Nieuwerkerk moet op herhaling Nesselande verspeelt titel Heren NieMo nog niet klaar Joey Vollebregt wint Dutch Youth Cup Volleyballers Zevenhuizen succesvol in België Verzwakt Moerkapelle verliest LAC afgesloten TCN pakt volle winst Braxton Woonaccessoires HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 25 APRIL 2012 63 oUKO Voetbal Volleybal Waterpolo Judo Volleybal www.enkast.nl 0180-634866 Voetbal Zwemmen Tennis Nieuwerkerk aan den IJssel - Na de onfortuinlijke nederlaag van vorige week revancheerde het eerste heren team van TCN zich met 0-6 tijdens de uitwedstrijd tegen BSU/Uden. Na verschillende regenpauzes zorgde Nieuwerkerk aan den IJssel - Eerst een veld afkeuren vanwege te lage doelen en vervolgens een waarschijnlijke zweepslag. Dit overkwam scheidsrechter Govers zondag 22 april in het Haagse Zuiderpark onder toeziend oog van voornamelijk Nieuwerkerkse supporters. Nadat met de nodige moeite een ander veld was gevonden gaf de leidsman in de achttiende minuut aan dat hij niet verder kon en om dat er geen andere gekwalificeerde scheidsrechter aanwezig was, werd de wedstrijd afgeblazen. Wellicht zal de wedstrijd in zijn geheel wor den overgespeeld. De stand na acht tien minuten was overigens 0-0. Zevenhuizen - De volleybalsters van Nesselande hadden zaterdag 21 april de titel voor het oprapen, echter het liep niet zoals in Zevenhuizen werd ge hoopt, in Dordrecht werd met maximale cijfers verloren. Vanaf het eerste fluitsignaal werd het duidelijk dat de dames uit Ze venhuizen een lastige middag tege moet gingen. De spanning van het mogelijke kampioenschap straalde er aan alle kanten van af. Dit resul teerde in een hoog aantal service- fouten en een laag scoringspercen tage aan de kant van Nesselande. De setstanden waren 25-19, 25-19, 25-21 en 25-21. De tweede plaats op de ranglijst geeft wel recht op het spelen van promotiewedstrijden. Deze starten de dames zaterdag om 16.00 uur in de Swanlahal. de partij Rick Schalkers/Sabin Tigu tijdens de dubbels voor een latertje. In een spannende partij overleefde het duo drie matchpoints tegen in de derde set tiebreak en lieten de tegen standers met lege handen achter. Nieuwerkerk aan den IJssel/Moor- drecht - Voor de waterpoloërs van WSG NieMo-Van Vliet was het erop of eronder zaterdag 21 april. Bij nummer twee De Zeehond 1 in Rozenburg moest gewonnen worden om zich te plaatsen voor promotieduels voor een plek in de derde klasse Bond. Door een knappe 4-8 zege in het lastige bad van De Zeehond 1, waar deels gestaan kon worden, kwam de ploeg van trainer Zlatko Rakonjac op gelijke hoogte met De Zeehond en op basis van een beter onderling resultaat greep NieMo de tweede plek achter GZC Donk én, veel belangrijker, vóór De Zeehond. Zevenhuizen/Maassluis - Joey Vol lebregt van Timmers SportEtFitness heeft zaterdag 21 april de Interna tional Dutch Youth Cup, een inter nationaal judotoernooi, gewonnen. Vollebregt kwam uit in de klasse -17 jaar en -73 kilo. In de finaleronde trof hij een te genstander waarvan hij onlangs de finale in Capelle verloor. Met een mooie nekverwurging won hij deze partij. In de finale stond Vollebregt tegen.de nummer drie van Neder land, waarvan hij in de poulewed strijden nog verloren had. Deze par tij ging gelijk op, in de laatste halve minuut stuurde Vollebregt zijn te genstander met een voetveeg naar de grond, waarmee de winst werd binnengehaald. Michaël Parkinson, links, en Yannick van Harskamp. Maaseik/Zevenhuizen - Noliko Maaseik is zaterdag 21 april voor de veertiende keer landskampioen van België geworden. Zij wisten in drie play-offs (best of five) de Brus selse club Euphony Asse-Lennik te verslaan en worden vandaag op het stadhuis van Maaseik gehuldigd. Bij de kampioen stonden Yannick van Harskamp uit Hilligersberg en Michaël Parkinson uit Zevenhuizen in de basis; bij Asse-Lennik waren dit Robin Overbeeke uit Zevenhui zen en trainer Marko Klok uit Nes selande. Vooral Yannick en Robin zijn dit seizoen veel op de Belgische televisie te bewonderen geweest. Moerkapelle - Moerkapelle begon zaterdag 21 april thuis tegen Flo- reant uit Boskoop ernstig verzwakt aan de wedstrijd. Blessures spelen het team parten, zes basisspelers waren niet aanwezig. Het begin was niet slecht, de eerste kans was bin nen enkele minuten voor Van der Hoven uit een prima actie van Ka- mal Boutasqount. De bal kon nog net tot corner worden verwerkt. Daarna kwam Floreant meer en meer in haar spel. Een vrije trap, na een onnodig begane overtreding, werd door de lastige spits van Flo reant net met het hoofd geraakt en verdween in de uiterste hoek van het doel. Floreant zette onmiddellijk nog meer druk en scoorde enkele minuten later de 0-2. Na rust koos trainer Soechit er voor strijden. In iedere periode was er een wisselslag en een vrije slag afstand, waarbij de leeftijd van de zwemmers bepalend was welke afstand er ge zwommen mocht worden. De jongste zwemmers tot 800 meter, de wat ou dere zwemmers tot twee kilometer. om nog meer aanvallers binnen de lijnen te brengen. Even leek het er op dat deze wissels effect zouden sorteren. Boutasqount kreeg een vrije loop richting de keeper van Floreant. Tot grote teleurstelling eindigde zijn schot op de paal. En kele minuten later deed Floreant de deur definitief op slot na een mis ser in de achterhoede. De rest van de wedstrijd, nog bijna 40 minuten, was min of meer een formaliteit. Na een kwartier spelen wist debutant Verhoeven nog wel de 1-3 binnen te koppen maar het was Floreant dat de eindstand op 1-4 bepaalde. Met nog twee wedstrijden te gaan staat Moerkapelle op de laatste plaats met een achterstand van vijf punten op een plaats die recht geeft op het spelen van de nacompetitie. Al deze zwemmers werden dertiende. Nieuwerkerk aan den IJssel - Z/edstrijdzwemvereniging Van Vliet Bar racuda is op de dertiende plaats geëindigd van het LAC-Circuit 2011- 2012, op een totaal van 96 deelnemende verenigingen. LAC staat voor Lange Afstand Cir cuit en wordt georganiseerd door de KNZB, het is een landelijke compe titie. Tijdens dit circuit worden, ver deeld over drie periodes, zes lange afstanden gezwommen in vijf wed-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 63