Studio voor afslanken en figuurcorrectie 25% kortim |p^| De passie voor voeten bij Allure Voetzorg Bodylight bestaat 5 jaar! Figuuranalyse HARTVAN HOLLAND I HEALTH ft B11 APRIL 2012 Bewust naar Balans: hét adres voor persoonlijke ontwikkeling. bewust naarbalans Van bewustwording naar verandering! 2 sport- én 2 ozonbehandelingen cadeau t 010-4515555 Oefencabine Ozontherapie Voedingsadvies tij inlevering vai deze advertentie op de eerste laserontharings behandeling Cursussen Creatief Schrijven Schrijvend naar bewustwording. Divers aanbod: Mediteren en Schrijven, Schrijvend Verdiepen, Schrijven over je leven (levensverhalen) en nog veel meer. De curssussen brengen inzicht, ontspanning en inspiratie, www.luisterennaarjezelf.nl Voor iedereen die wil groeien en in zijn kracht wil staan. Persoonlijke aandacht staat centraal Veldewater 27 2911 PG Nieuwerkerk a/d IJssel 06 24 62 95 73 edithbosma@bewustnaarbalans.nl Twitter: @edithbosma dat hij de steun/therapie/sportzolen zelf maakt, zo dat kleine veranderingen snel aangepast worden. Inmiddels is er ook een filiaal van Allure Voetzorg gevestigd in Gezondheidscentrum Calandria te Den Haag. Diverse disciplines binnen het Gezondheids centrum zijn: huisartsen, registerpodoloog, pedicu re, huidtherapie, fysiotherapie, tandartsenpraktijk, apotheek, diëtiste etc.. Naast de diabetische en reumatische voetbehan delingen kan men bij Allure Voetzorg uitstekend terecht voor advies en aanmeten van steun/thera pie/sportzolen, silicone-ortheses en semi-orthope- dische schoenen. Ook voor behandeling van kalk- schimmel- en traumanagels, nagelbeugeltechniek en nagelreparatie/regulatie. Terugblikkend kan worden vastgesteld dat na 22 jaar voeten specialisatie nog steeds met passie voor voeten wordt gewerkt. Voor info: info@allurevoetzorg.nl, www.allure- voetzorg.nl of Tel. 0180 399284. Vinkendaal 33, 2914 EL Nieuwerkerk a.d. IJssel. Coaching: Leren omgaan met lastige situaties en/of personen. De gesprekken geven inzicht. Je leert te vertrouwen op je gevoel, anders communiceren en je te gedragen, zodat je beter met lastige situaties kunt omgaan. Ook loopbaanbegeleiding, www.bewustnaarbalans.nl Het antwoord op de vraag aan Marion, pedicure/ reflexoloog en Hans Brouwer, pedicure/registerpo- doloog van Allure Voetzorg waar hun passie voor voeten vandaan komt neemt weliswaar enige tijd in beslag, maar de moeite wordt ruimschoots beloond. Als het echtpaar eenmaal aan het vertellen raakt, gaat de ene na de andere vakterm over tafel en al snel wordt duidelijk waar de inspiraties en ambi ties voor dit vak vandaan komen. Allure Voetzorg is aangesloten bij branche-organisaties LOOP en Provoet. Na de start in 1990 te Nieuwerkerk aan den IJssel als zelfstandig pedicure is Marion Brouwer zich gaan verdiepen in de voeten via opleidingen: voe- treflexologie en alle aantekeningen/specialisaties van de voetverzorging. Na ruim 11 jaar haar praktijk alleen te hebben gerund, werd ook echtgenoot Hans met het "voe tenvirus" besmet. Hans richt zich meer op voet-, knie-, heup-, en rugklachten. Ook richt hij zich op houdirtgsproblemen die veroorzaakt worden door een verkeerde stand van de voeten. Na een vijfjarige HBO opleiding is hij zich als Registerpodoloog AöB bij Allure Voetzorg gaan vestigen. Een voordeel is Naast de oefencabine en de ozontherapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. Bij inlevering van deze advertentie bij afsluiting van een kuur voor Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel einfo@body-light.nl w: www.body-light.nl Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmteverdeling (30°C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen- zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. SPECIALISATIE: ONTHARINGSTECHNIEKEN ANBOS (vergoeding door de zorgverzekeraar)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 27