Rally levert 20.000 euro op voor Care for Kids Zwemvierdaagse Polderbad ANBO vakantiegangers naar Valkenburg Arrangement bij Korenmolen Windlust verschoven Boulers sluiten seizoen af moeizaam Fairtrade Break pakket Wereldwinkel overhandigd taurant Z>c Zwarte fRa<®nru HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN hJSSEL 13 JUNI 2012 19 Jeu de Boules Nieuwerkerk aan den IJssel - Van Vliet Barracuda is niet alleen druk met wedstrijdzwemmen, maar organiseert ook ieder jaar de zwemvierdaagse. Dit jaar wordt het evenement gehouden in de periode van maandag 9 toten met vrijdag 73 juli in het Polderbad. Dit is een andere periode dan voorgaande jaren. Op woensdag 77 juli wordt er niet gezwommen. De zwemvierdaagse is geschikt voor alle leeftijden, mits in het bezit van een zwemdiploma. Er worden twin tig banen per avond gezwommen, kinderen tot tien jaar zwemmen er tien. Wie een avond verhinderd is, mag op één avond dubbel zwem men. De zwemvierdaagse start maandag 9 juli om 18.00 uur en duurt iedere avond tot 20.30 uur. De voorinschrijving vindt plaats op zaterdag 7 juli in winkelcentrum Reigerhof. De kosten voor deelname bedragen 7,50 euro; na de voorin schrijving 8,50. De deelnemers kunnen ervoor kie zen het goede doel te steunen. "Dat zwemt dubbel zo prettig", vindt een van de organisatoren. "De zwem vierdaagse is goed voor de eigen conditie én goed voor Unicef." Nieuwerkerk aan den IJssel - Een groep van 57 senioren vertrok maandag 4 juni vanaf het Raadhuisplein voor een midweekje Valkenburg. Tijdens de vakantie maakte het ge zelschap een aantal excursies naar Duitsland en België, waarbij onder meer een bezoek gebracht werd aan het Beeldenmuseum in Vaals en aan de Rursee. Ook kregen de senioren een diapresentatie over Limburg te zien en verzorgde het Hoensbroekse shan- tykoor een optreden. Het gezelschap keerde vrijdag 8 juni aan het einde van middag naar Nieuwerkerk terug. Even een pauze tijdens een van de excursies. Nieuwerkerk aan den IJssel - We gens omstandigheden is het arran gement bij Korenmolen Windlust, dat in eerste instantie gepland stond voor zaterdag 9 juni, ver schoven naar woensdag 20 juni. Het arrangement omvat een be zoek aan Korenmolen Windlust, een rondvaart met de Libra over de Hollandsche IJssel en een pannen koek eten bij pannenkoekrestau rant Bij de Steenoven in Hitland. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met drie teams op een vierde plaats in de eindklassering heeft Jeu de Bou les Club Nieuwerkerk een moeizaam seizoen afgesloten. Domper op het seizoen was de degradatie van team één uit de eerste klasse. Het was niet opgewassen tegen l'Esprit 2 en ging met 7-5 zwaar onderuit. Team twee verspeelde haar kans op het kampi oenschap door met 2-4 te verliezen van de uiteindelijk kampioen Les Boulistes 1 uit Gorinchem. Team 3 maakte er wel een goede dag van Het arrangement begint om 12.00 uur. Bij voldoende belangstel ling is een tweede arrangement, later op de middag, mogelijk. De kosten bedragen 20,- euro; af rekenen aan boord van de Libra. Voor meer informatie en aanmelden: 0180-318668 of d.groenendal@ kpnplanet.nl. Bij aanmelding tele foonnummer opgeven in geval het arrangement niet door gaat. door met 5-1 overtuigend van Wad- dinxveen 2 te winnen. Team 4 bleef steken op een 3-3 gelijkspel. Vorige week werd ook voor de in terne clubcompetitie gespeeld. Pe ter Troost, Jan van Reeuwijk en Rob Brökling bezetten hierin respectie velijk de eerste, tweede en derde plaats. Voorlopig is er even rust voor de spelers; op zaterdag 30 juni komen ze pas weer in actie op het Raad- huispleintoernooi. Nieuwerkerk aan den IJssel - Me vrouw Van den Berge uit Nieu werkerk kreeg zaterdag 9 juni het Fairtrade Break pakket uitgereikt dat zij had gewonnen bij de We reldwinkelactie Fairtrade Break. Het Fairtrade Break pakket bestond uit diverse Fair Trade Original produc ten ter waarde van 25,- euro. Naast allerhande 'food' producten biedt de Wereldwinkel ook een uitgebreid assortiment aan cadeaus, waaron der vaderdagcadeautjes als exoti sche biertjes van Mongozo, even tueel met een kokosnoot drinknap, reisdagboeken of houten denkspel letjes. De Wereldwinkel is gevestigd aan de Dorpsstraat 51a en is ge opend van dinsdag tot en met vrij dag van 09.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 09.30 tot 16.30 uur. Oranje tintje aan rally Care for Kids. Nieuwerkerk aan den IJssel - In oktober 2009 werd op initiatief van Caroline Michels de Stichting Care for Kids opgericht. Michels constateerde dat niet alle kinderen veilig en gelukkig kunnen opgroeien en besloot daar iets aan te doen. Er was geld nodig om haar doelen te kunnen verwezenlijken: stichting Care for Kids was geboren. Door Cees Visser Michels zag in een autorally met sponsoring een ideale manier om geld in te zamelen. Ze zocht contact met Automobielclub The Skymas- ters. Haar idee vond weerklank en op zaterdag, 9 juni ging vanaf het Raadhuisplein een autorally van start, waarvan de opbrengst geheel ten goede komt aan de stichting. Voorbereiding Voorzitter Joop Winkel van The Skymasters is, samen met penning meester Gerard van Leersum lang in de weer geweest met de voorberei ding: "Wij gaan een dag op stap om de route voor te bereiden. Normaal worden puzzelritten volgens ons re glement verreden en zijn onze leden in drie klassen ingedeeld. Deze rally wordt echter volgens een speciaal reglement verreden. Er hebben zich zeven equipes van The Skymasters aangemeld en 44 andere equipes. Het is een zogenaamde puntenrit met routecontröles, waarbij deelne mers strafpunten kunnen krijgen." Natte start Hoewel het regende, heerste bij ver trek een zonnige stemming. Veel au to's en deelnemers waren vanwege het EK oranjegetint. Na de inschrij ving werden de puzzelaars toege sproken door Caroline Michels die benadrukte, hoe blij ze is met deze mogelijkheid extra geld voor haar stichting bijeen te brengen. Ze prees deelnemers voor hun originaliteit bij het aanbrengen van versieringen op de auto's. De lunchstop werd in Benschop ge houden en het gezelschap finishte bij aannemer Schipper aan de 's- Gravenweg. Toen was het tijd voor borrelen, barbecue en natuurlijk voetbal kijken. Caroline Michels meldt na afloop dat de opbrengst boven verwachting is: 20.000 euro. "Ongelofelijk dat we dit voor elkaar hebben gekregen. Hier kunnen wij weer heel wat kin- Klaar voor de start, deren mee helpen in de Zuidpias."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 19