en se eijkoop Carla Matze r FC /fv Roparun 1 team ZEPARO I Zevenhuizen-Moerkapelle I 2012 M Operations manager PUMA Benelux BV 47 jaar Beroe Leeftijd Hoe ben je betrokken geraakt team Zeparo? Ik ben tijdens het oogstfeest aange sproken door Rinus van Ruitenburg om mee te doen met de Roparun. Op dat moment was ik aan het trainen voor de Rotterdam marathon. Hoe lang ben je al betrokken bij team Zeparo? Ik ben sinds het 2e jaar betrokken bij team Zeparo. Alleen vorig jaar heb ik wegens omstandigheden verstek moeten laten gaan. Maar dit jaar hoop ik er weer bij te zijn. Uniek hier aan is dat wij nu vanuit Hamburg naar Rotterdam gaan lopen. moet lichten dan is het wel de vol gende. We zijn onderweg in Noord-Frankrijk Als Rik Berends de bus parkeert voor een woonhuis. Er liggen op de stoep wel een paar pallets maar wij wisten niet waarvoor. Dan komt er een boze Fransman naar buiten met een klauw hamer in de hand en begint boos te schreeuwen in het rond te zwaaien. Rik probeert in zijn goed Zevenhui- zens uit te leggen wat de bedoeling is maar gek genoeg begrijpt hij dit dialect niet. Wij snel de bus 150 me ter verderop geparkeerd en nu wach ten op John Heijkoop. Die wordt op zijn beurt weer boos op Rik omdat hij die extra meters moet lopen. Na enige uitleg hebben we er met elkaar smakelijk om kunnen lachen. Maar het mooiste is vooral de teamgeest tijdens de Roparun en sportiviteit tussen de verschillende teams onder- Chauffeur 39 Als hardloper Via internet opgezocht Hoe lang ben je al betrokken bij team Zeparo? Voor welke functie heb je ingeschre Dat ik op het laatste moment mee mocht lopen van Parijs naar Rotter dam. Wat zou jij nog willen zeggen? Voor welke functie heb je ingeschre ven tijdens de Roparun? weg. In 1e instantie sta ik ingeschreven als loper. Maar mijn gezondheid en con- JJI ditie laten dit waarschijnlijk niet toe Ik heb nu zelf moeten ondervinden dus hoop ik dat ik als fietser of navi- wat ziek zijn is en heb tot nu toe veel gator/chauffeur mee kan. Ik heb het geluk gehad bij de genezing Ik ken vorig jaar wel verschrikkelijk gemist, ook veel mensen die dit geluk niet alhoewel het bezoeken van de fees ten met Niels in de steden waar de lo pers passeerden ook waanzinnig was. Wat was/ is jouw mooiste moment bij Team Zeparo? Dat zijn er in de loop der jaren al heel veel. Maar als ik er dan toch een uit hebben gehad maar wel veel baat gehad hebben, of nog steeds heb ben, door het goede werk van de Roparun organisatie. Als iedereen de steun geeft die de Roparun verdiend dan kan er veel goed werk verricht worden voor de mensen die dit hard nodig hebben. Leeftij fysiotherapeute op een kin derdagcentrum voor ver standelijk beperkte kinde ren 44 jaar Hoe ben je betrokken geraakt b team Zeparo? John Heijkoop, mijn echtgenoot, heeft samen met Niels Elgersma en Rinus van Ruitenburg, team Zeparo opgericht. Hierdoor ben ik er al vanaf de eerste dag bij betrokken geweest. Eerst nog op de achtergrond en sinds 4 jaar als actief lid. Hoe lang ben je al betrokken bij team Zeparo? Vanaf de start van team Zeparo op de achtergrond en sinds 4 jaar als actief lid. In mijn eerste jaar was mijn grote mo ment dat we als team over de finish kwamen. Voor mij was dit de grote overwinning op mijzelf! Het volgende kippevel moment was de bekendmaking van het eindbe drag dat opgehaald was door alle roparunteams op de slotavond in Al- kazar. Afgelopen jaar stond ik met tra nen in mijn ogen en een brok in mijn keel te kijken hoe Marius glunderend voor team Zeparo de roparun startte in Parijs. De vreselijke ziekte waar we het hele jaar geld voor ophalen had hij overwonnen en kon weer starten. Daarnaast zijn er de leuke gezellige feesten van de 2e nacht, het enorme teamgevoel en de lolletjes onderweg binnen het team, maar ook met de andere ploegen onderweg. Wat zou jij nog willen zeggen? ten mooie ervaring w Wat zou jij nog willen zeqqen? Voor welke functie heb je ingeschre ven tijdens de Roparun? Dit wordt een spannende roparun dit jaar. Een nieuw traject, het kan dus niet op de routine van iedereen. Ben benieuwd wat het ons gaat brengen onderweg, maar bovenal wat we dit jaar weer aan geld bijeen kunnen lk brengen voor het goede doel, want dere mnnt da3r ''S het °nS ^eindelijk allemaal dere mooie momenten geweest. Een om te doen. aantal mooie momenten: Ik ben als loopster voor het team ac tief Wat was/ is jouw mooiste moment I Team Zeparo? Adjunct-directeur basisschool 29 Hoe ben je betrokken geraakt bi team Zeparo? Via Trisja en Lenie. Er waren fietsers tekort en de dames van 't Wout von den dat wel iets voor mij. Hoe lang ben je al betrokken bij team Zeparo? Dit jaar voor het 4e jaar Voor welke functie heb je ingeschre ven tijdens de Roparun? Als fietser Wat was/ is jouw mooiste moment bij Team Zeparo? Mijn allereerste doorkomst in Rotter dam. Natuurlijk heel veel kippenvel bij het passeren van de Daniel den Hoed kliniek en een grandioos ont haal op de Coolsingel. Wat fijn om met een super team te werken aan het volbrengen van de Roparun en geld in te zamelen om het leven van mensen met kanker draaglijker te ma ken at zou jij nog willen zeggen? Dit jaar staat team Zeparo voor eer nieuwe uitdaging, namelijk starter vanuit Hamburg. Ook deze uitdaginc gaan we aan! Ik heb er zin in!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 72