(^roeMscesvtruMv SonstewLAs van €2,99 vook... van €0,95 vook... feci van €1,95 voor... Avond 4-daagse boeket van €6,99 voor... vljlfïf Werk ambitieus. Werk bij de Rabobank. Rabobank vaste plant c Alleen op donderdag 7 juni! fit O Cl Groencentrum Sonneveld - Zijde 141 - 2771 EV Boskoop - www.groencentrumsonneveld.nl V Deze aanbiedingen zijn geldig zolang onze voorraad strekt, vanaf donderdag 7 juni t/m maandag 11 juni! HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUIDPLAS 6 JUNI 2012 Salvia Sapkan €3,95 /Ér^%^ m-'wm Drinkglas£Q 95 "Rabobank Gouwestreek waardeert haar medewerkers. Zij maken de bank, zij ma ken het onderscheid, zij bepalen het suc ces. Daarom krijgen zij bij de Rabobank alle ruimte om ondernemend te zijn en zichzelf te ontwikkelen. Bijvoorbeeld door trainingen, opleidingen en stages. Op deze manier werkt de Rabobank samen met de medewerker aan de invulling van weder zijdse ambities," vertelt Lisette Heimig, Human Resources adviseur bij Rabobank Gouwestreek. Lisette werkt zelf ruim 20 jaar bij de Rabobank. In haar huidige functie richt zij zich op de ont wikkeling van medewerker en organisatie. Het doel van Lisette is helder. "Elke medewerker krijgt bij de Rabobank de kans om zich te ont plooien." Waarom hecht de Rabobank zoveel waarde aan de ontwikkeling van medewerkers? "Wij gaan voor duurzame inzetbaarheid, daar om kijken wij samen met de medewerker naar de toekomst. Wij willen graag dat de mede werker met plezier naar het werk gaat en zich voldoende uitgedaagd voelt. De juiste persoon op het juiste tijdstip op de juiste plek. Een en thousiaste medewerker doet zijn werk met ple zier en straalt dat ook uit naar zijn klanten. Daar doen wij het voor!" Welke mogelijkheden biedt de Rabobank voor starters op de arbeidsmarkt? "Wij werven ieder jaar kandidaten voor een trai neeship. Recent afgestudeerden krijgen zo de mogelijkheid om gedurende een jaar aan de slag te gaan op verschillende afdelingen bin nen de bank. Vooral om kennis en ervaring op te doen binnen de financiële dienstverlening en te ervaren of een loopbaan binnen de or ganisatie bij hen past. Na dat jaar bestaat er de mogelijkheid om in te stromen in een functie die op dat moment aansluit bij hun kwaliteiten en ambitie." Word jij onze trainee? Kijk op www.rabobank.nl/gouwestreek bij de vacatures voor meer informatie.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 18