klikken "Lotgenotencontact is enorm belangrijk" Showroom Fietsklaar.nl uitgebreid onze website Tuinfair IN2eTT6N Stichting Van Zinloos Geweld naar Zinvol Gedrag organiseert boottocht voor nabestaanden klik dus snel naar HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 12 APRIL 2011 WILT U ZICH BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. mag www.hartvanholland-online.nl In de vernieuwde, grotere showroom van Fietsklaar.nl kan de klant een keuze maken uit een ruim aanbod aan fietsen en accessoires. Corine Rosen brand en Alex Tournier. Zevenhuizen - Ben no en Tanja Schurink startten op I april 2008 met Fiets- klaar.nl, een mobiele service voor fietsers. Sinds 6 maart 2010 vonden zij tevens een vaste plek in een oude autogarage aan de Lange Zijde 9a om de service op het hoogste niveau te kunnen blijven bieden. dan kan je hem toch niet zolang missen?! Dat doen wij dus an ders", aldus het echtpaar Schurink. Omdat de verkoop van recreatie- fietsen in het winterseizoen enigs zins terugloopt, stapt het echtpaar in die periode over op bijvoorbeeld verkoop van kerstbomen en, als het flink gevroren heeft, van schaatsen. Zo snijdt het mes aan twee kanten, want wie in de winter schaatsen komt kopen, komt in het voorjaar misschien wel een nieuwe fiets ko pen. Fietsindoos.nl In samenwerking met een aan tal collega's heeft FietskJaar.nl de website www.fietsindoos.nl in het leven geroepen. Hier zijn nieuwe kinderfietsen te bestellen tegen aantrekkelijke actieprijzen. Voor meer informatie: 06-30727212 of www.fietsklaar.nl. Regio - Al meer dan tien jaar strijdt Alex Tournier onvermoeibaar tegen zin loos geweld. Zijn belangrijkste wapen: publiciteit. "Ik heb niet de illusie dat we iedereen kunnen opvoeden. Maar door mensen een spiegel voor te houden, hoop ik dat de normen, waarden en het respect terugkeren in onze samenleving." Van Zinloos Geweld naar Zinvol Ge drag heet Tourniers stichting die vo rig jaar zijn tienjarig bestaan vierde. Thuisbasis is Capelle aan den IJssel. Al heel wat bedrijven uit die regio - meer dan tweehonderd volgens Tournier - verleenden het afgelopen decennium financiële steun aan de campagnes van de stichting. Nu vindt Tournier het tijd om zijn werkgebied uit te breiden. Met zijn opvallende busje vol logo s van sponsors koerst hij regelmatig richting Zevenhuizen en omgeving, om ook hier steun te zoeken voor zijn strijd. Hart en ziel Waarom de voormalige gemeente ambtenaar zijn hart en ziel aan deze zaak heeft verpand? Tournier: "Ik ben gezegend met gezonde kinde ren en kleinkinderen en heb geluk kig geen persoonlijke ervaringen met zinloos geweld. Maartoen iktienjaar geleden bij toeval in contact kwam met de Landelijke Organisatie voor Veiligheid en Respect (LOVR) voelde ik me geroepen om ook iets te on dernemen. Van mijn vader herinner ik me de woorden:Leeg van jezelf, vol van een ander, zo vinden mensen elkander.' Daarmee is eigenlijk alles gezegd waar ik voor sta." Presentaties Inmiddels spreekt Tournier van een 'uit de hand gelopen missie'. "De on vermoeibaarheid van de eerste jaren, begint zijn tol te eisen. Ik ben tot de ontdekking gekomen dat ik het pro fessioneler moet gaan aanpakken." Met vrijwilliger Corine Rosenbrand heeft hij expertise op het gebied van evenementenmarketing in huis gehaald. Deskundigheid die goed van pas komt bij het realiseren van alle plannen die de stichting heeft. Rosenbrand: We willen scholen presentaties gaan aanbieden over zinloos geweld, maar ook over pes ten, loverboys en drugsgebruik. Die presentaties kunnen worden gege ven door ouders van een vermoord kind, een mevrouw die vroeger is gepest, een vader die zijn zoon in het drugscircuit ten onder heeft zien gaan, of meisjes die het slachtoffer zijn geworden van loverboys." Telefoonnummers Daarnaast organiseert de stichting een boottocht voor nabestaanden van slachtoffers van geweldsmis drijven. "De boot vaart op 19 mei met maximaal 250 opvarenden van Krimpen aan den IJssel naar Dor drecht. Tussen 2002 en 2007 hebben we deze tocht ook ieder jaar geor ganiseerd. Al stapten de deelnemers soms met lood in de schoenen aan boord, na afloop zagen we ze toch vaak met blije gezichten telefoon nummers uitwisselen. We hebben gemerkt dat er nog steeds behoefte aan de boottocht is; dat lotgenoten contact is enorm belangrijk." Voor meer informatie over sponso ring of deelname aan de bootreis: info@zinvolgedrag.nl of 06-44930267. Moerkapelle - Aan de Heren weg 42 vindt op donderdag 19 april van 10.00 tot 21.00 uur een Tuinfair plaats. Bij circa twintig kramen kunnen belangstellenden terecht voor woondecoraties, bro- cante, tweedehands dames- en kinderkleding en boeken, been mode, bakproducten, geitenkaas, sieraden, sjaals, tassen, fotokaar ten, borduurservice, proeverijen en babyartikelen. De toegang is vrij. De ruimte werd gedeeld met an dere ondernemers. Toen een van hen onlangs stopte, nam het echt paar Schurink haar kans waar en huurde de ruimte erbij. Inmiddels is de verbouwing achter de rug en beschikt Fietsklaar.nl nu over een mooie grote showroom. Fietsreparatie aan huis Bij Fietsklaar.nl kan de klant te recht voor reparatie en onderhoud van de fiets alsmede voor de aan koop van elke denkbare fiets; van stads- en kinderfiets tot racefiets, bakfiets en diverse elektrische mo dellen. De kracht van de ondér- neming ligt echter in de mobiele service. Fietsklaar.nl repareert aan huis op het moment dat het de klant het beste uitkomt. "In deze branche zijn wachttijden van twee tot drie weken niet ongewoon. Maar laten we eerlijk zijn; we gebruiken de fiets toch elke dag

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23