Nieuwerkerk E15 kampioen Zomerbridge in korfbalkantine x Boulers scoren Explosion Streetdance voor mini's Badmintonnen in Jeugd Sport Week Selectie CKV compleet Informatieavond over allergie Sigmond naar Olympische Spelen HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERKAAN DEN IJS5EL 31 MEI 2012 35 Jeu de boules Korfbal Roeien Nieuwerkerk - El 5 speelde de laatste wedstrijd van de competitie tegen Zoetermeer E11 De wedstrijd werd gewonnen met 2-1. Met dit resultaat Nieuwerkerk aan den IJssel - Met twee winst, een gelijkspel en een verliezend team speelde de boulers van JBC Nieuwerkerk weer verdien stelijk mee in de NJBB competitie. Team 1 speelde tegen l'Esprit 3. In de tweede ronde ging het mis. Beide partijen werden verloren wat tot een 1-3 tussenstand leidde, altijd lastig, maar zeker tegen l'Esprit. Dit maal wisten de Nieuwerkerkers dit te loochenstraffen. Met twee winst partijen in de derde ronde werd de einduitslag alsnog 3-3. Nieuwerkerk 2 speelde tegen Gouda 3. Na tus senstanden van 2-0, 4-0, haperde de machine; beide partijen in de derde ronde gingen verdiend naar de Gouwenaren. Met een eindstand van 4-2 deden steeg team 2 naar de tweede plaats in hun poule. Met winst in de volgende ronde kunnen de Nieuwerkerkers in een direct duel met Les Bouliste het kampioenschap veroveren. Team 3 moest met 1-5 hun meerdere erkennen in tegen stander Francophiles. Volle winst was er voor team 4. Zij wonnen met 4-2 van Maasstad 2. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij Ex plosion Streetdance kunnen kinde ren in de leeftijd van vier en vijfjaar dansles krijgen. De kinderen worden ingedeeld naar leeftijd, niet naar ni veau. De lessen vinden plaats op de woensdag van 17.30 tot 18.30 uur in Con Musica, tweede gebouw op de velden van w Nieuwerkerk. Een eerste proefles is gratis. Aanmel den kan via 06-47560591 of linda- cramer.streetdance@gmail.com. Voor meer informatie: www.vedj.info zijn de jongens kampioen geworden van de 9e klasse 12. Uiteindelijk is er zestien keer gewonnen twee keer verloren. Het doelsaldo is 85 voor, 22 tegen. Het team blinkte uit in voor elkaar willen werken en samenspel, waarbij het collectief belangrijker is dan het individueel talent. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bad mintonclub Nieuwerkerk verzorgde in samenwerking met Beta clinic een pauze-demonstratie bij de start van de jeugd sportweek op maandag 21 mei. Zo'n 250 kinderen waren van de partij. Zij kregen les in hoe badmin ton gespeeld moet worden. Onder leiding van Dennis Tjin-Asjoe, oud-international en trainer bij ere divisie club Velo, en selectiespeler van Velo, Bart Revier, werden ver schillende slagen gedemonstreerd. Maar beiden heren lieten vooral zien hoe leuk badminton is. De kin deren waren erg enthousiast en er ontstond al snel een 'kamp Dennis' en een 'kamp Bart'. Beiden werden onder luid gejoel aangemoedigd door de achtstegroepers van de Nieuwerkerkse basisscholen. BC Nieuwerkerk heeft plaats voor nieuwe (jeugd)leden. Kom in juni vrijblijvend sfeer proeven. Op dins dag avond tussen 18.00 en 20.10 spelen er verschillende jeugdgroe pen. Kinderen van zeven jaar en ou der zijn welkom. Voor meer informatie: www.bcnieuwerkerk.nl of keertjemeedoen@bcnieuwerkerk.nl. Nieuerkerk aan den IJssel - Door het aangekondigde vertrek van Melissa van Zee, de buitenlandstage van Rosanne Lansbergen en de zwan gerschap van Eunice Havenaar kon de selectie van CKV Nieuwerkerk wel versterking gebruiken. Na de toe zegging van Leanne Scheek (KOAG) en de terugkeer van Afrikaganger Caroline Dijkshoorn, is met de komst van Tamar Plieger van 0D0 de se- De clubkampioenen van het seizoen 2011-2012, Cor Logeman en Gerda Vissers. Geheel rechts staat de voorzitter van de Nieuwerkerkse Bridgeclub Ron van Domburg. Nieuwerkerk aan den IJssel - De zomercompetitie van de Nieuwer kerkse Bridgeclub start op maan dag 4 juni in de kantine van de korfbalclub achter het zwembad. Het is voor beginnende bridgers een goede gelegenheid om in een ontspannen sfeer te spelen, le dereen is welkom. Inschrijven kan tot 19.45 uur. Er wordt gespeeld in een laddercompetitie waarbij een individueel klassement wordt bijgehouden. Het is dus niet nodig om steeds met dezelfde partner te spelen en men kan wedstrijden overslaan. Voor de winnaars staan er elke speelavond flessen wijn klaar. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de bi bliotheek vindt donderdag 7 juni van 19.00 tot 21.00 uur een informatie avond over (voedsel)allergie plaats. Er zijn veel vormen van allergie. De bekendste is hooikoorts, waarbij men reageert op pollen van grassen en bomen. Allergische reacties kun nen echter ook komen van insecten, geneesmiddelen en stoffen in cos metica of in de dagelijkse voeding. Een internist-allergoloog en een al lergiediëtist houden een lezing. De toegang is vrij. Voor meer informatie en aanmel den: 06-27041737, 073-6122322 of m.noordam@dietheek.nl. lectie compleet. De Maaslandse ziet het als een enorme uitdaging om bij Nieuwerkerk te gaan korfballen. "Ik heb erg veel ambitie en wil graag veel leren. Door bij Nieuwerkerk te gaan korfballen hoop ik mijzelfver- der te ontwikkelen, het maximale uit mezelf te halen en een positieve bijdrage te leveren aan de selectie van Nieuwerkerk", aldus de 24-ja- rige Plieger. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nieuwerkerkse roeister Rianne Sig mond heeft zich dinsdag 22 mei op het Olympisch Kwalificatie Toernooi (OKT) in Luzern met Maaike Head geplaatst voor de Olympische Spelen in Londen in de lichte dubbel twee. Na het missen van de kwalificatie op 0,23 seconde tijdens de wereldkam pioenschappen in september 2011 bleven de dames niet bij de pak ken neer zitten. Met een ijzersterke discipline trainden zij voor dit OKT, Rianne Sigmond en Maaike Head. de laatste mogelijkheid voor kwa lificatie. Na de finish maakten een grote opluchting en blijdschap zich van het duo en het 'Hollandse' kamp meester. Te meer omdat ook de da mes dubbel twee en lichte mannen vier zich kwalificeerden. Een blije reactie van Sigmond direct na de race: "Ik kan het gewoon nog niet geloven! We waren zo gefocust voor deze wedstrijd, en de spanning was zo groot. Gelukkig bleven we goed onze race varen, met dit mooie re sultaat. Fantastisch!"

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 35