BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO FtKast breidt uit en vernieuwt Open Tuinen Dag Midzomer concert Golda Boeken- en platenmarkt E.K. voetbal: Kort-maar-krachtig OPLOSSING 32 HART VAN HOLLAND I REGIO I 13 JUNI 2012 Wandelen voor Braziliaanse straatkinderen 7. Zeil Zevenhuizen/Ter Aar - Na twee jaar ondernemen in Zevenhuizen gaat EtKast niet alleen uitbreiden maar ook vernieuwen. Sinds 7 maart kunnen klanten van EtKast namelijk ook terecht in de show room in Ter Aar, die op afspraak geopend is. Uitbreiding assortiment Gezien het succes van de verkoop van kasten, vloeren en raambekle- ding heeft EtKast besloten om het assortiment verder uit te breiden, zodat de klant een nog betere keuze kan maken. Bij de vloeren kan men nu ook kiezen voor pvc- vloeren van m-flor en het assorti ment raambekleding is uitgebreid met shutters. Quilts en kussens EtKast stopt met de verkoop van woonaccessoires om zich volledig te kunnen richten op het, eventu eel op maat, leveren van kasten, vloeren en raambekleding. "We zijn ons er van bewust dat veel mensen het jammer zullen vin den dat wij geen woonaccessoires meer verkopen, maar men kan bij ons nog steeds terecht voor quilts en kussens." De komende tijd worden de woonaccessoires tegen scherpe prijzen aangeboden. Vanaf 1 juli zal de winkel aan het C1000 plein er anders uit zien en EtKast gaat dan ook over op andere openingstijden. Voor meer informatie: www.enkast.nl Gouda/Moordrecht - Onder het motto 'Zet een stap voor een straatkind' vindt op zaterdag 16 juni een wandeltocht plaats om geld in te zamelen voor straatkinderen in Rio de Janeiro. De tocht over het veertien kilometer lange 'Floris V-pad' wordt georganiseerd door de Brazilië Groep uit Moordrecht. De negen leden van de Brazilië Groep zetten zich in voor het op- vangproject 'Remer' van de Neder lander Robert Smits in het plaatsje Pequeri. Ter plaatse organiseert de groep deze zomer een feest ter ere van het twintigjarig bestaan van de woonboerderij waar straat- en zwerfkinderen een onderkomen vin den. De Brazilië Groep helpt ook bij het opknappen van de huisjes en verrichten werkzaamheden aan de afkickkliniek die deze zomer in Rio wordt geopend. In deze kliniek krij gen tien tot twaalf straatkinderen professionele begeleiding om van hun verslaving af te komen. De wandeling start om 14.00 uur aan de achterzijde van station Gou da. Meer informatie en aanmelden: www.brazilie2012.reismee.nl of www.helpmijleven.org Rotterdam - Voordat ze zich gaan bezighouden met allerlei zomerse activiteiten, sluiten het Nieuwer- kerks Vrouwenkoor en het Rotter dams Dameskoor het seizoen 2011- 2012 af met een midzomerconcert op zondag 24juni om 15.00 uur in de Caeciliakerkaan de Zocherstraat 90 in Alexanderpolder. Het wordt een concert in informele sfeer met een afwisselend programma van klassiek tot luchtig. De toegang is vrij, er is een collecte bij de uit gang. Regio - GroeiEtBloei, de grootste tuinvereniging van Nederland, or ganiseert voor zaterdag 23 juni haar jaarlijkse Open Tuinen Dag. Tuin- liefhebbers verspreid door het land stellen deze dag hun tuin open voor publiek. In de omgeving van Gouda doen vijf tuinliefhebbers mee aan dit lande lijke initiatief. Tussen 11.00 en 16.00 uur zijn belangstellenden welkom in de tuin van Leon en Simone Abel, Steinsedijk 7a in Haastrecht. In Reeuwijk-Brug is men welkom in de tuin van Kok Kruijt aan de Twaalf morgen 7, bij Jan en Mieke van Zij- verden aan de 's Gravenbroekseweg 113 en bij René en Birgitta Werner aan diezelfde weg op nummer 162. In Reeuwijk-Dorp is de tuin van Olga van Stolwijk aan de Randenburgse- weg 8 te bezoeken. In verband met beperkte parkeer ruimte wordt men verzocht zoveel mogelijk lopend of per fiets te ko men. Een fietsroute van circa dertig kilometer voert langs de vijf tuinen. Voor meer informatie: www.gouda. groei.nl. Gouda - Archeologische Vereniging Golda organiseert voor zaterdag 16 juni van 10.00 tot 15.30 uur haar jaarlijkse boeken- en platenmarkt. De Goldamarkt is inmiddels uitge groeid tot de grootste boeken- en platenmarkt van Gouda. De op brengst is onder meer bestemd voor de aanschaf van nieuw gereedschap en voor bibliotheekboeken. De markt vindt plaats in de Catharinatuin bij het verenigingsgebouw Achter de Kerk 11. Voor meer informatie: 0182-517477 of 06-15451873. PËGT 1Bitter vocht 2. Vurig paard 3. Familielid 4. Europeaan 5. Kostuum 6. Graafwerktuig 8. Speelkaart 9. Goedbloed 10. Een zekere 11Geestdrift 12. Hetzelfde 13. Scandinaviër 14. Moed 15. Overschot 16. Regelmaat 17. Dierenverblijf 18. Steekwapen 19. Stekelig dier 20. Titel Niet eenmaal trilde Nederland op zijn grondvesten. Niet eenmaal sprong heel Nederland van zijn stoel: Het Nederlands elftal verloor zaterdagavond de groepswedstrijd tegen Denemarken. Het werd niet overal meer gezellig... Het optimisme overheerst inmiddels alweer. Ook in 1988 kende Nederland een valste start en werd toch maar mooi Europees kampioen. We puzzelen nog even door met Oranje, nu kan het nog. Deze week kunt u aan de slag met 'kort maar krachtig'. We zoeken woordjes van maar drie of vier letters die voldoen aan de gegeven omschrijvingen. U vult die van boven naar beneden in en als u dat goed doet, leest u de oplossing op de bovenste regels. Welke twee woorden zoeken we hier? Veel PuzzelPret! En omdat het niet elke week feest is, geen prijspuzzel deze week. U hoeft dus geen bonnetje in te sturen, geen oplossing te mailen; we geven u gewoon de oplossing, volgende week in deze krant. Naast veel PuzzelPret wensen we u vanavond veel kijkplezier bij de groepswedstrijd Nederland-Duitsland én bij Portugal-Nederland op zondag.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 32