Gente Hair Beauty Fashion viert 20-jarig bestaan Officiële opening paramedisch centrum 'Natuurlijk Yvon' bij Intratuin The Old Bakery opent HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 25 APRIL 2011 23 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - Gente Hair, Beauty Et Fashion aan de Dorpsstraat viert binnenkort het 20-jarig bestaan. Wat ooit begon als een kapsalon in winkelcentrum Dorrestein is uitgegroeid tot een prach tige grote en lichte zaak met in stijl ingerichte ruimten voor de kap salon, kledingverkoop en een beauty- en wellnessruimte op de eerste verdieping. Inmiddels weet een brede doelgroep vanuit de Randstad en ver daarbuiten Gente te vinden. Door Marianne Fortuin Plaatje compleet Eigenaresse llda Wevers is een am bitieuze ondernemer, die haar pas sie voor styling meekreeg van haar Italiaanse moeder en de onderne mersgeest van haar vader: "Mijn vaders familie komt uit Twente, waar men destijds de textielin dustrie heeft opgezet. Vandaar de achternaam Wevers. Mijn moeder heeft me bewust gemaakt van mode en interieur. Ik ben op 1 mei 1992 begonnen met een kapsalon in Dorrestein. Eind 1999 kon ik deze zaak in de Dorpsstraat openen, met behalve een kapsalon- ook eeri beautysalon, en sinds 2010 is het hoekpand erbij gekomen. Daarmee is mijn droom, Hair, Beauty Et Fa shion als één totaalconcept, uit gekomen. Eén op de drie klanten maakt inmiddels gebruik van wat de full concept store Gente te bie den heeft. Echt geweldig om te er varen dat mensen intens genieten van onze hairstyling in combinatie met bijvoorbeeld een body wrap of SkinFish Spa en tegelijkertijd een trendy jasje of accessoire ko pen. Onze fashion wear is voor alle doelgroepen. Wel met het Gente stempel: trendy stoer, net even anders, draagbaar en - voor watje zoekt - betaalbaar. In die zin een full concept store voor iedereen. De volledige vorm van image sty ling past helemaal bij mijn ambi tie, omdat ik ervan overtuigd ben dat een juiste, energieke en eigen uitstraling ervoor kan zorgen dat je zelfverzekerd en succesvol bent. Op het werk en thuis. En als image styling je passie is, dan is het na tuurlijk fantastisch als je - samen met een team van gedreven col lega's - het hele plaatje compleet kan maken." Beeldvorming en beleving "Het interieur is strak, vernieuwend en 'city like'. Sommige klanten as sociëren Gente vaak met steden als Londen, Milaan of Parijs. Het beeld zou kunnen ontstaan dat Gente daarmee minder toegankelijk zou zijn. Het tegendeel is waar. Het is altijd weer leuk om te zien dat op het moment dat mensen Gente ervaren hebben, zij zich direct op hun gemak voelen. Proef het en je weet het, zou je zeggen. Onze klan ten verdienen exclusieve aandacht met een glimlach en gedreven pro fessionaliteit. Dat is al twintig jaar de essentie. En het gaat juist ook om de beleving. Mensen komen binnen en kunnen op hun gemak rondkijken, koffie drinken en ont haasten. Er zijn i-Padsinspireren de boeken of magazines en je kunt llda Wevers. bij ons heerlijk lunchen. Klanten komen vaak een halfuurtje eerder binnen, het onthaasten begint dan al. Maar dan wel op z'n Italiaans: panini, espresso e prosecco!" Het jubileum wordt van 26 april tot 5 mei met speciale acties ge vierd. Ook op Koninginnedag is Gente geopend. vonS Op 1£ aei presenteert Yvon Jarpcrr hmr nieuwe lj,tn 'Katuurlijk Yvon' in dc volgende plaatoon: Ea move ld, KoudeJterkC, Humancdorp en Zevenhuizen. Yvon Jaspers presenteert haar nieuwe lijn voor binnen en buiten, 'Natuurlijk Yvon', bij Intratuin. Wethouder Verbeek kon het goed vinden met de staf van het nieuwe paramedisch centrum in de Brede School Essezoom Zevenhuizen - Yvon Jaspers, be kend van het televisieprogramma 'Boer zoekt vrouw', presenteert op zaterdag 12 mei bij een aantal ves tigingen van Intratuin, waaronder de vestiging in Zevenhuizen, haar nieuwe lijn producten voor in en om het huis. Het assortiment van 'Natuurlijk Yvon' is bestemd voor een breed publiek, heeft een frisse uitstra ling, is een tikkeltje romantisch en straalt pure Hollandse gezel ligheid uit. De lijn bestaat uit items voor binnen en buiten; van prachtige schalen en taartvormen, theepotten en mokken tot kus sens, vogelhuisjes, gieters, em mertjes, kistjes en lantaarns. De collectie gaat elk seizoen met de laatste trends mee, wat ook naar voren komt in de kleurenthema's. 'Natuurlijk Yvon' is exclusief ver krijgbaar bij Intratuin. De Intratuin is gevestigd aan de Bredeweg 86c. Voor meer informatie: 0180-333900. Nieuwerkerk aan den IJssel - Wef- houder Jan Verbeek opende vrijdag 20 april het nieuwe paramedisch centrum in de Brede School Esse zoom. Het centrum omvat logope- diepraktijk SisEtSas en fyslothera- piepraktijk Essezoom. Beide praktijken zijn een goede aanvulling voor de Brede School aangezien hier zowel kinderen als volwassenen terecht kunnen voor advies en/of behandeling. De enthousiaste en ervaren logo pedisten van SisEtSas, Joy van der Kleij en Laurien Zeevenhooven, startten in november van het vorig jaar een allround praktijk. Zij zijn gespecialiseerd in lees- en spel lingproblemen, oro myofunctio- nele therapie en sensorische infor matieverwerking. Fysiotherapiepraktijk Essezoom is een nieuwe vestiging van Medifit Waddinxveen. De fysiotherapeuten zijn gespecialiseerd in kinderfysio- therapie met sensorische informa tieverwerking, manuele therapie, sportfysiotherapie en oedeemthe rapie. Voor meer informatie: www.sisensas.nl en www.fysiotherapie-essezoom.nl. Zevenhuizen - Bezoekers van het Koninginnedag- feest in de Dorpsstraat kunnen gelijk even binnen lo pen bij The Old Bakery op nummer 73, want die dag openen de dames Sparnaaij en Combe hun sfeervolle winkel waar het assortiment gericht is op country Et lifestyle.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23