rthur Schollaart eijkoop Graas Op deze pagina's. Uitspraken van een gedeelte van alle deelnemers enie van't Wout Ik ben werkzaam bij ABN AMRO 45 jaar Leeftijd: Hoe ben je betrokken geraakt bij team Zepar Ik ben een aantal jaren geleden ge stopt met voetballen. Om m'n conditie op peil te houden ben ik toen begon nen met hardlopen. M'n zwager Peter de Kooter, die toen al lid was van de Zeparo, heeft me overgehaald om aan te sluiten bij Zeparo. Tot op de dag van vandaag geen moment spijt van ge had; integendeel. 2007, 2008 en 2009 als loper meege daan aan de Roparun. Vanaf medio 2009 tot medio 2011 heb ik alleen wat hand- en spandiensten verleend en momenteel ben in weer volledig be trokken bij Zeparo. Voor welke functie heb je ingeschre ven tijdens de Roparun? onvergetelijke ervaringen. Maar het mooiste van Team Zeparo is voor mij dat er in een ongedwongen, gezellige sfeer de handen in één worden gesla gen om geld in te zamelen voor de Stichting Roparun die tracht het leed van kankerpatiënten enigszins te ver zachten. Fysiotherapeut 46 jaar Oorspronkelijk als loper, maar helaas gaat dat niet meer lukken aangezien ik bij langere afstanden steeds last krijg van een achillespees-blessure. Ik hoop nu als fietser mee te gaan. Natuurlijk waren de 3 deelnames aan Sinds eind 2006. Vervolgens heb ik in de Roparun stuk voor stuk unieke en Wat zou jij nog willen zeggen? Team Zeparo bestaat inmiddels al 8 jaar. Dit is dankzij een vaste kern van (bestuurs-)leden die als drijvende krachten, zonder enig eigen belang, al tijd klaar staan om de doelen van Team Zeparo vorm te geven en te verwezen lijken. Ik heb daar veel respect en waar dering voor. Account manager Key accounts 1961 Beroep: Bouwjaar Hoe ben je betrokken geraakt bij team Zeparo? JB- TEAM ZE PA RO Ik zocht al een tijdje naar een training mogelijkheid om lange afstanden te trainen t.b.v. voorbereiding op de ma rathons. Ik had altijd een stille wens om een keer mee te lopen met de Roparun en dit is bij Zeparo beide te combineren. Ik kreeg een tip van Pieter Tensen om zondags een keer mee te trainen bij Zeparo, dit is mij goed bevallen en het doel wat ze na streven kan ik mee volledig in vinden, dus heb ik mij inge schreven bijTeam Zeparo en ik wil daar mijn steentje bijdragen om met elkaar geld en middelen bij elkaar te brengen voor het doel wat Zeparo nastreeft. Hoe lang ben je al betrokken bij team Zepar Dit jaar februari gestart. Voor welke functie heb je ingeschre ven tijdens de Roparun? Wat was/ is jouw mooiste moment bijTeam Zeparo? Nu dat ik kan meelopen, en het mooiste moment moet nog komen. Wat zou jij nog willen zeggen? Het is leuk om met elkaar persoonlijk en gemeenschappelijke grenzen te verleggen. Na drie jaar met mijn werk aan de Roparun deelgenomen te hebben, waarbij weinig werd gedaan aan het werven van gelden voor het goede doel, heb ik bedacht dat we dat met de gemeenschap in Zevenhuizen- Moerkapelle beter zouden kunnen. Samen met Niels Elgersma en Rinus van Ruitenburg hebben we stappen ondernomen om Team Zeparo te starten. Gelukkig waren er snel nog meer mensen die dit initiatief on dersteunden en zo is Team Zeparo veranderd in Stichting Zeparo en wordt structureel geld ingezameld voor mensen met kanker. Hoe lang ben je al betrokken bij team Zeparo? Vanaf de start in 2004. Voor welke functie heb je ingeschre ven tijdens de Roparun? Ik heb me elk jaar als loper inge schreven bijTeam Zeparo. Wat was/ is jouw mooiste moment bijTeam Zeparo? Mijn mooiste moment bij Team Ze paro was dat ik als eerste loper, na mens Team Zeparo aan de start van de Roparun in 2005 stond. Wat zou jij nog willen zeggen? Ik wil iedereen bedanken die Team Zeparo de afgelopen jaren heeft gesteund in materieel, financieel en mentaal opzicht. Steeds weer is het mogelijk maken om deel te nemen aan de Roparun en het inzamelen van geld voor mensen met kanker een prestatie die wordt geleverd door vele mensen uit Zevenhuizen en Moerkapelle en daarbuiten en niet alleen van de deelnemers aan de Roparun zelf. kon worden. Project manager Avandis 57 jaar Hoe lang ben je al betrokken bij team lijn dochter Trisja werd gevraagd om Is masseur mee te gaan met een team. Wij zijn toen in Bergen op Zoom gaan ijken en het hele gebeuren sprak mij ?rg aan. Kort daarop verscheen een ad vertentie in de krant omdat men aan iet polsen was of er ook in Zevenhui- en -Moerkapelle een team opgericht Vanaf de 1e oprichtingsvergadering ben ik betrokken bij Team Zeparo. Kort na de oprichting ben ik secretaris ge worden, inmiddels dus al 8 jaar. Ik hoop voor de 8e keer mee te gaan als fietser. Wat was/ is jouw mooiste moment Team Zeparo? Alle 7 voorgaande runs waren mooi. Onderweg zijn er altijd hilarische mo menten. Wat erg aanspreekt is de sa menhorigheid onderweg. Bij calamitei ten is er altijd wel een helpende hand. Ook erg mooi zijn de zonsopgang/on dergang, zeker in de Franse heuvels tussen de koolzaadvelden door geeft dit schitterende vergezichten. Het mo ment dat we de Daniel de Hoed kliniek passeren en daar toeschouwers staan inclusief infusen etc is een emotioneel moment en voel je de dankbaarheid datje dit mag en kan doen. De estafette tocht is de kers op de taart. In onze omgeving worden helaas nog steeds mensen geconfronteerd met de ziekte kanker. Dank zij de Roparun kunnen zij steun vragen en krijgen dit omdat velen het hele jaar bezig zijn om geld in te zamelen voor de goede doelen van de Roparun. Roparun I team ZEPARO I Zevenhuizen-Moerkapelle I 2012 ^gor#rn P Roparun Zevenhuizen-Moerkapelle

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 73