1 Kleine Trompetter feest met Karin Bloemen We willen van de avond echt een feest maken Roparun I team ZEPARO I Zevenhuizen-Moerkapelle I 2012 Niemand minder don Karin Bloe men geeft op 3 november samen met het harmonieorkest van De Kleine Trompetter een spette rend optreden. De muziekvereni ging uit Zevenhuizen geeft dit jaar een deel van de opbrengst van het Jaarconcert aan team Zeparo. De Kleine Trompetter speelt tij dens het concert voornamelijk moderne muziek. "Een bewus te keus," zegt voorzitter van de muziekvereniging Frans Met selaar. "We willen van de avond echt een feest maken, en dat gaat nu eenmaal een stuk moeilijker als er alleen maar hele ingewikkelde klassieke muziek wordt gespeeld." Het besluit om Karin Bloemen naar Zevenhuizen te laten komen was door de voorzitter snel ge maakt. "Vorig jaar hebben we Cor Bakker hier gehad, en we wilden dit jaar weer een spre kende persoonlijkheid bij het concert hebben. Op internet zagen we een filmpje van Bloe men waarin ze het publiek echt geweldig goed entertainde. Dat was het moment dat we besloten om haar te vragen." Eer Dat een deel van de opbrengst naar stichting Roparun gaat, is geen verrassing. De voorzitter is zelf lid geweest van team Ze paro. "Ik heb tweemaal meege lopen met de Roparun. Het is echt een fantastische ervaring om mee te maken. Ik heb door Franse dorpen gelopen die echt alles uit de kast hadden gehaald om de lopers te steu nen." Metselaar zag zich door blessures en tijdgebrek ge noodzaakt om uit het team te stappen. Het goede doel heeft hem echter nooit losgelaten. "De saamhorigheid, en alle indrukken waar je mee wordt geconfronteerd raak je echt nooit meer kwijt. Team Zeparo bestaat uit een groep geweldig fanatieke mensen en het is een eer dat De Kleine Trompetter daar zijn steentje aan kan bij dragen." harmonieorkest. "Tijdens het jaarconcert zijn een elektrische gitarist en een bassist aanwe zig. Dit zorgt ervoor dat we de avond nog meer divers en erg spectaculair kunnen maken." Hoogtepunt Metselaar verwacht dat het jaarconcert uiteindelijk vijf honderd toeschouwers gaat trekken. "Dit optreden is voor ons het hoogtepunt van het jaar. Je zou het echt een uit de hand gelopen hobby kunnen noemen." Een hobby die de Ze- venhuizenaar flink bezighoudt. "Er komt ontzettend veel kijken bij de organisatie van een der gelijk optreden. Karin Bloemen komt natuurlijk niet voor niets, dus we moeten alle zeilen als vereniging bijzetten om de avond te kunnen realiseren zo als we die voor ogen hebben." Dat betekent dat nog meer mensen het komende jaar kun nen genieten van de muziek van De Kleine Trompetter. "We gaan dit jaar veel op tredens geven en we hebben er ontzettend veel zin in!" een reageert daar erg positief op en het is natuurlijk fantas tisch dat je als vereniging de middelen bij elkaar kan krijgen om dit te realiseren," besluit de trotse voorzitter. Voor meer informatie: www. dekleinetrompetter.nl Ook De Kleine Trompetter heeft volgens de voorzitter een fanatieke achterban. "Eigenlijk zijn we een erg jonge harmo nie. De gemiddelde leeftijd van de groep is 28jaar. Dat merkje ook aan onze uitvoeringen, er zit ontzettend veel energie in." De muziekvereniging schuwt het dan ook niet om een mo derne draai te geven aan het Het jaarconcert van De Kleine Trompetter vindt plaats in de grote sportzaal van dorps huis Swanla. De zaal wordt volledig omgebouwd tot theater. "Er komt een podi um in en we zorgen voor goe de verlichting en akoestiek. Ik weet zeker dat het een van de beste optredens van De Kleine Trompetter tot nu toe wordt." Het is de bedoeling dat De Klei- neTrompetter elk jaar weer een grote naam als Karin Bloemen naar Zevenhuizen haalt, "leder-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 75