Benefietfeestje voor KiKa krijgt vervolg NEDERLAND-DENEMARKEN KIJKEN IN L005E END AFSLAG 9 TRAPT AF IN FEESTTENT Woensdag kroegavond ZONDAGMIDDAG KROEG ew HART VAN HOLLAND PEPTALK 23 MEI 2012 41 Blokkade 2.0 Nieuwerkerk aan den IJssel - Na een geslaagde eerste editie vorig jaar willen de mannen van de or ganisatie 'Ouwe Jongens Krenten Brood' en de dames en heren van internet-radiostation De Stoor- zender.nl, samen met Stichting Jeugdwerk Zuidpias dit jaar weer een feest neerzetten: deel twee van Blokkade. Net als vorig jaar wordt Blokkade georganiseerd in t Blok aan het IJsermanpad en met een line-up aan artiesten die menig liefhebbers hart sneller doet klop pen beloven zij op zaterdag 26 mei weer een feest van formaat neer te zullen zetten. Offensive DJ Team, Human Resource, DJ Gizmo, Da Teabaggers, The Wildcard, OCD, The Eagle, Cykiq, D-Jim, Confusion, Reflect, C-Kaos en MC Noizecre- ator treden deze avond speciaal voor KiKa volledig belangeloos op. Op de website van de organisatie www.ojkb.2fear.com is de 'digi- flyer' en meer informatie te vinden. Kaarten zijn in de voorverkoop voor 5 euro te koop bij 't Blok, Primera Dorrestein en Sportcentrum Bro thers. Aan de deur kosten ze 7,50 euro. De opbrengst van de kaart verkoop, garderobe en loterij wordt ook ditmaal gedoneerd aan Stich ting Kika, Kinderen Kankervrij. Reeuwijk - Tijdens het EK worden de wedstrijden van het Nederlands elftal vertoond op een groot scherm. Tijdens de eerste wedstrijd, op za terdag 9 juni tegen Denemarken, staat er tevens een barbecuefeestje op het programma. De barbecue be gint om 16.00 uur, de wedstrijd om 18.00 uur. De kosten voor het eten bedra gen 8,- euro; bestellingen kunnen vooraf, tot en met donderdag 7 juni, worden doorgegeven via loose- end@planet.nl of 06-26950790. Even langskomen om'je bestelling door te geven kan op maandag- en vrijdag vanaf 20.30 uur. Loose End is gevestigd aan de Buitenomweg 4. Voor meer informatie: www.loose-end.eu. Nieuwerkerk aan den IJssel - Eén keer in de maand is er in 't Blok een speciale zondagmiddag in de kroeg. Zo ook zondag 27 mei. De kroeg gaat om 14.00 uur open en Joost staat achter de bar. Nieuwerkerk aan den IJssel -'t Blok is zaterdag 9 juni gevuld met goth metal muziek. Excerius en A New Dawn treden op. De deur gaat om 20.30 uur open en de toegang be draagt 3,- euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - De kroeg van 't Blok is vandaag, woensdag 23 mei, en woensdag 30 mei geopend voor de 'breek van de week'. Even lekker uit de sleur met elkaar aan de bar hangen en bij kletsen. De bar is vanaf 20.30 uur open. Zevenhuizen - Na een erg druk bezochte autocross op Hemelvaartsdag volgde ter gelegenheid van deze 25e editie op zaterdag een carpulling en trekkertrek, waarna er in de feesttent nog een aantal artiesten optrad. De aftrap hiervoor werd gegeven door de heren van Afslag 9, die voor een zonnig sfeertje zorgden. Zuidpias - Alle Nederlandse gemeenten kunnen tot dinsdag 19 juni genomi neerd worden voor de Jong Lokaal Bokaal; dé beloning voor positief jeugdbe leid. Via de site kunnen jongeren en gemeentevertegenwoordigers aangeven waarom hun gemeente de prijs verdient. Dit kan zijn omdat ze veel doen voor jongeren, maar bijvoorbeeld ook omdat ze hun ideeën serieus nemen en dit vertalen in positief jeugdbeleid. De Jong Lokaal Bokaal wordt georganiseerd door NJR en het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. De musicalklas 4, met talent van vijftien jaar en ouder, bracht 'Vliegtuig, de musical' op de planken. (foto: Femke de Schepper) Waddinxveen - De musicalafdeling van Studio Da Danza liet zaterdag 19 mei zien, dat er bij de Waddinxveense dansschool naast het dansen, twee andere disciplines inmiddels niet meer weg te denken zijn. De theaterles- sen, die onder leiding staan van Annabelle van de Laar bestaan namelijk uit dansen, zingen én acteren. Wanneer alle lesstof behandeld is, schrijft Van de Laar een script en wordt vervolgens door de groep toegewerkt naar het opvoeren van een complete musical. De optredens vonden plaats op zaterdag 19 mei. In de middag be klommen de kinderen in de leeftijd van acht tot en met tien jaar het podium in het Evertshuis in Bo degraven voor het opvoeren van de musical 'Zomerkamp. Daarna was het de beurt aan de jeugd van twaalf tot en met vijftien jaar die het publiek wisten te ontoeren met de musical 'Jij woont in mijn hart'. Voor de avond stonden twee mu sicals op het programma. Kinderen van tien tot en met twaalf jaar brachten 'Wie weet waar liefde woont'. Vervolgens werd de muzika le avond afgesloten met 'Vliegtuig, de muscial', opgevoerd door musi calsterren van vijftien jaar en ouder. Het was een mooie theaterdag voor Da Danza, waarbij het publiek kon genieten van de afwisseling tussen dansen, zingen en acteren. De Jong Lokaal Bokaal legt ge meenten langs de meetlat op het gebied van onder andere inspraak, kansen voor jongeren en de mate waarin het potentieel van jongeren het uitgangspunt vormt voor het jeugdbeleid. In dat jeugdbeleid gaat veel veranderen. Dit jaar besteedt de Jong Lokaal Bokaal daarom ex tra aandacht aan de nieuwe taken die gemeenten te wachten staan in het kader van de stelselherziening Jeugd. De verantwoordelijkheid voor jeugdzorg en jeugdbeleid komt hiermee in grote mate bij gemeen ten terecht. Positief jeugdbeleid moet het fundament zijn om van deze stelselherziening een succes te maken. Bij de Jong Lokaal Bokaal genomineerden wordt dan ook ge let op de toekomstplannen rondom positief jeugdbeleid en de rol van jongeren daarin. Na de nominatieronde, die tot 19 juni duurt, worden twaalf ge nomineerde gemeenten bezocht door jongerenteams. Op basis van vraaggesprekken met ambtenaren, jongerenwerkers en vooral met de jongeren zelf, bepalen de teams in samenspraak met een jury welke gemeenten een plaats in de finale verdienen. De Jong Lokaal Bokaal finalisten worden in december be kend gemaakt. De uitreiking vindt plaats in januari 2013. De Jong Lokaal Bokaal wordt dit jaar voor de vijfde keer uitgereikt. Vorig jaar ging de prijs naar Capelle aan den IJssel. Voor meer informatie: www.jonglokaalbokaal.nl en www.njr.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 41