W lil t. EK Event op Boulevard Sporten voor senioren Laatste kinderatelier Candy Dulfer speelt op Cu li NESSE Laatste kans aanmelden voor culturele kaart Op zoek naar verborgen tuinen Uw trekhaken- specialist EK EVENT BOULEVARD NESSELANDE HART VAN HOLLAND NESSELANDE 6 JUNI 2012 39 www.trekhaken.nl Wij hebben trekhaken en fietsendragers voor personenauto's busjes, campers en caravans BQVAG Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Él Nesselande - De winkeliers van Boulevard Nesselande haken in op de 'oranjegekte' en organiseren voor zaterdag 9 juni, de eerste speeldag voor het Nederlands Elftal, een voet balfeestje. Midden op het plein kan op een voetbalveld een balletje getrapt worden en kunnen er penalty's ge nomen worden. Kinderen kunnen op de foto met de voetballeeuw en kunnen snoepen van oranje suikerspinnen. Op het po dium wordt het 'Sla je prijs-EK spel' gespeeld. Twee kandidaten spelen onder leiding van een quizmaster de 'EK Quiz' en kunnen hierbij diverse prijzen winnen. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een geldige kassabon van 9 juni van een van de aangesloten winkeliers. Nesselande - De laatste kinder atelier-middag van het seizoen wordt woensdag 6 juni gehouden van 13.30 tot 14.30 uur. Kinderen van zes tot en met negen jaar zijn welkom op het creatieve uurtje. Vandaag wordt een vogel van klei gemaakt. Entree 2 euro. Voor meer informatie: 010-2862760, baliekris- tal.sba@buurtwerk-alexander.nl Nesselande - Evenals vorig jaar staat Candy Dulfer ook nu weer op het podium tijdens het culinaire culturele muziekfestival CuliNESSE. Vorige zomer trad Dulfer samen op met dj Alankara en met zangeres Sarina Voorn. De saxofoniste was enthousiast: "Het is echt te gek! Rotterdam - In de sporthal van de Rotterdamse Korfbal Club aan de Robert Kochplaats in Ommoord kun nen senioren wekelijks op de don derdag van 9.15 tot 11.00 uur onder leiding van ervaren docenten mee doen aan diverse takken van sport. Van badminton tot minitennis en van bewegingsoefeningen tot nor- die walking en balspellen. Bij goed weer kunnen bepaalde sporten ook buiten beoefend worden, iedereen sport op zijn eigen niveau. Senior Sportief Wion begint op donderdag 7 juni en loopt door tot 30 augus tus. De toegang bedraagt 2,50 euro. Voor meer informatie: 010-4216383 of 010-4559348. Nesselande - Circa tweehonderd kunstenaars, artiesten en culturele instel lingen uit deelgemeente Prins Alexander staan er al op, maar er is nog ruim te; deze week is de laatste kans om aan te melden voor de gedrukte culturele kaart, want zondag 10 juni sluit de inschrijving. Eens in de twee jaar brengt de cul tuurscout een attractief en over zichtelijk boekje uit, waarin iedereen is te vinden die zich bezighoudt met kunst en cultuur in de deelgemeen te. Professionele en amateurkun stenaars, organisaties en culturele instellingen kunnen zich aanmelden en zichzelf letterlijk op de kaart zet ten. Als je op de kaart staat, ben je te vinden door bewoners, corpora ties, scholen en andere potentiële opdrachtgevers. Velen gebruiken de kaart ook om samenwerkingspart ners te vinden voor hun plannen voor de wijk. Voor meer informatie: www.culturelekaartrotterdam.nl. Rotterdam - Tuinliefhebbers kunnen in het weekend van 9 en 10 juni een fleurige ontdekkingsreis maken door Rotterdam. Voor de twaalfde keer vindt hier het fleurige evenement 'Verborgen Tuinen' plaats. Candy Dulfer keert terup naar het strand van Nesselande. Lekker weer, met je voeten in het zand en allemaal lekkere hapjes, ik weet zelf niks leukers." Het publiek kan op donderdag 16 en vrijdag 17 augustus op het strand van Nesselande genieten van culi naire hapjes en van optredens van bekend artiesten. Tuineigenaren van circa negentig verborgen tuinen stellen dit week end hun tuin open om belangstel lenden de kans te geven om eens achter heggen en schuttingen te kijken en om een onbekende, ver rassende en vooral groene kant van Rotterdam te ontdekken. Er zijn drie afwisselende routes uit gezet, Zuid, Midden en Noord, met een zeer gevarieerd aanbod van tuinen. Tuinen langs oude rivierdij ken in Rotterdam Zuid, in de oude stadswijken, langs Hillegersbergse plassen en Kralingse lanen, maar ook tuinen in Nesselande, in de Afrikaanderbuurt en tussen de ha vens op Heijplaat. Het accent ligt op privétuinen, maar er zijn ook enkele museumtuinen, gemeenschappelijke tuinen en andere bijzondere groene plekken. De Trompenburg Tuinen Et Arboretum doen ook mee. De routes van Verborgen Tuinen worden beschreven in de vernieuw de Tuinengids. Deze is op ruim twin tig plaatsen in de regio Rotterdam verkrijgbaar en kost 10,- euro. Daar naast heeft men een passepartout nodig die 6,- euro per persoon kost. Deze is het hele weekend geldig; Rotterdampashouders krijgen 25 procent korting. De tuinen zijn op beide dagen geopend van 10.30 tot 16.30 uur. Voor meer informatie: www.verborgentuinen.nl. s Jaap Eindhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande J3M lOuur S Kom naar Boulevard Nosssetaride Voor do kids een voetbalteeuw. W iftet kano op leuke prijzen (deelname op vertoon van een kassabon varj 'die dag). én een kraam met uiteraard

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 39