W Afscheid kinderen Wit-Rusland met lach en traan Babyspreekuur verplaatst Zet jezelf op de culturele kaart Afsluiting afrit Gouda Rolling Stones dag Kinderatelier zoekt creatieve (groot)moeders Muziekdoosjes maken Nationale Zonnebloemloterij Dierencentrale Uw trekhaken- specialist HART VAN HOLLAND NESSELANDE/REGIO 3 MEI 2012 33 www.trekhaken.nl Wij hebben trekhaken en fietsendragers voor personenauto's busjes, campers en caravans BOVAG Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Nesselande - Met een lach en een traan vertrokken de kinderen uit Wit-Rusland, die zeven weken door brachten bij gastgezinnen in Rotter dam en omstreken, op woensdag 25 april naar huis. De kinderen hebben in Nederland een heerlijke tijd gehad; ze hebben veel gezien en geleerd en hebben nieuwe vriendjes en vriendinnetjes gevonden op de ds. JJ. Buskesschool waar ze naar school gingen. Ook werd een aantal uitstapjes ge maakt. De kinderen brachten een bezoek aan een kaasboerderij en aan het Dofinarium, deden mee aan een dansmiddag bij Danceworld in Capelle aan den IJssel, bezochten een wedstrijd van Feyenood en, Met volgepakte tassen terug naar huis. als klap op de vuurpijl, gingen ze op schoolreis naar de Efteling. Van dit alles maakten de kinderen een werkstuk dat mee naar huis ging om het thuisfront te laten meegenieten Nesselande - De kinderfysiothera peuten van gezondheidscentrum Nesselande, gevestigd in De Kris tal, houden zaterdag 5 mei geen babyspreekuur in verband met Be vrijdingsdag. Het gratis spreekuur is verplaatst naar zaterdag 12 mei van 9.00 tot 11.00 uur en wordt gehou den op de afdeling kinderfysiothe- rapie, ingang bij de apotheek. Voor meer informatie: 010-2229746, fysiotherapie@gcnesselande.nl of www.fysiotherapieinnesselande.nl. Nesseland - Kunstenaars, artiesten en culturele instellingen in deelgemeen te Prins Alexander kunnen zich weer aanmelden voor de gedrukte 'culturele kaart'. Eens in de twee jaar brengt de cul tuurscout een overzichtelijk boekje uit, waarin iedereen is te vinden die zich in de deelgemeente be zighoudt met kunst en cultuur. De nieuwe culturele kaart wordt tradi tiegetrouw gepresenteerd tijdens de opening van het culturele seizoen, op zondag 2 september. Wie een idee heeft voor de wijk, buurt of deelgemeente waar kunst en/of cultuur onderdeel van is, kan contact opnemen met cultuurscout Marieke Bongaards. Zij is van maan dag tot en met donderdag bereik baar via 06-17161954. Voor,meer informatie: www.culturelekaartrotterdam.nl. Gouda - In verband met asfaltwerk- zaamheden wordt de afrit Gouda (11) van de A12 richting Utrecht (rechts) tijdelijk voor alle verkeer af gesloten van maandag 7 mei 21.00 uur. tot dinsdag 8 mei 05.00 uur en van dinsdag 8 mei 21.00 uur tot woensdag 9 mei 05.00 uur of zoveel langer of korter dan noodzakelijk. Het verkeer wordt ter plaatse om geleid, maar hulpdiensten kunnen met gepaste snelheid gebruik blij ven maken van de afrit. Voor meer informatie: 010-2080500 of verkeersloketzuidholland@rws.nl. Gouda - In Gouda Studio's aan de Oosthaven 12 vindt op zaterdag 12 mei een 'meetingday' plaats waar fans de vijftigste verjaardag van The Rolling Stones kunnen vieren. De organisatie is in handen van Gerrie Schouten en Sjef van Berkel die al eerder rock 'n' roll bijeenkom sten ter ere van hun idolen op touw zetten. Naast de verkoop van boeken en cd's en de vertoning van films tre den er twee tributebands op, The Spider and the Fly en Undercover. Het feest begint om 17.00 uur. De toegang bedraagt 15 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Gouda Studio's, bij Cafetaria Willy in de Doelen straat en bij Muziekhandel Van Beveren aan de Burgemeester Mar- tenssingel. Voor meer informatie: www.goudastudios.nl. De kinderen uit Wit-Rusland gingen op schoolreis naar de Efteling. van de belevenissen. De gastgezin nen zorgden er voor dat de kinderen met volgepakte tassen huiswaarts keerden. Stichting Rusland Kinderhulp Rot terdam is dankbaar voor alle hulp van gastgezinnen, vrijwilligers en sponsoren, waardoor de kinderen een geweldige tijd in Nederland hebben gehad. Nesselande - Het kinderatelier wordt iedere woensdag georgani seerd in De Kristal door vrijwilligers van Stichting Buurtwerk Alexander. Voor deze activiteit worden nog cre atieve (groot)moeders gezocht om mee te helpen. Hoewel het kinder atelier iedere week plaatsvindt, zal er gewerkt worden met een poule waarbij men eens in de zeven a acht weken aan de beurt is. Vaker mag ook natuurlijk. De groep van circa tien kinderen in de leeftijd van zes tot negen jaar knutselt van 13.30 tot 14.30 uur. De knutselmoeders bedenken zelf een onderwerp en werken dit uit. De kinderen betalen 2,- euro per keer. Voor meer informatie: 010-2862760 of manouck.kwaker naat@buurtwerk-alexander.nl. Nesselande - Kinderen in de leeftijd van zes tot negen jaar kunnen op woensdag 9 mei van 13.30 tot 14.30 uur een muziekdoosje maken in het Kinderatelier in De Kristal. Vooraf aanmelden kan via 010-2862760. De kosten bedragen 2,- euro. De Kristal is gevestigd aan de Cypryslaan 404. Regio - Zonnebloemvrijwilligers gaan de komende maanden in heel Nederland op pad om loten te ver kopen. De opbrengst is bestemd voor het financieren van tal van lokale en landelijke dagjes uit en aangepaste vakanties voor fysiek beperkte men sen van alle leeftijden. Gevonden Reu, herder x stafford, bruin, hals band zwart, Hitlandbos Nieuwer- kerk aan den IJssel. Kat, rood, Noordeinde Zevenhuizen/ Moerkapelle. Kat, cypers, N 456 Moordrecht. Kat, zwart, witte poten met zwarte vlekken, flinke kat, N 456 Moor drecht. Kat, cypers, witte sokken en bef, Naast een hoofdprijs van 15.000 euro zijn nog 5.020 geldprijzen te winnen. De trekking vindt plaats op maandag 22 oktober. Zonnebloemloten kosten 2,- euro per stuk en zijn te koop via vrijwil ligers die langs de deur gaan of via www.zonnebloem.nl. Strandweg Zevenhuizen. Poes, rood, witte voeten, bef en wit in snuit, A 12 Waddinxveen/Zeven- huizen. Konijn, rood-wit, angora, hangoor, Schijfmos Nieuwerkerk aan den IJs sel. Voor meer informatie: 0186-601199 en www.dierencentrale.nl Joop Eindhoven Noordeinde 2 So Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 33