Il3 INHOUD 12 15 16 17 19 21 22 j23 COLOFON Cotuo vAtlA. Almelo ApeUoom AWemAeA1 Ao-t ttrAAm -fUsselbvock Voorwoord Roparun I team ZEPARO I Zevenhuizen-Moerkapelle I 2012 Wist u dat Route Aafke Lions Foto's uit het archief Team 2012 De Kleine Trompetter Mat van Prooijen Algemene informatie John Heijkoop Trainingen Steun Team Zeparo Beste lezer, Van dichtbij in de persoonlij ke omgeving tot verder weg, iedereen kan met kanker te maken krijgen. De leden van team Zeparo vinden de ziekte even erg als ieder ander maar besloten iets extra's te doen. Het is hartverwarmend om te zien dat een groep men sen uit deze gemeente zich zo belangeloos inzet voor iets wat ons allemaal treft. Niet alleen tijdens de Ropa run is Zeparo actief. Het hele jaar door zetten zij zich op zoveel mogelijk manieren in voor een zeer dankbaar doel. De bestrijding van kanker. Vrijwilligers zijn de steunpi laren van de samenleving. Zonder hen zouden initiatie ven als dit nooit kunnen wor den gerealiseerd. Het is dan ook geweldig om te zien dat er zoveel mensen in de ge meente Zuidpias belangeloos actief zijn om hun steentje bij te dragen. Ik zie in alle dorpen beweging, beweging die bij voorbeeld noodzakelijk is voor het voortbestaan van voetbal verenigingen, scoutings en de realisatie van goede doe len zoals stichting Roparun. Iets voor een ander doen. Het klinkt zo vanzelfsprekend, maar voor veel mensen is de drempel nog te hoog. Laat het team een voorbeeld zijn voor anderen die graag iets willen doen voor een goed doel. Ais je iets wilt doen, dan is dat altijd mogelijk. Hoe klein of groot het initiatief ook is. ledereen die helpt, geeft een belang rijke bijdrage aan zijn mede mens en de verbondenheid in de dorpen van Zuidpias. De inwoners van Zevenhuizen laten met dit initiatief nog maals zien hoe een klein dorp groot kan zijn. Het team en de ook actieve Lions Club, die dit jaar zijn 25 jarige bestaan viert, tonen aan dat het dorp een groot aantal inwoners heeft dat om zich heen kijkt en graag de helpende hand uitreikt waar dat nodig is. Niet voor zichzelf, maar voor de gemeenschap. Ik wens team Zeparo dan ook een geweldige tocht van Hamburg naar Rotterdam toe. Ik kan gerust zeggen dat alle inwoners van Zuidpias trots zijn op het initiatief. Dat er een compleet team van dertig man jaar in jaar uit weer onze gemeente vertegenwoordigt tijdens één van de grootste manifestaties tegen kanker is een fantastische prestatie. Succes! Burgemeester Gert-Jan Kats Deze Roparunkrant is een uitgave van team Zeparo ter gelegenheid van haar achtste Roparun. Deze krant heeft een oplage van 10.000 en verschijnt huis aan huis in Zevenhuizen, Moerkapelle en Moordrecht. Samenstelling: Elgersma Media/Hart van Holland Redactie: Hart van Holland, Erwin van't Hof en de Roparunkrantcommissie: Peter, Lenie, Cari, Cobi, Janneke, Niels en Carla Fotografie: eigen archief team Zeparo en Elgersma Media/Hart van Holland Vormgeving: Elgersma Media/ Hart van Holland. Druk: Dijkman offset Verspreiding: Van Rijk Verspreiding en Hart van Holland. Met dank aan alle geïnterviewde personen, Hart van Holland, alle adverteerders, van Rijk Verspreiding en Dijkman offset. Roparunkrant niet ontvangen? Haal dan een exemplaar bij Elgersma media/Hart van Holland, Noordelijke Dwarsweg 1 a in Zevenhuizen. i

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 59