Actie t/m 5 mei 2012 bij aankoop van 2 stuks kleding, 3e artikel gratis Groot assortiment jeans bij Greenfield Co Broeken kleuren zomerse da Merken maken van shawl een halszaak www ieds webshop Kinderkleding altijd scherp geprijsd. Stoere jongens kleding van o.a. HART VAN HOLLAND MENS WORLD BIJLAGE 25 APRIL 2012 29 goedkoopste artikel gratis Porto Azul, S.Company, D. Jeans, Blue Seven, Noppies, Dirkje Ieds Kinderkleding Kado's Dorpsstraat 32 2751 BA Moerkapelle Tel: 079-5933100 www.ieds.nl Het leek een kortstondige hype, maar inmiddels weten we wel beter. De shawl is een blijvertje. En dat geldt ook voor de mannen! Merken die bekend staan om hun maatwerk, zoals Canali en Corneliani verrijkten hun kostuums met shawls in ton sur ton tinten. Op de catwalk zagen we verder grote katoenen versies bij Michael Kors en Alexis Mabille. Bij Etro en Louis Vuitton waren de shawls vrolijk gekleurd. r/> i Openingstijden: ma. 13.00 t/m 17.30 uur di t/m vr. 08.30 t/m 17.30 uur za. 08.30 t/m 16.00 uur Waddinxveen - Greenfield Co verkoopt vrijetijdsmode voor dames en heren. Belang rijkste onderdeel van het assortiment vormen de spijkerbroeken. De klant kan een keuze maken uit diverse merken en uit vele soorten, maten en modellen. Het modebeeld wordt momenteel bepaald door de 'chino'. Dit rrlodel broek wordt, zowel bij de dames als bij de heren, gecombineerd met shirts en colberts in felle kleuren. Musthave deze zomer is de 'Aviator' van het merk Pall Mall, die verkrijg baar is in zes verschillende wassingen. Bij de aanschaf van een jeans moet men erop let ten dat lengte en omvang kloppen en, natuurlijk, dat de broek lekker zit! Bij Greenfield Co is het management ook al bezig met het samenstellen van de komende win tercollectie. Trends ook hier de felle kleuren en veel laagjes over elkaar. Een professioneel team van verkopers staat klaar om de klant een persoonlijk advies te geven. Greenfield Co werkt met een klantenkaart. Bij iedere 25,- euro krijgt men een stempel. Een volle kaart geeft recht öp een korting van 25, euro. De stempelkaart wordt ook gehanteerd bij La Mer en bij Dabasta in de Passage; de twee andere winkels van eigenaar Jaco Groeneveld.. Greenfield Co is gevestigd aan de Kanaalstraat 151c. Voor meer informatie: 0182-619523 of www.greenfield-jeans.nl. Het Italiaanse Etro, bekend van hun kleurgebruik en bonte dessins, liet de doeken simpel langs de hals val len, terwijl de Fransen kozen om de modellen met stoer geknoopte exem plaren voorbij te laten paraderen. Vuitton liet tevens prachtig zien hoe draagbaar felle kleuren zijn en hoe je verschillende prints kunt combi neren zonder er uit te zien als een aangeklede clown. Naast de grote shawls waren we vol ledig in de ban van de smalle, kleine versies zoals bij Prada, Trussardi en Kenzo te zien was. De eerste twee knoopten de zijden doeken strak om de hals, zodat deze nog net boven truien of overhemden uit piepten. Ook Prada liet leuke voorbeelden zien, hoe mak kelijk je diverse patronen met elkaar combineert. Kenzo ging nog een stap verder en knoopte, een haast klassieke zijden damesshawl als een soort opgerolde matrozenkraag. Voor het dagelijkse ge bruik zouden wij kiezen voor een fijne katoenen variant. Vooral de zandtinten en dip dye versies lijken ideale aanvullingen voor het Hollandse straatbeeld. En mocht je experiment nou niet bevallen. Pak 'm in en geef die shawl door aan je vrouw of vriendin. Het zal haar niet minder leuk staan! Opgeslagen pijpen dé trend voor deze zomer. FOTO: WWW.PERSCENTRUMMODE.NL Geldt voor de dames dat de kanten blouse niet mag ontbre ken in de zomerse garderobe, de mannen kunnen dit seizoen niet zonder een gekleurde denim of chino. Trendsetters kopen een carrot-pipe zoals de smal toelo pende broek in de modewereld genoemd wordt, maar ook de traditionele rechte pijp is volop aanwezig. In denim is het grey- washed heel populair, naast een regenboog aan overige kleuren. Veel broeken hebben een bijzon dere afwerking aan de binnen kant die gezien mag worden! De omslag is geen teken meer van een te lange broek, maar een fashion statement pur sang. Het betekent natuurlijk wel dat er ook goed moet worden nage dacht over de schoenen. Geen afgetrapte exemplaren, maar goed zittende veterschoenen in zachte tinten. Sneakers mogen zeker en zijn bij voorkeur goed gekleurd. Terug naar de broe ken, want wat moet er op? Met de coloured denim als uitgangs punt kun je het zo wild maken als je wilt. Eén van de globale trends die het Perscentrum Mode dit seizoen signaleert is Bohemian Friends, waarin prints, motieven en kleuren van heinde en verre met elkaar gemixt worden. Gebloemde jasjes over ruiten bloezen en dan uiteraard een gekleurde broek onder. Maar De shawl is een must have voor de zomer. FOTO WWW .perscentrummode.nl ook een mooie basic trui staat goed op een fleurige broek. Het is geen kwestie van durven, maar een kwes tie van dragen, dus waar wacht je nog op? Gekleurde denim in trend Bohemian Friends. FOTO: WWW.PERSCENTRUMMODE.NL

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 29