X X X Gevaarlijke stoffen onder de grond V\ CycloMedia maakt foto's in Zuidpias BEKENDMAKINGEN 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 25 APRIL 2012 Aangevraagde omgevingsvergunningen Verleende omgevingsvergunningen Kennisgeving ontwerp beschikking Verkeersbesluit Kennisgeving verlenging beslistermijn Aangevraagde omgevingsvergunning Verleende omgevingsvergunningen Omgevingsvergurmingvrij Verkeersbesluit edelmetaal op 27 en 28 april in winkelcen trum Reigerhof in Nieuwerkerk aan den JJssel. Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. 10180) 330 491. 's-Gravenweg 226 12911 CL) Bouwen tuinhuis/berging (ontvangen 18-04- 2012) Heelkruid 1 (2914 TW) Legalisatieverzoek plaatsen schutting, twee overkappingen en berging en (aangepaste) dakkapel (ontvangen 12-04-2012) Veldewater 20 (2911 PG) Vergroten dakopbouw voor- en achterzijde woning (ontvangen 16-04-2012) Groenendijk 200 (2911 BB) Legaliseren bootlift achtererfgebied van de woning (verzonden 13-04-2012) J A Beyerinkstraat 18 (2912 AC) Verwijderen asbestriolering (verzonden 19-04-2012) Mozartstraat 17 (2912 XH) Realiseren erker voorgevel (verzonden 17-04- 2012) Raadhuisplein 26 (2914 KM) Plaatsen lichtreclame voorgevel bedrijfsge bouw (verzonden 13-04-2012) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel.(0180)330 300. Uitgebreide voorbereidingsprocedure Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens zijn vergunning te verlenen voor het tijdelijk (de laatste 2 maanden van 2012) plaatsen van een oliebollenkraam op de locatie (naast) Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den I Jssel: De aanvraag, de ontwerp-omgevingsvergun- ning en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 25 april 2012 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Zienswijzeln) Tijdens de periode van ter inzage legging kun nen zienswijzen worden ingebracht. Deze zienswijzeln) dienen bij voorkeur schrif telijk te worden ingediend. Uw schriftelijke zienswijzeln) tegen de ontwerp-omgevings- vergunning kunt u richten aan: Het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL. Voor het indienen van mondelinge zienswijze(n) dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de termijn van terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belang hebbende is. Informatie Voor meer informatie of voor het indienen van een mondelinge zienswijze, kunt u con tact opnemen met mevr. S. van Rutten-van Vendeloo, afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 490. Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht hebben besloten de aanvraag voor het tijdelijk plaatsen van een woonunit op het adres Bermweg 16 d te Nieuwerkerk aan den IJssel te verlengen met een termijn van maximaal 6 weken. Door dit besluit is de nieuwe uiterste beslisdatum 28 mei 2012. Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na de datum van verzending van het besluit tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en bevat tenminste naam en adres van de indie ner, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar zich richt en de gronden van het bezwaar. Het bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan de IJssel. Burgemeester en wethouders hebben beslo ten tot: Aanwijzing van een gehandicaptenpar keerplaats op het adres Klaproosveld te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van de mevrouw van de Ent e.v. Dekker, woonachtig op het Klaproosveld 8 te Nieuwerkerk aan den IJssel; De parkeerplaats wordt voorzien van bebor- ding E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het kente ken van de auto van de houder van de gehandi captenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Op grond van l^iet bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen), mogelijk tegen een van de geno men verkeersbesluiten bezwaar in te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders en wel binnen 6 weken nadat het besluit aan de aanvrager bekend is gemaakt. Voor de uiterste termijn van indiening van het bezwaarschrift kunt u contact opnemen met Ruud Landa van de afdeling Verkeer, tel. (0180) 639972. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben inge diend bij burgemeester en wethouders om een verzoek tot voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. ZEVENHUIZEN Bierhoogtweg 17 (2761 JH) Voor de activiteiten: (ontvangen 10-04-2012) Bouwen 3 containers ten behoeve van WKK- installaties Milieuneutraal veranderen inrichting Burg. Klinkhamerweg 60 (2761 BJ) Verwijderen asbesthoudende materialen (ver zonden 13-04-2012) Knibbelweg 97 (2761 JC) Bouwen opslagruimte (verzonden 17-04-2012) Tegen de hierboven genoemde besluiten kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180) 330 300. Wethouder Kreftlaan 4 12761 TZ) Kappen boom Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. ZUIDPLAS Burgemeester en wethouders hebben beslo ten tot: Namens Stichting VEDJ zijn 4 vrijwilligers benoemd als verkeersregelaar van de gemeente Zuidpias; Gelet op artikel 56 lid 1 sub b van het "Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW)". Hij/zij zal vanaf 1 februari 2012 tot en met 31 januari 2013 werkzaam zijn als verkeersregelaar, zoals bedoeld in artikel 82 lid 1 onder c van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990. Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen!, mogelijk tegen een van de genomen verkeersbesluiten dit bezwaar in te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders en wel binnen 6 weken nadat het besluit aan de aanvrager bekend is gemaakt. Voor de uiterste termijn van indiening van het bezwaarschrift kunt u contact opnemen met Henk Verdonk van de afdeling Verkeer, tel. (0180) 639982. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend bij burgemeester en wethouders om een verzoek tot voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH "s-GRAVENHAGE. In Nederland ligt ongeveer 18.000 km buisleiding voor vervoer van gevaarlijke stoffen. Het gaat vooral om aardgas en brandbare vloeistoffen. Ook in de gemeente Zuidpias liggen buisleidingen. Dit is een relatief veilige manier van transport. Risico's op het vrijkomen van giftige of brand bare stoffen of een explosie ontstaat bij beschadiging van de buisleiding. De kans dat er iets gebeurt met een buisleiding is klein. De grootste kans op een beschadi ging van buisleidingen komt door menselijk handelen. Aannemers zijn verplicht een vergunning aan te vragen als ze willen heien of graven. De gemeente Zuidpias heeft inzicht in de ligging en inhoud van de buisleidingen. Ook al is de kans op een incident klein. Als het gebeurt, is het belangrijk dat u weet wat u moet en kunt doen. Wordt u in een noodsituatie aangeraden enige tijd binnen te blijven, dan is het handig diverse spullen in huis te hebben. Op www.denkvooruit.nl/nood pak ket/ staat een overzicht. Tijdens een noodsituatie geeft omroep West (89,3 FM) informatie. Meer informatie over wat de over heid doet en wat u moet doen bij een incident met gevaarlijke stoffen bij u in de buurt, vindt u op www. zuidplas.nl. IK ZAG AL DAT AFZETLINT... ...DAN WORD JE TOCH NIEUWSGIERIG, HE DAT IS TOCH GEVAARLIJK P In de maand mei worden in de gemeente Zuidpias foto's gemaakt door CycloMedia, een Nederlands bedrijf gevestigd in Waardenburg, dat gespeciali seerd is in het grootschalig en systematisch in beeld brengen van de omgeving. Met speciaal uitgeruste voer tuigen maakt CycloMedia 360 graden panoramafoto's vanaf de openbare weg. Deze foto's worden door de gemeente gebruikt voor bijvoorbeeld inspectie en beheer van de openbare ruimte, visuele ondersteuning bij de implemen tatie van wetgeving, handhaving van openbare orde veiligheid en ontwikkeling van ruimtelijke plannen. De opnamen worden uitsluitend ingezet voor publieke of private activiteiten door de gemeente en worden onder stringente voor waarden door CycloMedia ter beschikking gesteld. De opnamen worden niet op internet gepubli ceerd, aan inwoners verkocht of anderszins openbaar gemaakt. CycloMedia heeft haar activitei ten aangemeld bij het College Bescherming Persoonsgegevens onder nummer 1004101. Voor vragen of het aantekenen van bezwaar kunt u contact opne men met CycloMedia Technology B.V., Postbus 68, 4180 BB Waardenburg, Nederland. Meer informatie: www.cyclomedia.com.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6