www.edplaizier.nl Koopzondag 15 april KNAAP> Goed voorbereid van start op huizenmarkt Straatvoetbaltoernooi bij C1000 Wals Tuin-en terreininrichting Met 122 km over de Middelweg yj intratuin tuk»*.#»» Jaarlijkse Lions Geraniummarkt fietsklaar.ni0 HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 12 APRIL 2012 3 Zaterdag 21 april 2012 van 8.00 tot 15.00 uur Locatie: Voor de C 1000, Zevenhuizen Gratis advies tuinarchitect nieuwe modellen al vanaf bij Intratuin Zoetermeer open van 10.00 tot 17.00 uur traatvoetbal www.calvestraatvoetbal.nl v.d. Mee Jansen hoveniers Moerkapelle - Een eigen woning is voor veel mensen een droomwens. Maar voordat men tot de aankoop van het gedroomde huis kan over gaan, is het van belang te weten wat hier allemaal bij komt kijken. Vooral starters op de woningmarkt hebben veel vragen. Perdijk Era Makelaar dij, Veerman financieel adviseurs en notaris Van der Hammen geven op donderdag 19 april vanaf 19.30 uur vrijblijvend informatie over de gang van zaken rondom het kopen van een huis. Meerdere medewerkers van de di verse kantoren zijn in dorpshuis Op Moer aanwezig voor het beantwoor den van vragen van aspirant kopers. Bij de makelaar kan men zich laten informeren over aandachtspunten bij het kopen van een woning; bij de financiële adviseur kan men vragen stellen over de verschillende hypo- theekvormen en verzekeringen en de notaris verstrekt informatie over de koop- en hypotheekakte en over overige zaken die van belang zijn op fiscaal gebied. De toegang is vrij. Deze ruimte is beschikbaar gesteld Ruime keUZe aan door De Haij van der Wende geraniums en perkplanten advocaten L Groenendijk verzekert een spectaculair straatvoetbaltoernooi. Zevenhuizen - Als voetballiefhebber moet je zaterdag 21 april bij C1000 zijn. Dan vindt er op het terrein van de supermarkt het KNVB Calvé Straatvoetbaltoernooi plaats. Naast de strijd om een plek in de districts finale zijn er activiteiten rondom het veld. 'Het wordt een uniek gebeuren', ver zekert Ramon Groenendijk, bedrijfs leider bij C1000 Wals. Door het hele land worden slechts 24 toernooien gespeeld en het toernooi in Zeven- Zevenhuizen - De politie heeft woensdag 4 april het rijbewijs ingevorderd van een 34-jarige automobilist uit Zevenhuizen. De man reed met een snelheid van 122 kilometer per uur over huizen is er één van. Het toernooi is bedoeld voor D- en E-pupillen. E-pupillen zijn kinderen geboren op of na 1 januari 2001, D-pupillen zijn kinderen geboren op of na 1 janu ari 1999. Voor deelname is KNVB- lidmaatschap niet verplicht. In teams van vijf (vier spelers in het veld en een wisselspeler) wordt er gestreden om de eerste plaats. Maar er is meer dan presteren op het veld. Groenendijk: "We fleuren het terrein op met onder andere een springkus sen. Verder is er een snelheidsmeter, de Middelweg, waar 60 is toe gestaan. Zijn rijbewijs werd ter plaatse ingevorderd en er wordt proces-verbaal opgemaakt. De bestuurder is minstens twee maanden zijn rijbewijs kwijt. de deelnemers krijgen allemaal iets lekkers: het wordt van top tot teen verzorgd." Uiteraard gaan de win naars niet met lege handen naar huis. Er is nog plek voor vijf teams dus schrijf je snel in! Per team kan je inschrijven via www. calvestraatvoetbal.nl. Aan deel name zijn geen kosten verbonden en KNVB-lidmaatschap is geen ver eiste. Het toernooi wordt gespeeld op zaterdag 21 april en begint om 13.00 uur. Zevenhuizen - Tuinarchitect Els- beth Peper houdt donderdag 19 april spreekuur in de bibliotheek van 18.30 tot 20.30 uur. Een afspraak levert geen kant en klaar plan op, wel een eerste schets met plan van aanpak. Belangstellenden kunnen zich aanmelden vooreen gesprek: www.bibliotheekdegroenevenen.nl Dé mobiele fietsenmaker 06-30 72 72 12 o.,,zijdes». 2761 *v zevenhuizen iaooo piein) jiwvi.f ietsklaar.nl Intratuin Zoetermeer Voorweg 192 Donderdag en vrijdag koopavond www.intratuin.nl I 1 geeft kleur aan groen Notaris Jaap van der Hammen, Marina Veerman en Nico Perdijk dienen as pirant huizenkopers van advies op de Startersavond in dorpshuis Op Moer. Waar: Terrein C1000 Wals Wanneer: 21 april 2012 Tijd: 13.00 uur tot 18.00 uur Voor wie: Jongens en meisjes t/m 13 jaar (D en E pupillen) Inschrijven via: MAATWONINGEN (oio) 2221000 www.knaapmaatwoningen.nl Voor: tuinontwerp, tuinaanleg, tuinonderhoud fiFlFIfp kijk ook op onze website www.droom-tuin.nl Dorpsstraat 134 - 2761 AH Zevenhuizen - Telefoon: 0160-633690 of 06-51610498 Lid van de VHG, dé brancheorganisa tie van hoveniers en groenvoorzieners, dus kwaliteit op de eerste plaats. Webshop voor het makkelijk uitzoeken en bestellen van beplanting.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 3