Erik Blom jeugdkampioen TZM O.S.S. Be-Fit presenteert zich aan publiek Avondvierdaagse zoekt organisatietalent Dagtocht Zonnebloem naar orchideeënhoeve Droomdekentjes in bibliotheek Milieusprookje bij Zeven Muzen **r"" - HART VAN HOLLAND ZEVENHUIZEN 13 JUNI 20T2 25 Tafeltennis Maand van het spannende boek Inloopoehtend borstkankerpatiënten Van links naar rechts prijswinnaars Erik Blom, Bob van der Lee en Martijn Maurltz. Moerkapelle - Erik Blom is bij TZM winnaar geworden van de onderlinge competitie voor de jeugd. Tijdens de laatste speelavond, op donderdag 7 juni overhandigde voorzitter Herman Lindhout de eerste prijs aan Erik. Bob van der Lee eindigde op de tweede plaats en Martijn Mauritz werd derde. Zevenhuizen - De Avondvierdaagse van dit jaar zit er weer op. In de periode voorafgaand aan de wan deltocht is door de commissieleden veel werk verzet om van het wan delfestijn een succes te maken. Een aantal vrijwilligers zet zich zelfs al in sinds de eerste editie in 1986. Inmiddels bestaat de wandelcom missie uit nog maar drie leden. Dit is echt te weinig om van de volgende editie in 2013 een succes te maken. Tot de taken van een commissielid behoren onder meer het zoeken van sponsoren en het samenstellen van het boekje. Wie zijn of haar organisatietalent wil inzetten voor dit jaarlijks terug kerend evenement kan voor meer informatie terecht op 0180-780073 of avondvierdaagsezevenhuizen@ gmail.com. Zevenhuizen - De Zonnebloem reisde vrijdag 1 juni met 25 gas ten af naar Luttelgeest waar het gezelschap een bezoek bracht aan een orchideeënhoeve. Na de koffie met gebak werden op de hoeve de bloemen, planten, watervallen en vlinders bewonderd. De deelnemers konden na afloop terugzien op een gezellige dag. Tussen de buien doorlieten jeugdige leden van O.S.S. Be-Fit zien wat de vereniging in huis heeft. Zevenhuizen - Gymvereniging O.S.S. Be-Fit liet zaterdag 9 juni zien wat er bij de vereniging allemaal mogelijk is. De meiden van Just Dance lieten een mooie show zien. In verband met de regen konden van de gymgroepen niet alle demonstraties doorgaan, maar een aantal meisjes van de selectie kon toch wat sprongen over de kast laten zien. Bij de kraam kon het publiek terecht voor een vers gebakken pannen koek en kinderen konden zich laten schminken of een verrassing uit de grabbelton halen. De mascotte van de gymvereniging, een teddybeer, staat tot het einde van de maand in de C1000 bij de bus waar de klanten de statiegeldbonne tjes in kunnen doen. De opbrengst is bestemd voor de aanschaf van nieuw materiaal voor de vereniging. Een caravan naast een snelgroeiende gifbelt Zevenhuizen - 7M Muziek Theater Producties brengt binnenkort de musi cal 'Smogsmullers reuze daad' op de planken, waarin veertig leerlingen in de leeftijd van zeven tot twaalf jaar een bizar sprookje over het milieu tot leven brengen. De twee fitte vutters Joop en Jans Jongeneel houden ervan om met hun caravan langs de snelweg te staan en vinden het oergezellig als de kleinkinderen komen. Wat is de schrik groot als de caravan naast een snelgroeiende gifbelt blijkt te staan en Lotje een paar dode vogels ziet. Als de kinderen op onderzoek gaan, komen ze terecht in het rijk van Smogsmuller de Tweede, met zijn handlangers de Gifpissers en de Aardschijters. Samen met de bijna uitgestorven Vorkstaartscharrelaar proberen ze de aarde van de on dergang te redden, waarbij de Zee schuimers het toch wel heel som ber inzien en de maanzieke Luna Lunette absoluut niet van plan is ook maar een vinger uit te steken. De regie is in handen van Jetty Smit; dans en choreografie van Manouk Schrauwen en Fabia Witkamp; zang van Margré van Gestel en Wivineke Plugge. Voorstellingen vinden plaats in The ater Swanla aan de Burgemeester Klinkhamerweg 86 op vrijdag 15 juni om 19.30 uur en op zaterdag 16 juni om 15.00 uur en 19.30 uur. De toegang bedraagt 9,- euro. Reserveren kan via: v_gestel@hotmail.com. Regio - Onder het motto 'In ieder mens schuilt het kwaad!' wordt in alle vestigingen van bibliotheek de Groene Venen aandacht besteed aan de 'Maand van het spannende boek'. Thema deze keer is 'Het kwaad in jezelf - waar ligt jouw grens?'. Lezers worden gedurende de maand juni uitgedaagd om in de biblio theek een zogenaamde 'thrillertas' te lenen. Deze tas bevat een verras send aanbod aan boeken. Korting op jaarabonnement ledereen die in juni een jaarabon nement afsluit via de website krijgt twintig procent korting. Dit geldt zowel voor een standaard- als voor een plusabonnement. Bibliothee kleden die in juni overgaan op au tomatisch betalen per incasso ont vangen een leuke tas. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl. Gouda/Regio - In het Groene Hart Ziekenhuis, locatie Jozef, wordt donderdag 14 juni een inloopoch tend gehouden door Borstkanker- vereniging Nederland van 10.00 tot 12.00 uur. Leden van de vereniging zijn aanwezig om informatie te ge ven en ervaringen te delen. In de maanden juli en augustus zijn er geen inloopochtenden. Voor meer informatie: 0182-551829 (avonduren). Zevenhuizen - In de plaatselijke vestiging van bibliotheek de Groene Venen kunnen belangstellenden tot woensdag 29 augustus een expositie bezichtigen van droomdekentjes. De dekentjes worden door een groepje vrouwen gemaakt voor kinderen met een chronische of levensbedreigende ziekte. Het idee is afkomstig van Stichting De Re genboog. In de bibliotheek zijn ook nog andere zelfgemaakte artikelen te zien als schorten, pannenlappen, speldenkussens en slabbetjes. Met de opbrengst van de verkoop van deze artikelen wordt materiaal voor Een droom van een dekentje. het maken van de droomdekentjes bekostigd. De expositie is te zien tij dens openingstijden van de biblio theek. Voor meer informatie: www.bibliotheekdegroenevenen.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 25