makelaardij mi M tujittor Zoals u ziet zijn alle woningen in deze advertentie voorzien van een vierkante code. Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl Deze QR-code kunt u met uw 'smartphone' eenvoudig scannen via bijvoorbeeld de applicatie 'beetagg' (ook te downloaden via www.taggle.nl). Hierna krijgt u alle informatie inclusief foto's direct op uw telefoon te zien. www.taggle.nl Noordeinde 353 Vraagprijs 175.000,— k.k, BOSKOOP WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN Da Costaweg 6 Vraagprijs 205.000,k.k. BOSKOOP ZEVENHUIZEN Hsm- HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS\31 MEI 2012 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen Royale eengezinswoning Verhuizen zonder klussen Compleet intern gemoderniseerd Op leuke locatie met uitzicht over een singel en klein parkje gelegen goed onderhouden en zo te betrekken royale eengezins woning met voor- en verzorgde achtertuin (Z/W) met vrijstaande stenen berging en achterom. Bwjr. 1968,152 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 122 m2 en inhoud 405 m3. Ind.: Entree/ portaal; Hal; Toilet met fonteintje; Doorzonwoonkamer met laminaatvloer en openslaande deuren naar de diepe achtertuin; Open lichte keuken met toegang tot de achtertuin en L-vormige keukenopstelling met diverse apparatuur. 1e verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de v.z.; 2 Slaapkamers aan de a.z.; Badkamer (2006) met hang closet, design radiator, wastafel met meubel en douchecabine met thermostaatkraan. 2e Verd.: Overloop met gedeelde dakkapel, uitstortgootsteen, c.v.-combi opstelling en aansl. wasapp.; Ruime zolderslaapka mer met dakkapel. Bijz.: Deze goed on derhouden woning is in 2001 compleet intern gemoderniseerd (badkamer 2006). fV" Semi vrijstaande bungalow op ruime kavel Op loopafstand van winkels, scholen en recreatiegebied de Rotte Ideale woning voor de handige doe-het-zelver Aan rustige eindigende weg met aan de achterzijde een prachtig vrij en groen uitzicht gelegen vrijstaande semi bungalow met aangebouwde stenen garage, ruim onderheid terras, voortuin met parkeermogelijkheid, zij- en achtertuin grenzend aan brede sloot. Bwjr. 1973, 487 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 128 m2, overige inpandige ruimte 21 m2, gebouwgebonden buitenruimte 30 m2 en inhoud 587 m3. Het recreatiegebied met ondermeer de Rotte is op 10 minuten loopafstand gelegen. Ind.: Entree/ruime hal met vide; Toilet met fonteintje; Badkamer met ligbad, douche, wastafel en vaste kast; Inpandig te bereiken garage; Bijkeuken met toegang tot de tuin en aansl. wasapp.; 1 Slaapkamer aan de a.z. met toegang tot het terras; Open keuken met L-vormige keukenopstelling v.v. app.; Tuingerichte woonkamer met toegang middels schuifpui tot het terras, vide en open haard. 1e Verd.: Overloop; Werkkamer; 1 Slaapkamer aan de a.z.; 1 Slaapkamer aan de zijzijde. OPEN HUIS ZATERDAG 02 JUNI A.S. U KUNT DEZE WONING DAN VRIJBLIJVEND BEZICHTIGEN VAN 11:00 UUR TOT 13:00 UUR Speels ingedeelde begane grond Royale tuin op het westen Vrij uitzicht aan de voorzijde In een groene en ruim opgezette omgeving gelegen fraai, deels uitgebouwde eengezinswoning met voortuin en diepe op het westen gelegen achtertuin. De speelse lijnen van de uitbouw komen in de tuin weer terug, welke keurig is aangelegd. De tuin is circa 10 meter diep en beschikt over een vrijstaande stenen berging en achterom. Deze lichte woning is gebouwd in circa 1963, op 143 m2 eigen grond, met een gebruiksoppervlakte wonen van circa 110 m2. De woning heeft aan de voorzijde vrij uitzicht en is gelegen op loopafstand van winkels en scholen. Ind.: Entree/hal met garderobehoek, meterkast (5 groepen met aardlekschakelaar), trapkast en trapopgang; Gedeel telijk licht betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje; Ruime doorzonwoonkamer met lamelparketvloer, spachtelputz wandafwer king en open haard; De woning is aan de achterzijde deels uitgebouwd, waardoor er een eethoek is ontstaan; Door de schuine wanden is er een speelse indeling, welke de woonkamer, open keuken en eethoek met elkaar verbindt; De U-vormige lichte keukenopstelling is voorzien van een inbouwgaskookplaat, oven en vlakschermafzuigkap; Vanuit de aan bouw is er toegang tot de zonnige achtertuin. 1e Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; Ouderslaap kamer aan de achterzijde met laminaatvloer en toegang tot het balkon; Kleine slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; Geheel licht betegelde badkamer voorzien van douchecabine en wastafel. 2e Verd.: Overloop met gedeelde dakkapel, bergruimte achter de knieschotten, aansluiting wasapparatuur en vaste kast met cv-combi ketel (Vaillant); Zolderslaapkamer aan de achterzijde met gedeelde dakkapel, bergkast en wastafel. Bijzonderheden: Deze rustig gelegen en bijzonder uitgebouwde woning is aan de achterzijde op de eerste en tweede verdieping voorzien van kunststof kozijnen met dubbelglas. Aan de voorzijde is zonwering aanwezig. De oplevering is in overleg, kan snel. Uitgebouwde 2-onder-1 kapwoning Afbouwen en afwerken naar eigen wens noodzakelijk Geheel voorzien van dubbel glas Op levendige locatie gelegen uitgebouwde 2-onder-1 kap woning met voortuin met parkeermogelijkheid voor 1 auto-en 19 meter diepe zonnige achtertuin (N) met houten tuinhuisje en achterom. De woning is sinds 2004 op diverse fronten verbouwd, maar dient nog afgewerkt en afgebouwd te worden. Bwjr. 1935, 222 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 83 m en inhoud 285 m3. Ind.: Entree/hal; Met 2,5 meter uitgebouwde woonkamer met laminaatvloer, spachtelputz wandafwerking en ingebouwde trapkast met cv-combiketel; Open keuken aan de achterzijde met L-vormige opstelling met gaskookplaat; In de j aanbouw bevindt zich de bijkeuken met vaatwasmachineaan- sluiting; Washok met aansl. wasapp.; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Badkamer met douchehoek, 2 fonteintjes en rond ligbad; Vanuit de keuken toegang tot het vlonderterras met trap naar de lager gelegen achter tuin. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z.; Ouderslaapkamer aan de a.z. met dakkapel over de gehele breedte. Goed onderhouden hoekeengezinswoning Vrijstaande stenen garage De goten zijn vervangen in 2005 Met zicht op de singel gelegen goed onderhouden hoekeen gezinswoning met vrijstaande stenen garage in de verzorgde achtertuin (W). Bwjr. 1961, 174 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 90 m2, externe bergruimte 18 m2 en inhoud 295 m3. Ind.: Entree/hal met trapkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met toegang tot de fraai aangelegde achtertuin en rechte keukenopstelling v.v. diverse apparatuur; Doorzonwoonkamer met vaste kast, gashaard en fraai uitzicht aan de voorzijde op de singel. 1e Verd.: Overloop; 1 Kleine slaapkamer aan de achterzijde; 1 Slaapkamer aan de achter zijde met vaste kast; T Slaapkamer aan de voorzijde voorzien van vaste kast en wastafel; Badkamer met douchecabine en wastafel. 2e Verd.: Royale zolderslaap kamer met dakkapel aan de achterzijde Velux dakvenster aan de voorzijde en c.v.-combi-opstelling (Nefit Smartline HR, bouwjaar circa 2005). Geschakeld herenhuis Mogelijkheid tot combineren van wonen en werken Ruime inpandige garage Statig en zeer ruim, in het centrum gelegen, geschakeld herenhuis met ruime inpandige garage, riante kelder, balkon en gemeenschappelijke loggia. Bwjr. 1930, gebruiksopp. wonen 357 m2, overige inpandige ruimte 40 m2 en inhoud 1750 m3. Ind.: Entree/hal; kantoor met toegang tot de garage; Winkel/kantoor met separate entree en toegang tot de garage; Ruime inpandige garage met middels vaste steektrap te bereiken zolderetage, kitchenette, toiletruimte en stookruimte. Souterrain: Royale kelderruimte. 1e Verd.: Hal; 2 Slaapkamers aan de v.z. met toegang tot het balkon; Gesloten keuken met toegang tot de gemeenschappelijke loggia, rechte keukenopstelling en aansl. wasapp.; Badkamer v.v. ligbad met spatscherm en vaste wastafel; Toilet met fontein tje; Woonkamer met schouw. 2e Verd.: Zeer ruime zolderverdieping, thans ingedeeld als overloop, 2 ruime slaap kamers en 2 zeer ruime zolderkamers; De mogelijkheden zijn hier groot. Bijz.: De bestemming is wonen met detail handel met inbegrip van horeca. Uitgebouwde eengezinswoning Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2011 Oplevering in overleg In de Vondelwijk gelegen goed onderhouden uitgebouwde eengezinswoning met voor- en verzorgde achtertuin (W) met vrijstaande stenen berging, aangebouwde houten berging en achterom. Bwjr. 1963, 144 m2 eigen grond, gebruiksopp. wo nen 103 m2, gebouwgebonden buitenruimte 7 m2 (balkon) en inhoud 348 m3. Ind.: Entree/hal; Toilet met fonteintje; Uit gebouwde woonkamer; Open uitgebouwde keuken met toegang tot de verzorgde achtertuin, stookkast met c.v.-combiketel en L-vormige opstelling voorzien van diverse apparatuur.* 1e Verd.: Overloop; Badkamer (in voormalige slaapkamer) met toegang tot het balkon en voorzien van ligbad met spatscherm en dubbele wastafel met meubel; 1 Slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; 1 Slaapkamer aan de voorzijde met vaste kast; Voormalige doucheruimte met wasm.aansl. en lavet. 2e Verd.: Overloop; 1 Zolderslaapkamer met dakkapel aan de achterzijde

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 48