Kcjst) Springwedstrijd en cross bij Moerveen Volleybalvrienden gezocht Succes voor Kasper Smits IJsselvogels verliest Dansen op het plein Lions Rottemerenloop schuifdeurkasten op maat HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 6 JUNI 2012 45 Volleybal Judo Tennis- en voetbaltoernooi www.enkast.nl 0180-634866 Korfbal Atletiek Moerkapelle - Rijvereniging en Ponyclub Moerveen houdt zaterdag 9 juni een onderlinge springwedstrijd en een cross. Ruiters te paard of pony hebben de mogelijkheid om twee parcoursen te springen in verschillende hoogten. Bij de allerkleinsten mag er iemand naast lopen. Bij het springen wordt ge streden om de Van Ommeren Springbokaal. 's Middags wordt er een cross verre- een kleurplaat. Kinderen van vier den. Boomstammen, strobalen, heg- tot twaalf mogen op hun kleurplaat gen, wordt uit de kast gehaald om zaterdag 9 juni inleveren en maken de cross tot een succes te maken. kans op een prijs. Een van de prijzen is een paardrijles bij Stal Mistral. Kleurplaten Voor meer informatie: Op de website van Moerveen staat www.moerveen.nl. Zevenhuizen - Met het onderteke nen van de statuten bij notaris Van der Hammen en met het in de lucht gaan van de website is onlangs het startschot gegeven voor de actie 'Vrienden van de Volleybal'. Doel van de actie is ervoor te zorgen dat de jeugd van Zevenhuizen plezier krijgt én houdt in het volleybalspel. Gebleken is dat in financieel moei lijker tijden vooral de sportbeoefe ning door de jeugd onder druk komt te staan. Als verenigingen zich, door stijgende zaalhuren en gebrek aan grote sponsors, genoodzaakt zien de contributies te verhogen, is dit met name voor jeugdleden funest. Vooral voor gezinnen met meer kin deren zijn de kosten van contribu tie en sportkleding niet meer op te brengen. Tijd voor actie De recreanten van de woensdag avond van VC Nesselande hebben daarom besloten tot actie over te gaan. Daar waar grote sponsors moeilijk over de streep te trek ken zijn, hopen zij van de kleinere sponsors meer respons te krijgen. Met het ondertekenen van de statuten door, van links naar rechts, Manon van Delft, Joke Scheffers-Veerman, notaris Van der Hammen en Corry van Putten, gaat de actie 'Vrienden van de Volleybal' van start. Voor 50,- euro kan men 'Vriend van de Volleybal' worden. Dit kan men doen op persoonlijke titel, maar ook samen met bijvoorbeeld collega's, familieleden of buren. De opbrengst is bestemd voor het trainen van de jeugd onder leiding van ervaren trainers, voor de aan schaf van het benodigde spelmate riaal, voor de organisatie van toer nooien en voor open dagen waar kinderen kennis kunnen maken met het volleybalspel. Een 'Vriend van de Volleybal' kan, indien gewenst, rekenen op naams vermelding op een bord in dorpshuis Swanla en op de website en komt in aanmerking voor kortingsacties van plaatselijke horeca en middenstand. Voor meer informatie: www.vriendenvandevolleybal.nl. Merksum/Nieuwerkerk aan den IJssel - Kasper Smits, trainend bij Budoclub 'Geisha en bij judovereniging Gosh uit Rotterdam, kwam onlangs uit op een toernooi in het Belgische Merksum. De eerste wedstrijd won Kasper door ippon, de tweede sloot hij af met een houdgreep en zijn derde wedstrijd sloot Kasper wederom af met een ip pon. In de teamcompetitie met Gosh werd Kasper derde in de leeftijdsca tegorie -13 jaar. Voor meer informa tie: www.budoclubgeisha.nl. Zevenhuizen - De 23e editie van de Lions Rottemerenloop vindt plaats op zaterdag 16 juni. Om 14.00 uur lost internationaal skispringster Wendy Vuik op het dorpsplein het startschot voor de prestatieloop over vijf, tien of vijftien kilometer. Het parcours voert dwars door het Rottemerengebied over, groten deels, autovrije wegen. Vorig jaar verschenen 170 deelnemers uit de hele regio aan de start; toen werd ondanks stormachtige weersom standigheden een nieuw parcours- record neergezet. De opbrengst van de prestatieloop is in zijn geheel bestemd voor diverse goede doelen die door de Lions Club Zevenhuizen worden ondersteund. Eén van de begunstigden is de stichting Roparun, waar in Zeven huizen Team Zeparo onlangs geld voor ingezameld heeft. Inschrijven voor de prestatieloop kan vanaf 11.00 uur in Dorpshuis Swanla aan de Burgemeester Klink- De thuisploeg werd in het eerste kwartier overlopen, DOS scoorde zes maal in het eerste kwartier en IJsselvogels kon daar aanvallend weinig tegenover zetten. Daarna kwam de ploeg wat beter in de wedstrijd en ging rusten met 4-7. De gehoopte omslag in de tweede helft kwam niet. DOS gaf niets weg en won de wedstrijd met hamerweg 86. Hier kunnen de lo pers ook gebruik maken van kleed kamers. De Rottemerenloop wcfrdt vooraf gegaan door de vijfde editie van de Vissers Kidsrun die om 13.00 uur van start gaat. Kinderen van zes tot acht jaar kunnen 1000 meter lopen; 9-14, IJsselvogels met een kater achterlatend. De Moordrechters hadden gewaarschuwd moeten zijn, in de eerste helft van de com petitie was het ook DOS dat een einde maakte aan een serie over winningen. Door dit verlies lopen IJsselvogels het kampioenschap en een historische promotie naar de Hoofdklasse mis. de negen- tot twaalfjarigen 1500 meter. De kinderen kunnen zich in schrijven in de voormalige brand weerkazerne aan het Dorpsplein. Voor meer informatie: www.lions.nl/zevenhuizen, www.teamzeparo.nl en www.wendyvuik.nl. Zevenhuizen - Gymnastiekvereni ging O.S.S. BeFit geeft zaterdag 9 juni op het C1000 plein haar visite kaartje af om het winkelend publiek te laten zien wat er bij de vereniging allemaal mogelijk is. Op diverse tijdstippen worden de monstraties dans en gym verzorgd en wie het leuk vindt kan meedoen aan diverse workshops. Bij de kraam zijn diverse activiteiten ais schmin ken, grabbelton en pannenkoeken eten. Om 11.00 uur geven de Just Dance groepen een demonstratie, waarna belangstellenden om 12.00 uur mee kunnen dansen tijdens een work- Moerkapelle - Op sportcomplex de Wilde Veenen vindt zaterdag 23 juni het jaarlijkse tennis- en voet baltoernooi plaats waarbij buurver- enigingen w Moerkapelle en ten nisvereniging Love '70 strijden om de eer. De wedstrijden duren van 13.30 tot 17.00 uur. De kosten be dragen 2,- euro. Aanmelden kan via sjlips@me.com. shop. Om 13.00 uur is het de beurt aan de selectiegroep turnen om een demonstratie te geven waarna om 13.30 uur meegedaan kan worden door het publiek. Om 14.30 uur la ten de kleuters en aspiranten zien wat zij in hun mars hebben. Flessenactie Tijdens de sportieve dag gaat ook een flessenactie van start. Wie de komende vier weken lege flessen in levert bij de C1000 kan het bonnetje van het statiegeld deponeren in de bus naast de flessenautomaat. De opbrengst is bestemd voor de ver eniging. Voor meer informatie: www.ossbefit.nl. Moordrecht - Alles stond zaterdag 1 juni klaar voor een feestje, er was een dweilorkest, de bloemen stonden in de emmers en de huldiging stond op het programma. Maar DOS Kampen/Veltman had maling aan de voorbereidin gen. Wie zin heeft kan 9 juni meedansen met de meisjes van Just Dance. Kilometers maken langs de molens; impressie van de Lionsloop in 2011.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 45