ri elke werkdag koopavond Llchende Tegèl Tien-daagse bij Jan Groen "JA! De tooi gaat op!" Politie lost waarschuwings schot bij aanhoudingen CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. Intratuin Zuidpias Gewoon even bellen!!! RIOOL VERSTOPT? editie: zuidpias 34e jaargang nummer 1491 16 mei 2012 Examens begonnen Factory Outlet Center gevreesd Bibliotheken krijgen nog één kans "Ze moeten maar boeven gaan vangen" Een praatje met Yvon Jaspers UW DROOMHUIS! 'ÊL Sf DE BOUWHOF Open van 9.30 tot 21.00 uur Zaterdag van 9.00 tot 17.30 uur Zondag gesloten reiniging, ontstopping, reparatie van alle soorten rioleringen Mogelijk nieuwe huisbaas voor Vestiahuurders Songwriter Jesse Maria: "'You and me' was er binnen een kwartiertje" ^HART HOLLAND Pagina 3 Pagina 9 Pagina 11 Pagina 17 Pagina 43 korting Lek 75 te Nieuwerkerk aan den IJssel Grote vijfkamer woning met een woonopperviakte van 170m2 aan het water! Vraagprijs €329.000,= k.k. 0180-332222 www.vdpanne.nl jongens uit Moordrecht in de leef tijd van dertien tot zestien jaar. 1 -rr- 'SüMAfCK <M H/OKCH HEMELVAARTSDAG GEOPEND Zie advertentie elders in dit blad Intratuin Bredeweg 86c, 2761 KA Zevenhuizen intratuin Woonpartners Midden-Holland wil nieuwbouwprojecten overnemen Zuidpias - Half juni komt er meer zekerheid voor de huurders en nieuwbouwprojecten van Vestia in Zuid plas. Woonpartners Midden- Holland onderhandelt momenteel met het Vestia-bestuur over de overname van het woonbedrijf in Zuidpias. Directeur-bestuurder René Mascini van Woonpartners: "De kans dat de koop doorgaat schat ik op 75 procent. Door Judith Rikken De overname lijkt goed nieuws voor vijf bouwprojecten in de ge meente, waaronder de nieuwbouw van zorgcentrum de Zevenster. De gemeenteraad stelde daarvan dinsdagavond het bestemmings plan vast. Mascini: "De ontwikke ling van de Zevenster is voor Ze venhuizen van ongelooflijk belang. Het is een mooi en goed plan en de intentie is om het uit te voeren. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor project de Tweemaster in Nieu werkerk." Daarnaast gaat het om nieuwbouw op de BAC-locatie in Moerkapelle, de ontwikkeling van de Nieuwerkerkse Esse Zoom Laag en de planvorming voor Zevenhui zen-Zuid. Ook biedt Woonpartners op de mogelijke herontwikkeling van zorgcentrum Moerdregt in Moordrecht. Woonpartners Midden-Holland bezit 7500 woningen in Waddinx- veen, Gouda, Boskoop en Zuidpias. Slaagt de overname van Vestia Zuidpias, dan krijgt de corporatie er een kleine 3000 woningen en ander vastgoed als een hospice en een winkelcentrum, bij. "Goed nieuws voor de huurders van Ves tia Zuidpias, die daarmee in rus tiger vaarwater komen", denkt Mascini. Lees verder op pagina 3 Rtools&rvice R VAJV ADR1CMEM MOORDRECHT 0182 375823 OG-53373931 ww.rioolservice-pvanadrichem. 1 T Nesseiande/Moordrecht - De politie heeft maandag 14 mei na een achter volging een gestolen auto tot stilstand gedwongen. De vier inzittenden wer den aangehouden. Hierbij heeft de politie een waarschuwingsschot moeten lossen. Joans aankomst dinsdagochtend bij de Crystal Hall. 'Aangekomen in de Crystal Hall voor de 1e repetitie! Vind het spannend!', twitterde Joan Franka dinsdagochtend 15 mei. Een half etmaal na haar aankomst in Bakoe, Azerbeidzjan, barstte het songfestivalcircus meteen in volle hevigheid los. 'Nog maar net binnen en meteen al interview', meldde haar volgende tweet. Lees verder op pagina 39 Op de A20 zag een motoragent een auto die als gestolen geregistreerd stond. Toen de agent de auto een stopteken gaf, ging deze ervandoor. De achtervolging eindigde op de kruising van de Laan van Avantgarde met de Laan van Magisch Realisme, waar de politie de inzittenden heeft aangehouden. Het gaat om een vier

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 1