emotionele schade. Mensen die zich na een inbraak niet meer veilig in hun eigen huis voelen of aan geslagen zijn omdat goederen met een emo tionele waarde zijn weggenomen. Een aantal simpele preventieve maatregelen kunnen de kans op een inbraak verkleinen. Draai de deur op het nachtslot 's Nachts, wanneer je gaat slapen, draai je de deur met de sleutel op het nachtslot. De sleutel haal je vervolgens uitdedeurenlegt deze op een plek waar niemand de sleutel kan zien. Op deze manier voorkom je dat inbrekers binnen kunnen komen door te 'flipperen' of te 'hengelen'. 'Hengelen' en 'flipperen' zijn eenvoudig tegen te gaan door de deur op slot te draaien. Zeker alsjegaatslapen maarookalsje even weg gaat om bijvoorbeeld een boodschap te doen. 'Flipperen' betekent dat de inbreker een stuk plastic tussen de deurpost en de deur schuift waarmee hij de schoot wegduwt waarna de deur openvalt. 'Hengelen' is door de brieven bus de klink aan de binnenkant van de deur proberen naar beneden te halen of de sleutel die in het zicht ligt, proberen te bemachtigen. Voorkom inbraken Draai dedeuropslotwanneerjede woning verlaat, laat geen ramen en deuren open. Wanneer je voor langere tijd weggaat, zorg voor een tijdschakelaar op de verlichting, laat iemand de post weghalen en controleer al het hang- en sluitwerk. Zorg er voor dat men geen klimmateriaal kan gebruiken (berg tuinmeubels, ladders, vuilcontainers etc. op). Insluipingen Sluit ramen en deuren waarop geen zicht is. Terwijl de bewoners elders in het huis zijn, weten dieven binnen enkele luttele seconden binnen te dringen en hun slag te slaan. Sluit dus je ramen en deuren, ook als je thuis bent. Waardevolle spullen uit het zicht Zet geen waardevolle spullen, zoals een tas of een laptop, in het zicht. Niet alleen insluipin gen komen voor, het intikken van een raam om de waardevolle spullen weg te nemen komt ook voor. Voicemail en telefoonbeantwoorder Gaat u met vakantie of gewoon een avondje weg en u schakelt uw voicemail of telefoonbeantwoorder in, zorg dan voor een neutrale boodschap. Bijvoorbeeld "wij kunnen nu even niet aan de telefoon komen". Of beter nog: schakel voicemail of telefoonbeantwoorder uit. Verdachte situatie? Bel 1-1-2! Ten slotte vraagt de politie de inwoners altijd te bellen bij verdachte situaties, noteer zoveel mogelijk gegevens; signalement, kleding, kenteken en andere gegevens van het voertuig. Voor meer informatie; www.veiligheidswijzer. nl, www.politiekeurmerk.nl,www.politie.nl. Besluitenlijst van de raadsvergadering van 27 maart 2012 Hieronder treft u een overzicht aan van de besluitvorming in de gemeenteraad van Zuidplas. U kunt de voorstellen en raadsbesluiten eveneens terugvinden op de gemeentelijke website www.zuidplas.nl. 1. Benoeming leden onderzoekscommissie voor de geloofsbrieven en raadsvoorstel tot toelating lid van de gemeenteraad van de gemeente Zuidpias De heren J. Hordijk, J.W. Schuurman en D.B. van Woudenberg zijn benoemd tot leden van de onderzoekscommissie voor de geloofsbrieven. Zij hebben geconstateerd dat de geloofsbrieven van de heer P.A. van Drenth in orde zijn bevonden. De heer P.A. van Drenth is vervolgens als raadslid namens GBZ toegelaten. 2. Vorming omgevingsdienst Midden-Holland De raad heeft ingestemd met de vorming van een gezamenlijke omgevingsdienst Midden Holland I0DMH). 3. Planning en controlcyclus 2012 De raad heeft met de planning en controlcyclus ingestemd. 4. Budgetoverheveling 2011 naar 2012 De raad is akkoord gegaan met de voorgestelde budgetoverheveling. 5. Renovatie Groene Hartpark De raad heeft ingestemd om de resterende bestemde reserve beschikbaar te stellen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 7