makelaardij I - Wi H fcouittcr $r Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code RECENT VERKOCHT EB li HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPIAS I 3 MEI 2012 LLa WADDINXVEEN Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applica tie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle. nl).. Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen WADDINXVEEN MOERKAPELLE ZEVENHUIZEN WADDINXVEEN J j j JuHana van Stolberglaan 28 Vraagprijs 133.500,- k.k. WADDINXVEEN Marga Klompéhoeve 123 Peuleyen 116 Elzenhorst 81 Linzenakker 36 Noordkade 203 Rehobothplantsoen 15 Westland 21 Staringstraat 32 WADDINXVEEN hmV H WADDINXVEEN WADDINXVEEN Vijverlaan 32 Bieden vanaf 200.000,- k.k. WADDINXVEEN BOSKOOP Vlasakker 35 Vraagprijs 250.000,- k.k. 4ti van 't hof 4-Kamer appartement (voorheen 4 kamers) Nabij winkels, openbaar vervoer, N.S.-station en wekelijkse markt Kunststof kozijnen met dubbel glas Op de 3e en bovenste etage gelegen goed onderhouden 4-kamer appartement met berging in de onderbouw. Het appartement is bereikbaar middels gesloten entree met intercom, beschikt over een tweetal balkons (oost en west) en er is een aan de achter zijde gelegen verzorgde gemeenschappelijke tuin. Bwjr. 1960, gebruiksopp. wonen 74 m2, gebouwgebonden buitenruimte 4 m2 en inhoud 239 m3. Ind.: Entree/hal met vaste kast; Toi letruimte (2004) met hang closet; Gesloten keuken met toegang tot het balkon en rechte keukenopstelling met afzuigkap; Balkon (W) v.v. elektrisch bedienbare zonwering en balkonkast met c.v.-combiketel; Badkamer 2005) met douchecabine en wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast en toegang tot het balkon; Woonkamer v.v. haard en laminaatvloer; Was-/werkkamer met laminaatvloer, wasm.aansl. en elektrisch bedienbare zonwering. Bijz.: Bijdrage VvE bedraagt 57,50 per maand. 2-kamer appartement Bijdrage VvE 83,- per maand Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Op een leuke locatie, in kleinschalig appartementencomplex, op de 2e en 3e etage gelegen goed onderhouden 2-kamer appartement met zonnig balkon (Z) en separate berging. Het appartement is in 2006 op diverse fronten verbouwd en vernieuwd en is bereikbaar middels een afgesloten entree/ trappenhuis met intercom. Bwjr. 1977, gebruiksoppervlakte wonen 69 m2, gebouwgebonden buitenruimte (balkon) 7 m2 en inhoud 228 m3. Ind.: Entree/hal met fraaie trap v.v. led verlichting naar de verdieping; Meterkast (7 groepen aardlekschakelaar); 1 Werkkamer/inloopkast; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, wastafel met meubel, toilet en aansluiting wasapparatuur; Ruime, lichte woonkamer met toegang tot breed balkon; Open keuken met T-vormige lichtgrijze luxe keukenop stelling v.v. inbouwapparatuur. 1e Verd.: Ruime overloop/werkruimte met Velux dakvenster en opstelplaats c.v.- combiketel (Vaillant); 1 Zolderslaap kamer aan de achterzijde met Velux dakvenster. Gemoderniseerde eengezinswoning Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing Buitenschilderwerk grotendeels uitgevoerd in 2010 In de wijk Zuidpias gelegen goed onderhouden eri recent gemoderniseerde eengezinswoning met voortuin en verzorgde achtertuin (Z/0). Bwjr. 1984, 118 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 93 m2 en inhoud 307 m3. Ind.: Entree/hal; Toiletruimte (2008) met hangend toilet en fonteintje; Open keuken met plavuizenvloer, rechte lichte keukenopstelling v.v. gaskookplaat (2010), wasemkap en hete lucht oven (2010); Tuingerichte woonkamer met plavuizenvloer en toegang mid dels schuifpui naar de tuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met laminaatvloer, Velux dakvenster en inloopkast; 2 Slaapkamers aan de voorzijde v.v. laminaatvloer en dakkapel; Ruime badkamer (2008) v.v. douchecabine, wastafel met meubel, hangend toilet en designradiator. 2e Verd.: Ruime zolderslaapkamer met laminaatvloer, bergruimte achter de knieschotten, Velux dakvenster, Vaillant HR cv combi installatie en wasmachine aansluiting. 4-Kamer eengezinswoning Prachtig uitzicht over de vijverpartij aan de voorzijde In 2006 op diverse fronten verbouwd Goed onderhouden eengezinswoning met voor- en achtertuin (NW) met achterom en berging. Bouwjaar 1959, 161 m2 eigen grond, 391 m3 inhoud en 96 m2 gebruiksoppervlakte wonen. Ind.: Entree/hal met laminaatvloer, trapkast, meterkast en toilet met font.; Doorzonwoonkamer met ceasarstone ven sterbanken en laminaatvloer; U-vormige open keuken (2006) met ceasarstone werkblad en diverse inbouwapparatuur. 1e Verdieping: Overloop met laminaatvloer en 2 vasté kasten waarvan 1 met wasmachineaansluiting en mechanische ventilatie en 1 royale bergkast; Badkamer (2006) met dou checabine met thermostaatkraan, hangcloset, designradiator, wasmeubel en mechanische ventilatie; 3 Slaapkamers, waarvan 1 met balkon. 2e Verdieping: Vlizotrap naar bevloerde zolder met c.v.-combiketel (2006)en unit mechanische ventilatie. Met een vaste trap, dakvenster/dakkapel is een slaapkamer en een ruime voorzolder mogelijk. 6-Kamer ruime eengezinswoning Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Oplevering in overleg In ruim opgezette Oostpolderwijk gelegen goed onderhouden en zo te betrekken ruime eengezinswoning met voortuin mei*parkeer plaats op eigen terrein en verzorgde achtertuin (Z) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1980,140 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 120 m2 en inhoud 383 m3. Ind.: Entree/ hal; Open eetkeuken met U-vormige lichte keukenopstelling met granieten blad en v.v. inbouwapparatuur; Tuingerichte woonkamer met trapkast en toegang tot de achtertuin; De gehele begane grond is voorzien van massief eiken vloerdelen. 1e Verd.: Ruime overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. met 3-deurs schuifwandkast en vaste kast; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Moderne badkamer v.v. douchecabine, toilet en wastafel met meubel. 2e Verd.: Overloop met Radson HR cv-combi installatie, toegang tot de open vliering, wasmachine en drogeraan- sluiting; 1 Slaapkamer aan de v.z. met een kopgevelraam en laminaatvloer; 1 Slaapkamer aan de a.z. met kopgevel raam en laminaatvloer. Uitgebouwde ruime eengezinswoning Gelegen nabij winkels, scholen en openbaar vervoer Hardhouten kozijnen met dubbele beglazing In de wijk Zuidpias gelegen goed onderhouden uitgebouwde ruime eengezinswoning met voortuin en achtertuin v.v. vrij staande stenen garage en achterom. De woning is gelegen aan een singel en heeft aan de voorzijde vrij uitzicht. Bwjr. 1987, 153 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 152 m2, externe buitenruimte 18 m2 en inhoud 470 m3. Ind.: Entree/hal: Uitgebouwde entree; Toiletruimte v.v. toilet; Open keuken met L-vormige lichte keukenopstelling met granieten blad en div. inb. app.; Uitgebouwde woonkamer met lichtstraat en trapkast; Mid dels een portaal heeft men toegang tot de achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z. v.v. wastafel met meubel; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer v.v. stoom/douchecabine, dubbele wastafel met meubel en toilet. 2e Verd.: Overloop/ voorzolder met gedeelde dakkapel, Velux dakvenster, Remeha Avanta HR cv-combi installatie en toegang tot de bergvliering; 1 Slaapkamer aan de v.z. v.v. dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. v.v. dd1<kapel. Halfvrijstaande woning met garage Prachtig zicht over groenpartij Nabij winkels, scholen en openbaar vervoer gelegen Met prachtig ruim zicht over groenpartij gelegen goed onderhouden halfvrijstaande woning met onderheid terras, dakterras, voor- en ruime fraai aangelegde achtertuin met vrijstaande stenen garage. Bwjr. 1984, 529 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 162 m2 en inhoud 557 m3. Ind.: Zijentree/hal; Berging/bijkeuken met aansluiting wasappara tuur; Toilet met fonteintje; Slaap-/werkkamer; Open keuken met f toegang tot het terras en U-vormige lichte keukenopstelling v.v. inbouwapparatuur; Ruime lichte L-vormige woonkamer met f haard en toegang middels schuifpui tot het terras. 1e Verd.: Ruime badkamer voorzien van douchecabine, ligbad, toilet en vaste wastafel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met dakkapel en toegang tot het dakterras; 1 Slaapkamer aan de voorzijde (2 mogelijk) met dakkapel. 2e Verd.: Stookkast met Remeha Quinta HR cv-combi installatie (2008); Zolderslaapkamer. Goed onderhouden 4-kamer herenhuis gelegen aan de Gouwe Goede ligging t.o.v. centrum en uitvalswegen A12 en N11 Precariorechten 26,00 per jaar Ruim herenhuis met inpandige garage en verzorgde achtertuin met achterom. Bwjr. 1992, 91 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 122 m2, overige inpandige ruimte 15 m2, gebouw gebonden buitenruimte 9 m2 (terras) en 447 m3 inhoud. Ind.: Entree/tochtsluis met plavuizenvloer; Meterkast; Garage met plavuizenvloer, verwarming, schuifwandkast en aansluiting wasapparatuur; Hal met plavuizenvloer en trapkast; Tuinkamer met schuifwandkast en laminaatvloer. Ie Verd.: Overloop met parketvloer; Toilet met fonteintje; Ruime woonkamer met parketvloer, erkerraam en buitentrap naar achtertuin. Open keuken met diverse apparatuur. 2e Verd.: Overloop met laminaatvloer en terras; Badkamer v.v. douchecabine met thermostaatkraan, ligbad, wasta felmeubel en designradiator; Toilet met fonteintje; CV-kast met combiketel en mech. ventilatie unit. 2 Slaapkamers met laminaatvloer, w.v. 1 met terras. Bijz.: Muur-, vloer- en dakisolatie; Buitenschilderwerk 2010.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 40