O Tevreden standhouders op Creabeurs Prijswinnaars paaseierenactie in zonnetje gezet MS Fonds zoekt collectanten Explosion Streetdance voor mini's Koffiedrinken met ouderen adviseur Klikken mag Seizoensworkshop Slovenië in de Batavier Kunstzinnig of kunstmatig Midzomer concert KidsDisco van alle merken HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL 6 JUNI 2012 19 dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl AUTOBEDRIJF VAN REEUWIJK parati snpc v m Geen van de prijswinnaars van de Paasactie van het Oude Dorp Nieuwerkerk aan den IJssel - De win keliersvereniging Oude Dorp heeft de prijswinnaars van de grote Paasprijs- vraag op zaterdag 2 juni letterlijk en figuurlijk in het zonnetje gezet. Rond de paasdagen hadden de winkeliers een aantal gouden eie ren in hun etalages verstopt. Wie het juiste aantal eieren gevonden had, maakte kans op het winnen had het juiste aantal eieren geraden, maar ze kregen toch een prijs. van een prijs. Niemand wist echter het juiste aantal te raden. De orga nisatie besloot daarop degenen die er het dichtst bij zaten een prijs te geven. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nu eens niet het slechte weer, maar het mooie weer speelde de stand houders op de creabeurs in de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein parten. Ondanks het feit dat de beurs matig be zocht werd, keerden de standhou ders toch met een tevreden gevoel huiswaarts. Nieuwerkerk aan den IJssel - De collecteweek van het Nationaal MS Fonds vindt plaats van 19 tot 24 november. Dat duurt nog even, maar de organisa tie doet nu al een oproep aan vrijwilligers om tegen die tijd een paar uurtjes vrij te maken in de agenda om te collecteren voor dit goede doel. MS is een zenuwziekte, waarbij de beschermlaag rondom de zenuwen, het zogeheten myeline, wordt aan getast. Hierdoor kunnen de signalen vanuit de hersenen de spieren moei lijker bereiken of zelfs helemaal niet. Bewegen kan daardoor steeds moeilijk worden. Wie zich aan wil melden als collec tant kan contact opnemen via 010-5919839 of pamela@nationaalmsfonds.nl. Voor meer informatie: www.nationaalmsfonds.nl. Donaties zijn welkom op giro 5057. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij Ex plosion Streetdance kunnen kinde ren in de leeftijd van vier en vijfjaar dansles krijgen. De kinderen worden ingedeeld naar leeftijd, niet naar ni veau. De lessen vinden plaats op de woensdag van 17.30 tot 18.30 uur in Con Musica, tweede gebouw op de velden van w Nieuwerkerk. Een eerste proefles is gratis. Aanmel den kan via 06-47560591 of linda- cramer.streetdance@gmail.com. Voor meer informatie: www.vedj.info Nieuwerkerk aan den IJssel - Seni oren zijn elke eerste donderdag van de maand, deze keer op 7 juni, van 14.30 tot 15.30 uur welkom in De Batavier aan de Batavierlaan voor het koffie-uurtje met ouderenad viseur Mattanja van Oudenaarden. Naast gezellig met elkaar bijpraten kan men bij Van Oudenaarden te recht voor allerhande informatie. Nieuwerkerk aan den IJssel - Wilma Smith van 'Helder en Intens' Coaching en Counseling organiseert voor de komende zomerperiode een aantal sei zoensworkshops. Voor woensdag 13 juni van 20.00 tot 22.00 uur is dat de workshop 'Groei en bloei met passie!'. In deze workshop staan de deelnemers stil bij wat ze graag zouden willen doen. Vervolgens leert men door middel van beweging en creatief werken de wensen in daden om te zetten. Deze zomerworkshop is onderdeel van een serie van vier seizoenswork shops, die steeds op een woensdag avond in de openbare bibliotheek aan het Raadhuisplein plaatsvinden. De workshops zijn afzonderlijk te volgen; er zijn geen kosten aan ver bonden. Deur open om 19.30 uur. t Voor meer informatie: info@helderenintens.nl of www.helderenintens.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met als thema 'Kunstzinnig of kunstma tig' verzorgt Jan Pieter Foppen op dinsdag 12 juni om 20.00 uur een lezing in het Comenius College aan het Fresiaveld. Foppen (1972) is kunstschilder van beroep. Hij wisselt deze avond met het publiek van gedachten over het feit dat men zich bij het beoordelen of keuren van kunst snel op glas ijs begeeft. Men waagt zich er liever niet aan door te zeggen dat over smaak niet te twisten valt. Of ver schuilt men zich hier juist achter? De lezing is vrij toegankelijk voor vrienden en donateurs van Stichting Beeldende Kunst Zuidpias (SBKZ); anders betaalt men 7,50 euro en tree. Voor meer informatie en aanmel den: sbkzuidplas@gmail.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - Jac queline van Bergen Henegouwen geeft vrijdag 22 juni van 13.00 tot 16.00 uur een presentatie over 'een verborgen parel tussen Oostenrijk, Duitsland, Italië en Kroatië: Slove nië'. De presentatie is bestemd voor leden van de PCOB, ANBO en KBO. Rotterdam - Voordat ze zich gaan bezighouden met allerlei zomerse activiteiten, sluiten het Nieuwer- kerks Vrouwenkoor en het Rotter dams Dameskoor het seizoen 2011 - 2012 af met een midzomerconcert op zondag 24juni om 15.00 uur in de Caeciliakerkaan de Zocherstraat 90 in Alexanderpolder. Het wordt een concert in informele sfeer met een afwisselend programma van klassiek tot luchtig. De toegang is vrij, er is een collecte bij de uit gang. Er staan Sloveense wijnen op de proeftafel in De Batavier en er wordt aandacht besteed aan een reis in september, die geschikt is voor alleenstaande zestigplussers. Voor meer informatie en aanmelden (gewenst): 0180-390847 of jac- kie@casema.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok wordt vrijdag 8 juni van 19.00 tot 22.00 uur een kidsdisco gehou den. Kom dansen en genieten op dit gratis feestje als je tussen de ze ven en dertien jaar oud bent. Er zijn volwassenen aan wezig om een oogje in het zeil te houden, 't Blok is gevestigd aan het IJser- manpad 1. Prins Alexanderlaan 38 2912 AM Nieuwerkerk a/d IJssel T (0180)312200 F (0180)320776 E info@autovanreeuwijk.nl www.autovanreeuwijk.nl Jan Pieter Foppen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 19