Kist BRAinS bij TC Nieuwerkerk TCN plaatst zich voor playoffs Jong Barracuda wint Speedo Kring Finale Nieuwerkerk sluit seizoen af met zege Open Tennis toernooi Moordrecht Brons, brons, brons, brons voor Jitae Run 4 Ladies groot succes Braxton Woonaccessoires 46HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 6 JUNI 2012 Tennis Zwemmen Korfbal www.enkast.nl 0180-634866 Taekwondo Atletiek Nieuwerkerk aan den IJssel - Op het zonovergoten tennispark aan de Britse Zoom maakten vrijdag 1 juni vijftig kinderen van de groepen 3 tot en met 6 kennis met tennis in het kader van BRAinS. Onder leiding tennisleraar Michael Jongste, geas sisteerd door verschillende selectie spelers van de vereniging, leerden de kinderen verschillende balvaardig heden, zowel met als zonder tennis racket, op de uitgezette parcourtjes. Nieuwerkerk aan den IJssel - De minioren van Van Vliet Barracuda hebben dit weekend met succes de Kring Speedo finales gezwommen. Merlijn den Hartog is kringkam pioen geworden op de 50 meter vlinder, 100 meter school en de 200 meter wisselslag en haalde zilver op de 100 meter vrij en 100 meter rug. Jeroen Bechtold werd kring kampi oen op de 100 meter rug en de 100 meter vrij en behaalde brons op de 100 meter school en de 100 meter vlinder en zilver op de 200 meter wisselslag. Het succes van Barra cuda werd compleet gemaakt door Christina Agussalim die een bron zen medaille behaalde op de 100 meter school. Er werden door de ge hele ploeg vele persoonlijke records gezwommen. De estafetteploeg bestaande uit Isa van der Wal, Tho mas Hesper, Ylva Visser, Merlijn den Hartog, Rosha Khelawan en Jeroen Bechtold won in een zinderende fi nale een bronzen medaille op de 6 x 50 meter vrije slag. Sabin Tigu. Nieuwerkerk aan den IJssel - Het eerste herenteam van TC Nieuwerkerk heeft de laatste thuiswedstrijd tegen degradatiekandidaat Dash '35 met 6-0 ge wonnen. De Nieuwerkerkers plaatsten zich met dit resultaat voor de playoffs op 16 en 17 juni in Eindhoven. Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieu werkerk heeft het seizoen 2011- 2012 afgesloten met een 12-11 overwinning op GKV uit Gorinchem. Na een prima eerste helft was de ruststand 8-7. Kores Punt opende scherp en zag daarna zijn ploeg een 6-7 achterstand omzetten in de ge noemde voorsprong. In de tweede helft leek het opnieuw mis te gaan. Nieuwerkerk kwam de eerste 24 minuten van de tweede helft niet Waddinxveen/Zevenhuizen - Het Jitae Array Industries Taekwondo wedstrijdteam deed zaterdag 2 juni mee aan de Dutch Masters in Rotter dam. Dit internationale evenement werd georganiseerd in de prestigi euze topsporthal in Rotterdam, na bij de Kuip. Met vier maal brons in de Olympische discipline 'sparring' behaalden vier deelnemers van Jitae een podiumplaats. In de pupillenklasse (8 tot en met 10 jaar) C-klasse, -39 kg was er brons voor Thijs Olieman uit Zevenhuizen. tot scoren. Na de inbreng van Aram Brouwers ging het beter. Brouwers wist in twaalf minuten drie keer de korf te vinden. In de 33e minuut een bijzonder moment toen afscheid werd geno men van verzorger Dolf Nome, na twintig jaar trouwe dienst. Invaller Brouwers werd in de slotseconde man of the match toen hij de 12-11 binnenschoot. Jitae Thijs Olieman, in het blauw, scoort met dollyeo chagi. Na drie uitstekende winstpartijen in de voorronden verloor Thijs maar net met 2-3 de halve finale. Bij de aspiranten (10 tot en met 13 jaar) was er brons voor Eline Rekveld uit Waddinxveen in de A-klasse, ze verloor met 2-3 maar net de halve finale. Lindi Korpelshoek ging in de zelfde klasse met brons naar Gouda maar kwam er met 0-10 totaal niet aan te pas. Bij de jongens was er brons voor Lennard Ernst uit Wad dinxveen in de A-klasse -45 kilo. Moordrecht - Tennisvereniging Moordrecht houdt van 9 tot en met 17 juni haar open toernooi. Een toernooi waar het sportieve element hand in hand gaat met gezelligheid. Naast de vele wed strijden wordt er ook de nodige aandacht besteed aan de inwen dige mens. Zo wordt iedere avond een maaltijd geserveerd. Toernooileider Renee de Jonge: "We hebben ook dit jaar gelukkig weer veel inschrijvingen gekre gen, waarbij er gestreden wordt in de categorieën 3, 5, 6 en 7", zo laat De Jonge weten. De eerste wedstrijden worden gespeeld op zaterdag 9 juni en op zaterdag 16 en zondag 17 juni staat het finaleweekend ge pland. ledereen is van harte wel kom aan de Sportlaan in Moor drecht. De overall overwinning op de 5 kilo meter ging na een spannende strijd naar Silke Schmidt uit Leiden. Zij wist in 17.42 minuten te finishen, vóór Fa Adda die 18.03 minuten no dig had. Derde werd Ester Eikendal in 19.12. Laura Baars uit Waddinx veen werd met 19.59 vijfde overall en derde in de categorie 35+. Bas Struijk beet het spits af en won met 6-4 en 6-1. Yoran Verschoor zorgde voor het benodigde tweede punt tegen Robert Fox met 6-4 en 6-4. Bart van den Berg won in drie sets van Koen van den Berge en Sabin Tigu won eveneens in drie sets van Paul Jansen 6-2, 5-7 en 6-4. In de dubbel maakte het koppel Struijk/ Berkou wer het zichzelf moeilijk door In de categorie vrouwen senioren veroverde Susanne Leunk uit Wad dinxveen de derde plaats; Alexandra Hovestad uit Boskoop werd tweede in de categorie 40+ en Trees van der Werf uit Reeuwijk veroverde de tweede plaats in de categorie V50. Op de tien kilometer werd Carla Op- horst uit Honselaarsdijk overall win- met de overwinning in zicht bij 5-2 in de tweede set de concentratie te verliezen en verschillende onnodige fouten te slaan. Uiteindelijk wisten ze in de derde set een 4-5 achter stand om te buigen naar 7-5 winst. Het duo Tigu/Schalkers tot slot won met 6-1 6-3 van Robert Fox en Paul Jansen. De loting voor de playoffs is op 11 juni. nar in 37.29 minuten. Sandra van Doorn moest genoegen nemen met een tweede plaats in 38.09. Nathalie Klaassen werd derde in 39.05. In de categorie V55+ werd Anja Dijkhui zen uit Waddinxveen tweede; Ineke Geers uit Boskoop werd tweede in de categorie V65+. Derde plaatsen waren er voor Eveline van Nierop uit Boskoop in de categorie V45+ en voor Riet van der Werf uit Hazers- woude-Dorp in de categorie V55+. Voor meer informatie: www.run4ladies.nl. Regio - Met bijna 270 deelneemsters en veel enthousiaste toeschouwers is de zesde editie van de Run 4 Ladies, op zondag 3 juni, een groot succes geworden. De route van de 5 en 10 kilometer voerde door het boomkweke- rijgebied van Boskoop en Hazerswoude. In een sterk deelnemersveld werd gestreden om diverse prijzen, wat resulteerde in scherpe tijden.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 46