m Y*1 Jannigje de Jong- van Rijswijk - Jannie - HART VAN HOLLAND TBi IT 25 APRIL 201 2 61 Jan Willem ter Haar Susan van der Louw Geertruida Wilhelmina Grimbergen - van de Wijngaard Mevrouw J. de Jong - van Rijswijk Langs deze weg willen wij Team extra murale zorg van de Zevenster en huisarts C.W. Oudewater bedanken voor alle goede zorgen. Echtgenoot, kinderen en kleinkinderen van Jannigje de Jong - van Rijswijk Duidend woorden gijn te weinig om te peggen hoe je was; duidend woorden gijn te weinig voor de omvang van je wanhoop toen je lichaam niet genas; duigend woorden gijn te weinig voor de grootte van jouw moed vanaf het begin tot aan je afscheidsgroet. Met groot verdriet, maar ook in diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden en dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u. kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn zoon en onze vader in de leeftijd van 68 jaar. J.B. ter Haar - Wechgelear Wilma ter Haar Petra ter Haar Martin van Luijnen en verdere familie 19 april 2012 Correspondentieadres: WJ.T. ter Haar Madeliefveld 49 2914 PK Nieuwerkerk aan den IJssel De crematieplechtigheid heeft woensdag 25 april om 16.30 uur plaatsgevonden in crematorium 'Berkenhove' aan de Romienendiek 2a te Aalten. Kleine zorgen kun je delen Maar er is een soort verdriet Dat kunnen mensen niet meer helen En dat hoeft ook niet. Groot is het verdriet na het overlijden van onze zeer geliefde en gewaardeerde collega en juf 28 juli 1982- 18 april 2012 Wij verliezen in haar een fijne en betrokken collega met een opge wekt karakter. Wij bewonderen haar dat zij dit tot het laatst toe heeft laten zien in haar belangstelling voor de leerlingen en voor onze school. Wij zullen ons haar op deze wijze blijvend herinneren. Wij wensen haar man, haar vader, zus en verdere familie veel kracht en Gods nabijheid toe. Collega's, kinderen, ouders, commissies, MR en bestuur van de Koningin Beatrixschool. Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van haar mochten ontvangen, stellen wij u in kennis van het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en lieve oma - Truus - 27 februari 1930 Zevenhuizen: Zevenhuizen: Reeuwijk: t 22 april 2012 Harry Grimbergen Nel en Jaap Louise en Andries Marloes Charlotte Wethouder Kreftlaan 53 2761 VA Zevenhuizen Mijn vrouw en onze moeder is in Zorgcentrum De Zevenster, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 27 april om 10.30 uur in de aula van de Algemene begraafplaats aan de Zuid- plasweg 3 te Zevenhuizen, waarna aansluitend de begrafenis in het familiegraf zal plaatsvinden op de naastgelegen begraaf plaats. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemde aula. Truus hield van fresia's. Mijn avond valt, 't wordt kil om mij heen. Straks moet ik vallen, laat ik jullie alleen. Vergeving voor fouten, wat mis is gegaan. Maar kom in mijn nacht dicht om mij staan. Tranen in mijn ogen doen niet zo steer. Als jullie mij troosten voor de laatste keer. Dankbaar voor alle mooie jaren en wat zij voor ons allen heeft betekend, hebben wij in alle rust afscheid genomen van mijn lieve echtgenote, onze moeder en oma 17 januari 1919 - 18 april 2012 Echtgenote van Louis de Jong, weduwe van Piet Schmidt. Louis de Jong Dirk en Janny Pieter en Pien Wybe en Freya Esther Klaas en Marleen Robert en Marloes Thomas en Melissa Piet en Ankie Lianne en Tom Dirk Jan Boslaan 72 2761 VX Zevenhuizen De afscheidsplechtigheid heeft plaatsgevonden op maandag 23 april 2012. Op 93-jarige leeftijd is een van de grondleggers van ons bedrijf overleden. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. Medewerkers Garage Schmidt B.V.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 61