Grijze haren Naar De Lopende Zaak voor blessurevrij hardlopen Wake up, get a NEW JOB! f Éi Uitzendspecialist n Rotterdam/Oud Verlaat HART VAN HOLLAND MENS WORLD BIJLAGE 25 APRIL 2012 31 Gouda - Yvonne Bontekoning startte in oktober 2005 haar onderneming 'De Lopende Zaak'; eerst nog met de nevenactivi teiten Nordic Walking en hard lopen, maar vanaf april 2008 als praktijk voor sportpodologie en bewegingsanalyse. Voordat Bontekoning haar eigen praktijk startte, was zij tien jaar weten schappelijk medewerker aan de TU Delft. Daarnaast is Bontekoning docent bij de Atletiekunie op het gebied van blessurepreventief hardlopen als bijscholing voor hardlooptrai ners. De passie van Bontekoning ligt in het begeleiden van sporters zodat zij blessurevrij meer plezier aan hun sport kunnen beleven. Bij de bege leiding maakt Bontekoning gebruik van een videoanalyse. In haar praktijk maakt Bonteko ning biomechanische analyses van het functioneren van de voet bij het sporten (sportpodologie). Ook maakt zij een dergelijke analyse van de bewegingsketen bij hardlopers, racefietsers, mountainbikers en toerfietsers. Bij De Lopende Zaak kan men voorts terecht voor het laten aan meten van sportsteunzolen en men heeft er een ruime keuze uit hard loop- en wandelschoenen. Bontekoning verzorgt ook cursus sen Hardlooptechnieken Rompsta- biliteit, alsmede hardlooptrainingen en hardloopclinics bij verenigingen. Bontekoning is nu gespecialiseerd in de bewegingsanalyse van het hardlopen. De komende tijd gaat zij zich ook bezighouden met een dergelijke analyse van het fietsen. Momenteeel is Bontekoning nog een van de weinigen die dergelijke bewegingsanalyses bij hardlopers uitvoert en zij ziet het als een uit daging om de concurrentie voor te blijven. De Lopende Zaak is gevestigd aan de Willem Barentszlaan 28 te Gouda. Voor meer informatie: 0182-533614 of www.delopendezaak.nl. f - *:v: Strandweg 29 2761 DM Zevenhuizen (010) 455 30 32 Zondags geopend Tevens gevestigd in Mil JUblasserdam Orouwersdam Oostvoorne Scheveningen Uitzenden Detacheren W&S Payroll ZZP-bemiddeling Swanlaweg 2a I 2761 BC ZEVENHUIZEN IT. 0180-767001 zuidplas@uitzendspecialist.nl I www.uitzendspecialist.nl Grijs haar heeft zo zijn charme, maar als je jezelf er nog te jong voor vindt is je haar kleuren tegenwoordig de nor maalste zaak van de wereld. Vroeger gebeurde het meestal stiekem. Wie heeft er niet zo'n oom gehad met een te zwarte haarkleur met glanzend vet in zijn haar. Ook regelmatig een te zwarte baard gespot (zo'n gevalletje van Hol landse zuinigheid, er was nog een beetje verf over.) Gelukkig zijn die tijden voorbij. De schaamte is er niet meer en er zijn kleurproducten speciaal voor de man. Wat mannen willen zijn vooral natuur lijke kleuren, het mag niet opvallen, geen warme (rode) gloed, geen uitgroei met het effect van een landingsbaan, kortom een kleur die er niet gekleurd uitziet. De kapper kan u daarin goed adviseren. Uren bij de kapper zitten zoals vrouwen is met de huidige techniek bij de kapper niet meer nodig. De inwerktijd bedraagt vaak maar 10 minuten, een kopje koffie bij de wasbak en het mag er weer uit! Het effect wordt weieens beschreven als 10 jaar jonger in 10 minuten! Misschien een beetje overdreven maar je uitstraling is echt veel jonger! 1 111 111 11 I

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 31