klikken onze website Goede springresultaten bij Moerveen Verdachte mishandeling langer vast Priesterjubileum Pastor André Roldansen in Bosman Winschoten Senioren naar Neeltje Jans Fiets voor Mariska Schipper Opbrengst Anjeractie Van der Wilt wint Open Moerkapelse HART VAN HOLLAND] MOERKAPELLE 13 JUNI 2012 15 klik dus snel naar Biljarten mag www.hartvanholland-online.nl Moerkapelle - De 19-jarige man die op 22 april een 37-jarige man uit Bleis- wijk mishandelde, bedreigde en zijn auto vernielde, zit nog steeds vast in verband met deze zaak. De raadkamer van de rechtbank besloot op 9 mei om het voorarrest van de man met negentig dagen te verlengen. De 37-jarige man uit Bleiswijk reed in zijn auto samen met zijn vrouw en twee kinderen, toen hij op het terrein van zijn bedrijf een auto geparkeerd zag staan waarnaast een stapel pa pier lag. De man parkeerde zijn auto, liep naar de auto toe en sprak de drie inzittenden van de auto aan op de rommel die naast hun auto lag. De bestuurder en de bijrijder reageer den hierop zeer agressief. De 37-ja- rige man haastte zich terug naar zijn auto en reed met zijn gezin weg. Vervolgens achtervolgden de ver dachten de man en zijn gezin door Moerkapelle richting Waddinxveen, waar de man uit Bleiswijk hulp ging zoeken bij kennissen. Eenmaal daar aangekomen stapte de verdachte uit zijn auto en trapte de zijspiegels van de auto van het slachtoffer. Het slachtoffer stapte uit zijn auto en werd vervolgens bedreigd, geslagen en geschopt. Op dat moment scho ten omstanders het slachtoffer te hulp, waarop de verdachten er van door gingen. De politie signaleerde de drie, twee 19-jarige mannen uit Moerkapelle en een 17-jarig meisje uit Zoetermeer, al snel en kon hen na een korte achtervolging aanhou den. Het 17-jarige meisje uit Zoe termeer is na haar aanhouding weer vrijgelaten omdat zij niet deelnam aan de mishandeling en vernieling. De rol van de andere 19-jarige man wordt door de politie verder onder zocht. De senioren gaan aan boord voor een bezoek aan Deltapark Neeltje Jans. Moerkapelle - De seniorenreis ging dit jaar richting Zeeland voor een be zoek aan Deltapark Neeltje Jans waar de stormvloedkering bezocht werd. De dag werd afgesloten met een diner in dorpshuis Op Moer. Moerkapelle - De hoofdprijs van de verloting van de seniorencommissie is gewonnen door Mariska Schipper. Bij de firma Bikesell Reyneveld mocht Schipper de door haar gewonnen fiets in ontvangst nemen. Moerkapelle - De rolschaatsers van Rolling '90 hebben in Winschoten de op één na laatste wedstrijd van het seizoen gereden. Een goedee gelegenheid om te kijken hoe de rol- dansers ervoor staan voor het Ne derlands Kampioenschap op 22,23 en 24 juni in Nieuwegein. Bij de pupillen wist Anne Jonge- jan de eerste plaats te veroveren, in deze categorie eindigde Nienke Everaart als vierde, Dominique IJzerman vijfde, Anne-lin Polder zevende en Sara Boone eindigde als achtste. Bij de aspiranten werd Dylan Stekelenburg vijfde en Daimy Stormbroek eindigde als zesde. Bij de cadetten werd het hele podium door de rijdsters van Rolling'90 be zet met een eerste plaats voor Kelly Stekelenburg, tweede Laura Pak en op de derde plaats eindigde Dewi ter Meulen. Bij de jeugd deden de zusjes Voorwinden goede zaken. Desi werd eerste en Romy wist de derde plaats te pakken. Bij de senioren ging het goud naar Iris Dijkema. De winnaar van het brons, Jan van den Berg, in actie. Moerkapelle - Het Open BiljartKampioenschap van Moerkapelle heeft in Cor van der Wilt zijn twaalfde winnaar in dertien edities gekregen. In de halve fi nale won hij van Dick Finkelnberg (BVDe Sprinter, Zoetermeer). In de andere halve finale wist Jan van den Berg (BV De Tas, Benthuizen) zijn vorm van de laatste weken niet te halen tegen Jan Karreman (Capelle aan den IJssel). In de strijd om de derde plaats wist de in Moerkapelle woonachtige Van den Berg het Finkelnberg knap las tig te maken. De partij ging gelijk op terwijl Finkelnberg meer caramboles moest maken. Na 28 beurten was het Van den Berg die de winst en daarmee het brons pakte. In de finale speelden Jan Karreman en Cor van der Wilt, clubgenoten bij BV 't Centrum Nieuwerkerk, tegen elkaar. Het werd geen hoogstaande maar wel spannende finale. Twee caramboles voor het einde stokte de productie. Van der Wilt kreeg nog drie beurten waarin hij zijn caram boles bij elkaar tikte, maar in de na- beurt maakte Karreman gelijk. Een nog nooit vertoonde situatie bij de Open Moerkapelse, een gelijkspel in de finale. Karreman stootte in de barrage als eerste af. De biljartbal len klosten te vroeg en er werd geen score genoteerd. Van der Wilt wist zijn acquit stoot wel te maken en werd zo voor het eerst winnaar van de felbegeerde wisseltrofee. Zevenhuizen - De jaarlijkse An jeractie, de collecte waarvan de opbrengst bestemd is voor het Prins Bernhard Cultuurfonds, heeft 1.568,14 euro opgebracht. Een der de deel van de opbrengt is bestemd voor plaatselijke verenigingen. De organisatie dankt gevers en collec tanten, afkomstig van gospelkoor El Jakim en muziekvereniging de Klei ne Trompetter, voor hun bijdrage. Ondanks de regen is iedereen het parcours rondgekomen. Moerkapelle - Bij de tweede onderlinge wedstrijd van Moerveen stonden za terdag 9 juni twee parcoursen springen en een cross op het programma. In verband met het slechte weer werd besloten de cross af te lassen. Om 9.00 uur begonnen de eerste ruiters in de regen het parcours te verkennen en om 14.00 uur verliet de laatste combinatie, opnieuw met regen, de springring. ledereen is het parcours rondgekomen, de één met een balkje de andere met een weigering. Rond 14.30 uur was de prijsuitreiking, er werden bekers en lintjes uitgereikt. De grote winnaar van deze dag was Emma van der Spek met haar pony Rakker. Zij won de Van Ommeren Springbokaal. De pechvogelprijs was voor Ilse Apel doorn. Ze was van haar pony afge rold maar stapte er meteen weer op en heeft haar parcours afgewerkt. Voor meer informatie: www.moerveen.nl. Zevenhuizen/Moerkapelle - Pastor André Bosman viert op zondag 17 juni zijn 50-jarig priesterjubileum temidden van de R.K. Gemeenschap Moerkapelle-Zevenhuizen, waarvan hij al bijna 35 jaar de inspirator is en waar hij met grote regelmaat voor gaat in de Eucharistievieringen. De feestelijke Eucharistieviering be gint om 11.00 uur en vindt plaats in dorpshuis Swanla aan de Burge meester Klinkhamerweg 86. Aan sluitend wordt Bosman een infor mele receptie aangeboden. Pastor André Bosman.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 15