VAN RIJK GEZOCHT: Bezorgers Ü2 o 5 5 5 orchids so... direct uit de kas c BEKENDMAKINGEN <u Rivièra Maison Raamdecoratie Verkoop, onderhoud en ^ngelQ's reparaties van alle pc;s, notebooks en randapparatuur! Zeer snelle reparatie service Ook online te bestellen Service aan huis VERSPREIDING Voor de verspreiding van Hart van Holland in Dorréstein Nieuwerkerk a/d IJssel. 0 1 CU CU <D CU co CU co <U QJ co CU QJ NIEUW BIJ BAC WONINGINRICHTING: ook in verrassende arrangementen HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLASl 12 APRIL 2012 Agenda Monumentencommissie ter inzage Tot snel in de winkel CO Unieke collectie much, more Bredeweg 62, 2752 AB Open: Zevenhuizen - Moerkapelle vrijdag 9.00 -17.00 uur www.orchids-and-so.com zaterdag 9.00 -16.00 uur loods voor de opslag van uien en landbouw machines realiseren, die met toepassing van deze wijzigingsbevoegdheid mogelijk wordt gemaakt. Terinzagelegging Het vaststellingsbesluit en het wijzigings plan met bijbehorende stukken liggen met ingang van 12 april 2012 gedurende 6 weken tijdens openingsuren, voor belanghebbenden ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De bovengenoemde stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl/?planidn=NL. IMRO.1892.WpNoordeinde27ZH-Va01. Het plan is ook te downloaden vanaf de .FTP server van de gemeente (http://zuidplas.gemeentedocu menten. nl). Op de website van de gemeente Zuidpias is het plan tevens als pdf-bestand in te zien lwww.zuidplas.nll. Beroep Tijdens de inzagetermijn kunnen belangheb benden, die tijdig tegen het ontwerpwijzigings- plan zienswijzen hebben ingediend, beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien u geen zienswijzen hebt kunnen indienen, maar wel kunt aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, kunt u ook beroep instellen. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voor lopige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afde ling. Voor het in behandeling nemen van een beroepsschrift is griffierecht verschuldigd. Het besluit tot vaststelling van het wijzigings plan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij om een voorlopige voorziening wordt verzocht. ZUIDPLAS De zitting van de Monumentencommissie vindt plaats op dinsdag 17 april 2012 van 19.30 tot 21.30 uur. De Monumentencommissie behan delt de aanvragen voor een omgevingsvergun ning die betrekking hebben op een monument in de gemeente Zuidpias. De zitting vindt plaats op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 16 april 2012 9.00 uur voor een iederter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 19.15 uur aan in het gemeentehuis. Om de zitting niet te verstoren, worden na 19.30 uur géén belangstellenden meer toegelaten. Webhostirig: meer info op www.achosting.nl Zie onze referenties op www.angelocomputers.nl leplaan 75 - 2742 ZC Waddinxveen Tel. 0182 - 616207 info@angelocomputers.nl Naam:. Adres: Woonplaats:. Leeftijd:. Telefoonnummer: Stuur deze bon op naar: Van Rijk Verspreiding Staringlaan 17d - 2741 GC Waddinxveen J7/s<t>srf mOÊÈÊÊ Rivièra Maison Rivièra Maison is een internationaal, succesvol interieurmerk. Een geliefd merk met een sterke beleving, een 'way of life', waarbij genieten een zeer belangrijk aspect is. Om het interieur compleet aan te kleden in deze unieke uitstraling is er nu ook een Rivièra Maison raamdecoratie collectie ontwikkeld. Deze vindt u vanaf heden in de winkel van Bac Woninginrichting. Rivièra Maison raamdecoratie De Rivièra Maison raamdecoratie collectie bestaat uit rolgordijnen, vouwgordijnen, gordijnen en houten jaloezieën. Alle modellen, stoffen en kleuren zijn speciaal met en voor Rivièra Maison geselecteerd en ontwikkeld. De producten worden op maat gemaakt en maken ieder raam bijzonder. De raamdecoratie wordt door de medewerkers van Bac Wo ninginrichting vakkundig gemeten en gemonteerd. Elk Rivièra Maison product heeft een persoonlijk tintje, zoals een decora tief zakje, prachtige houten knopen of een jute band. De collectie biedt lichtdoorlatende en verduisterende stoffen, maar ook karakteristieke houten jaloezieën in verschillende unieke modellen. De modellen heb ben allemaal een bijzondere naam gekregen. Van 1st Avenue tot 7th Avenue, van Kingsbridge tot Brooklyn Bridge. Een collectie die nieuwsgie righeid wekt en een bezoek aan onze showroom meer dan waard is. Voor meer informatie gaat u naar: www.rivieramaison.nl Orchideeën

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6