Kids Trends zomer 2012 Bao CTV^l^ De nieuwe studiofotograaf in Waddinxveen Studio foto grafie Schooifoto grafie Bruidsreportages www.vanEkerenFOTOGRAFIE.nl tel. 0182-640010 - mob. 06-17532750 - Bert@vanEkerenFOTOGRAFIE.nl Studio: Zuidkade 110, Waddinxveen - ma.t/m za. ook 's avonds- alleen op afspraak Kortom, laat die zomer maar komen! Wat is het heerlijk als je een kind bent! Heerlijk buiten spelen met je vrienden en vriendinnen! Lekker klimmen en klauteren. Natuurlijk moetje ook naar school, dat hoort er nu eenmaal bij! Maar of je nu op school zit of je gaat 's middags lekker naar buiten het is wel belangrijk datje comfortabele kleding en schoenen aan hebt! Gelukkig is er genoeg te krijgen bij Bac mode en schoenen. Wat denk je van die heerlijke sneakers waar je flink mee kunt rennen? Of die bandplooi- broeken in allerlei kleuren die zo lekker ruim zitten? Voor de dames-meiden onder ons zijn er natuurlijk weer heel veel jurkjes in een lieve of een stoere uitstraling. De jongens kunnen zich heerlijk uitleven in stoere jeans met daarop loshangende blouses in combinatie met print- shirts! Natuurlijk zie je heel veel printjes. Gebloemde of geruite stoffen geprinte t shirts, veel fotoprints. En niet te vergeten natuurlijk de shirts met de Amerikaanse of Engelse vlag! Ook de oranjekoorts is natuurlijk allang weer toegeslagen! Veel oranje dus! De laatste en zeker niet onbelangrijke trend is de Color Bloc king. Ga voor contrast in grote kleurvlakken en durf meerdere felle kleuren in één outfit te mixen. Combineer primaire kleuren met fluor accenten, of als ditje allemaal iets te heftig wordt met een basis kleur als zwart, wit of grijs. In jouw kast mag een jeans of broek in een felle kleur dus absoluut niet ontbreken. Maar vergeet ook zeker de blazers in allerlei kleuren niet! Zo maak je een outfit super stoer of juist weer net even wat netter! Ook de pasteltinten komen weer helemaal terug! Heerlijk, het doetje denken aan frisse ijsjes op een warme zomerdag! Broeken in rose, kiwi, zachtgeel en zachtblauw in een driekwart lengte met vrolijke sneakers of een slippertje eronder. Daar word je toch helemaal vrolijk van? MODE SCHOENEN

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 19