T/| Stoppen met roken? Studio Phuur f Met voetproblemen naar Pedicuresalon Goudsbloem 111 beeld bij slechtzienden en ouderen iris/ 28 HART VAN HOLLAND HEALTH a BEAUTY] 9 MEI 2012 om de instellin eigen voorkeu beeldkwaliteit om heel wat al Moeite met lezen Dan bent u bij Iris Huys aan het juiste adres! O,-*, O-4». STOPPEN MET ROKEN FIGUURCORRECTIE Body-Harmony www.body-harmony.nl Gespecialiseerd in; laserontharing, Bij behandeling van de bikinilijn een gratis behandeling van de oksels in de maand mei SPECIALISATIE: ONTHARINGSTECHNIEKEN ANBOS (vergoeding door de zorgverzekeraar) Studio Phuur Zuideinde 8 Zevenhuizen Tel.: 06-23792280 www.phuur.nlinfo@studiophuur.nl Connie DuCCaart QoudsOCoemstraat 35 2761QP Zevenhuizen 0180-632737, 0b-3hWt10H KVK: 2**9**#* wtvtv.pedicMe8aêongonds6êoem.nê Diaöetes en reuma aantekening Inmiddels hebben al vele klanten de weg naar pedicuresalon 'Goudsbloem' gevonden. Het klantenbestand wordt dan ook steeds groter met mensen met allerhande voet problemen, maar ook voor een cosmetische behande ling. Op 20 maart 2012 heb ik, Connie Dullaart, mijn diploma overige risico voeten behaald. Hiermee heb ik me kunnen registreren via Procert bij het KRP, dit is het kwaliteitsregister van pedicures. Onder risicovoeten vallen oudere, verwaarloosde, spastische, reuma- en diabetesvoeten. Deze voeten verdie nen allemaal extra aandacht. Mensen met reuma en of diabetes kunnen bij een aanvullende ziektekostenverzeke ring, vaak de kosten van een pedicure behandeling vergoed krijgen. Voor hen is het heel belangrijk om regelmatig naar een pedicure te gaan. De voeten worden onderzocht en ik geef advies op maat. De salon, aan de Goudsbloemstraat 35, bevindt zich op de eerste verdieping. Wanneer u slecht ter been bent, is een behandeling aan huis ook mogelijk. De openingstijden zijn maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30. Voor een behandeling is het maken van een afspraak noodzakelijk. Afspraken in de avonduren zijn beperkt mogelijk. Voor meer informatie en voor het maken van een afspraak kunt u mij bellen. 0180-632737 06-34884104 Ook kunt u kijken op mijn website: www.pedicuresalongoudsbloem.nl Wie slechtziend of blind is, doet zijn dage lijkse dingen anders dan anderen. Even de krant lezen? Een mail sturen? Een telefoon tje plegen? "De mogelijkheden van slecht zienden en blinden lijken beperkt, maar met goede hulpmiddelen is er veel mogelijk," zegt Edwin Prosman van Iris Huys. Iris Huys is gespecialiseerd in deze hulpmiddelen. Van eenvoudige loep tot complete werk plekaanpassing. Toch zijn het niet alleen slechtzienden en blinden die Iris Huys weten te vinden. "Wij hebben ook handige oplossingen voor ouderen. Wat denkt u van een eenvoudige (mobiele) telefoon met extra grote toetsen? Een groot letter toetsenbord bij uw compu ter? Een daglichtlamp waarbij u veel beter kunt lezen of handwerken? Of een spreken de oorthermometer? Met deze producten blijft u langer zelfstandig. U vindt ze op onze website, maar u kunt ook op afspraak onze showroom in Gouda bezoeken. Verder bieden wij u de mogelijk heid om onze apparatuur bij u thuis te komen demonstreren of een proefplaatsing te doen. Ook verzorgen wij instructies voor slechtzienden en blinden om u wegwijs te maken op uw l-Phone of I-Pad." Edwin merkt dat steeds meer kunstschilders, fotografen en andere zakelijke klanten voor verlichting van Iris Huys kiezen. Bij deze speciale daglichtlampen blijft het volledige kleurenspectrum behouden, het comforta bele licht zorgt voor minder vermoeide ogen en helpt u details te zien. "Bij al deze doelgroepen willen wij in beeld komen. Neemt u alvast een kijk op onze website www.irishuys.nl of bel ons op 0182- 525889. Van harte welkom, wij adviseren u graag!" 1 Uoih -I larmom In oktober 2008 is Tally van der Staay een studio begonnen onder de naam Body-Harmony. Zij richt zich vooral op mensen die wil len stoppen met roken of graag een kledingmaatje kleiner willen. Tally legt graag uit waar zij zich zoal mee bezighoudt. "Ik merkte al enige jaren dat veel mensen om mij heen wilden stoppen met roken en daar veel moeite mee hadden. Vaak gaf men de moed na een aantal pogingen op en gingen er maar van uit dat het niet zou lukken. Ik ben toen in contact gekomen met een praktijk in het zuiden van het land waar met soft-laser ap paratuur mensen daadwerkelijk van het roken af kwamen." Laserbehandeling Bij de laserbehandelingen om mensen te laten stoppen met roken worden acupunctuurpunten in het oor gestimuleerd met behulp van een soft-laser. Het voordeel van een laser ten opzichte van naalden is dat de activering dieper gaat waardoor veel sneller resultaat wordt behaald. Bovendien is de behande ling volledig pijnloos. Wat houdt de anti-rook behandeling precies in? De lasertherapie neemt niet alleen de behoefte van het lichaam aan nicotine weg, maar zorgt er tevens voor dat het lichaam geen nicotine meer accepteert. Dat wil zeggen dat het lichaam na de behandeling als het ware in opstand komt tegen nicotine. Tegelijkertijd wordt er tijdens de behandeling voor gezorgd dat u na het stoppen met roken geen last gaat krijgen van ontwenningsverschijnselen zoals stemmingswisselingen. Daarnaast wordt de vetverbranding extra geactiveerd, waardoor ook uw gewicht stabiel blijft. De behandeling is pijnloos en duurt ongeveer een half uur. Het slagingspercentage ligt rond de 90%. U krijgt op de behandeling 3 maanden garantie. Dat wil zeggen dat, als de behoefte aan roken toch nog te veel aanwezig blijft, u tot drie maanden na de behandeling terug kunt komen voor een gratis nabehandeling. De behandeling koste 125,-. Speciaal voor Hart van Holland lezers 10% korting! Voor bedrijven in de regio zijn in-company behande lingen mogelijk vanaf drie medewerkers. Hoe meer medewerkers binnen het bedrijf stoppen met roken, hoe hoger de korting. Berkelstroom 65 - 2721 AG Zoetermeer T: 079 - 331 82 55 - E: info@body-harmony.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 28