elke werkdag koopavond t/m 15 juni VJ XLi NEFIT- Lachende Tegel Finale dagen bij Jan Groen 40% De modder vliegt je om de oren Intratuin Zuidpias CV-KETEL NODIG? P. VISSER EN ZN. ff» «TiME Joan, maar ook Brendo op songfestival Eerste Ukkepuk-concert Dansend van start bij sportweek Prorail wil toch tunnel Plantenbakken in de Cypruslaan UW DROOMHUIS! Open van 9.30 tot 21.00 uur. Zaterdag van 9.00 tot 17.30 uur Zondag gesloten 0180-63120 DE BOUWHOF De grootste bouw en woon winkel in de regio Sanitair Tegels Keukens Kasten Verlichting Vloeren gordijnen www.bouwhof.nl Hart van Holland op donderdag Jubileumeditie Autocross Zevenhuizen Nieuwbouw Zevenster roept vooral vragen op ■HART HOLLAND Pagina 3 Pagina 17 Pagina 21 Pagina 35 Pagina 37 Ossip Zadkinestraat 1 te Rotterdam Nesselande Statig, stijlvol en karakteristiek semi-vrijstaand herenhuis op eigen grond! Zevenhuizen - Autocross Zevenhuizen en Hemelvaartsdag zijn al jaren on losmakelijk met elkaar verbonden. Waar het weer in het verleden wel eens roet in het eten gooide, stond afgelopen donderdag niets de 25e editie van het door autocrossvereniging EZHACO georganiseerde evenement in de weg. Het jubileum werd groots gevierd op een groter stuk grond dan andere jaren en met veel publiek; op zaterdag werden de bezoekers nog eens getrakteerd op carpullings en optredens in de feesttent. Intratuin Bredeweg 86c, 2761 KA Zevenhuizen intratuin Door Bart Jansen Het parkeerterrein is op Hemels vaartdag afgeladen met auto's, scooters en fietsen. Het is een voor bode voor de situatie op het eross- terrein zelf, dat vol staat met eross- auto's en publiek. Alle plekjes tegen de hekken, en dus langs de baan, zijn bezet. Jong en oud is uitgelopen met maar één doel: genieten van de cross. Lees verder op pagina 17 Jong en oud is op Hemelvaartsdag uitgelopen voorde cross: langs de hekken is geen plekje meer te vinden. -T- EJouw&t en "Züonen Edisonstraat 115 - 2723RT Zoetermeer - 079-3310700 korting ertentie elders in dit blad. Het Hart van Holland valt vol gende week in verband met Pinksteren niet op woensdag maar op donderdag op de deur mat. 0180-332222 www.vdpanne.nl Door Pepijn de Groot Zevenhuizen - 'Langs moeilijkhe den naar de sterren', is de verta ling van een Latijns gezegde. Ook de weg naar de nieuwe Zevenster verloopt niet soepel. De nieuw bouw voor het seniorencentrum was gespreksonderwerp in de comrhissie ruimte van dinsdag 15 mei. Wordt het bestemmings plan vastgesteld nu er onrust is bij ontwikkelaar Vestia? Het seniorencentrum is geves tigd aan de Leliestraat. Volgens de plannen verhuist de Zeven ster in de toekomst hemelsbreed naar honderd meter verderop. Op de plek van de geplande nieuw bouw is nu een groenstrook met een speelplek die ook functio neert als hangplek. Omwonen den snappen de noodzaak van nieuwbouw, maar willen het groen en de speelplek behou den. Het college hoopt dat het bestemmingsplan wordt vastge steld, zodat de bouw kan begin nen wanneer ontwikkelaar Vestia weer opgelapt is. Voor dit heikele punt waren drie insprekers aanwezig. Onder hen Wim Ansen, bestuurder van de Zevenster. Volgens Ansen is nieuwbouw 'absolute noodzaak'. "Het huidige pand is aan het ein de van zijn levensduur." Hij hoopt dat de situatie bij Vestia geen rol speelt bij de besluitvorming. Lees verder op pagina 9

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 1