Zuidpias Nieuwe aansluiting, betere doorstroming Zuidpias organiseert Jeugdconferentie voor professionals Nieuwbouw 3-kamerhuurappartementeri aan de Prinses Alexiahof (Prinsessenkwartier) in Moordrecht (3e publicatie) Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht gemeente HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 23 MEI 2012 WEEK Kom woensdag 23 mei naar de informatieavond A20 Moordrecht Op de aansluiting van de A20 in Moordrecht loopt het verkeer in de spits geregeld vast. Vooral als de spoorwegovergang in de Middelweg gesloten is. Rijkswaterstaat, ProRail, de provincie Zuid-Holland en de gemeente Zuidpias gaan dit veranderen. Met een nieuwe aansluiting zorgt Rijkswaterstaat voor een betere doorstroming op de A20. ProRail vergroot de veiligheid door de spoorwegovergangen ongelijkvloers te maken. De provincie wil toewerken naar een betere verbinding tussen de A12 en de A20. De gemeente streeft naar een betere ontsluiting van het gebied. Speciaal voor omwonenden Tot halverwege 2016 werken we aan de nieuwe aan sluiting. Om welke werkzaamheden het gaat, wanneer ze plaatsvinden en wat ze voor u betekenen? U hoort en ziet het tijdens een speciale informatieavond voor omwonenden. Kom op 23 mei om 19.30 uur naar De Zespunt, Molenlaan 1a in Moordrecht. Meer informatie Bezoek de site www.rijkswaterstaat.nl/a20moordrecht. Schrijf u daar meteen in voor de digitale nieuwsbrief. Kijk op www.zuidplas.nl welke appartementen u nog kunt huren. Appartementen op 11 minuten lopen van de winkelvoorzieningen in het dorp en dicht bij een bushalte. De woningen zijn geschikt voor diverse woningzoekenden die ouder zijn dan 23 jaar. Er is een volgorde voor toewijzing vastgesteld. De verwachting is dat de woningen begin 2013 worden opgeleverd. Toekomstige huurders krijgen na toewijzing van de woning door de verhuurder Woningstichting Mozai'ek Wonen een uitnodiging om zelf een keuze te maken uit diverse keuken- en wandtegelpakketten. Uw toekomstige woning wordt dan voorzien van de door u gekozen keuken en wandtegelwerk. U kunt daarmee uw eigen sfeer aan de woning geven. Volgorde van woningtoewijzing Woningzoekenden met een medische urgentie voor een gelijkvloerse woning 65 plussers die een vergunningplichtige huurwoning vrijmaken in Moordrecht 65 plussers die een vergunningplichtige huurwoning vrijmaken in Zuidpias Overige 65 plussers, woonachtig in Moordrecht Overige 65 plussers, woonachtig in Zuidpias Overige woningzoekenden die een huurwoning vrijmaken in Moordrecht Overige woningzoekenden die een huurwoning vrijma ken in Zuidpias Overige woningzoekenden Voor deze woningen geldt dat woningzoekenden met een urgentie op andere gronden geen voorrang genieten. De woningen worden toegewezen aan de woningzoekende met de hoogste BLscore. U kunt op meerdere woningen inschrijven. Voorwaarden: Maximaal 3 personen Maximum bruto verzameljaarinkomen D 34.085,-- Kijk op www.zuidplas.nl welke woningen er nog beschik baar zijn. U kunt zich alleen voor deze woningen inschrij ven. De niet beschikbare woningen zijn al in de eerste ronde toegewezen. Voor informatie over de toewijzing kunt u mevrouw Immerzeel van de gemeente Zuidpias bellen op tel. 10180) 330 300. Voor de verhuur, meer technische informatie en een overzicht van plattegronden van de woningen kijkt u op de website van Mozai'ek Wonen www.mozaiekwonen.nl of belt u met Arjan Dorresteijn (tel. 0182-692969). Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huur woning bij het gemeentehuis (per woning één formulier), tel. (0180) 33 03 00 of download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 29 mei 2012 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij een kopie het IB-60 formulier en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstenge- gevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afde ling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Meester Lallemanstraat 55 4-kamer eengezinswoning Beschikbaar per: 10 juni 2012 (onder voorbehoud) Bruto huur: 498,59 Voorwaarden: Min. 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 34'.085,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Prinses Beatrixstraat 38a 2-kamer-etagewoning [Portiekflat zonder lift, 1e verdieping) Beschikbaar per: 11 juni 2012 Bruto huur: 355,70 per maand (inclusief verwarming) Voorwaarden: Max. 2 personen Max. bruto verzamel jaarinkomen 1 persoon 22.025 Max. bruto verzamel jaarinkomen 2 personen 29.900 Westeinde 79 2-kameretagewoning (Galerijflat met lift, 2e verdieping) Beschikbaar per: 13 juni 2012 Bruto huur: 453,31 per maand (inclusief verwarming) Voorwaarden: Max. 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 34.085,- Leliestraat 24 2-kamerseniorenwoning, begane grond (2e publicatie) Beschikbaar per: 4 juni 2012 Bruto huur: 497,03 per maand (inclusief verwarming) Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Max. bruto verzameljaarinkomen 34.085,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Graaf Willemstraat 20 (2e publicatie) 4-kamereengezinswoning Beschikbaar per: 4 juni 2012 Bruto huur: 473,95 per maand Voorwaarden: Min. 2 personen Max. bruto verzamel jaarinkomen 34.085,- Doorstromers genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis (per woning één formulier) telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 29 mei 2012 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. De Brede School Esse Zoom in Nieuwerkerk aan den IJssel is 23 mei het podium voor een jeugdconferentie over decentralisatie Jeugdzorg en Passend Onderwijs. De gemeente Zuidpias (regie Centrum voor Jeugd en Gezin) organiseert deze avond voor professionals op het terrein van jeugd en jongeren. Sprekers op deze avond zijn gedeputeerde Jansen van de provincie Zuid-Holland, wethouder Verbeek van de gemeente Zuidpias, directeur Jeugdzorg regio Midden Holland de heer Klein en de voorzitter van het Samenwerkingsverband Passend Onderwijs de heer de Jager. Rondom jeugd en jongeren spelen op dit moment diverse ontwikkelingen. Denk aan de verdere vorming van Centrum voor Jeugd en Gezin, het passend onderwijs en de jeugd zorg. Op de jeugdconferentie gaat het over samenwerken en verbinden. Samenwerken tussen de gemeente en de diverse professionals en samenwerking onderling. Wat hebben we van elkaar nodig, wat verwachten we van elkaar? Veel is al in ontwikkeling, maar ook heel veel is nog onduidelijk. Doel van deze conferentie is elkaar te informeren en met elkaar in gesprek te gaan over het aspect "Samenwerken met het kind centraal". De opbrengst van de gesprekken en discus sies op de jeugdconferentie zal de gemeente betrekken bij het toekomstige beleid.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 5