r Enorme vlucht in gebruik hoogwerkers Wisper verhoogt snelheden en verlaagt tarieven Sprookjesachtig wonen in Moerkapelle ZomerSale bij Zuid Underwear HART VAN HOLLAND ZUIDPIAS 20 JUNI 2012 35 w&m Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Dick Bac startte in 1975, samen met compagnon J. Hoogendoorn, installatiebedrijf Kadiks. Na een aantal jaren zette Hoogendoorn het bedrijf voort en legde Bac zich toe op de verkoop van witgoed. Hier kwamen later open haarden en allesbranders bij. Halverwege de jaren '80 ging Bac over tot de verhuur van zijn eerste aanhang- hoogwerker. In de beginjaren ver huurde Bac ook steigers, maar deze tak paste later niet meer in het be drijfsplan. Bac Hoogwerkerverhuur is een fa miliebedrijf; twee zoons zijn er in middels fulltime werkzaam, één als vertegenwoordiger en één als mon teur. De derde zoon werkt tijdens de schoolvakanties in het bedrijf mee. Zuid Underwear gaat ook het ko mende jaar door op de ingeslagen weg waarbij service en concurre rende prijzen hoog in het vaandel staan. Zuid Underwear biedt een ruim assortiment van goede kwa liteit waarin plaats is voor diverse bekende merken. Lady's Night De ZomerSale is inmiddels van start Nesselande/Bodegraven - Glasvezelprovider Wisper heeft sinds maan dag 18 juni in Rotterdam haar consumentenportfolio aangepast en zet de nieuwe standaard in de markt. Het Internet instappakket biedt een bandbreedte van 200/200Mbps. De bandbreedtes lopen vervolgens op tot 1/lGbps. Wisper levert in Rotterdam in de wijken Nesselande, Lloydkwar- tier en Parkstad. Het 'machinepark' van Bac Hoogwerkerverhuur. Waddinxveen - Dick Bac begon 25 jaar geleden met de verhuur van en aanhanghoogwerker van twaalf meter hoog. Sinds die tijd heeft het ge bruik van de hoogwerker een enorme vlucht genomen. Vanuit de vestiging in Waddinxveen worden inmiddels 350 hoogwerkers verhuurd. De laatste jaren is Bac Hoogwerkerverhuur zich ook op het buitenland gaan richten, met name op Polen. Het totale machinepark is inmiddels uitgegroeid tot bijna duizend stuks. De instapbandbreedte op glasvezel in de consumentenmarkt ligt mo menteel rond de 50/50Mbps. Wisper is echter van mening dat de consu ment mét een aanbod minder dan 120Mbps net zo goed bij de kabel kan blijven. Klanten moeten er op vooruitgaan. De 200/200Mbps van Wisper is de hoogste instapband breedte in de markt en een band breedte die glasvezelwaardig is. De Rotterdamse wijken lopen hiermee voorop in Nederland. Het nieuwe aanbod geldt zowel voor nieuwe als voor bestaande klanten. Klanten van Wisper kunnen nu ook kiezen voor een hard disk recorder en een Kids Pluspakket met acht zenders voor de jeugd. Het zen deraanbod in het basispakket, dat Wisper levert via Multivisie TV, is uitgebreid tot 37 zenders, waarvan 21 in full HD. Daarnaast zit Uitzen ding Gemist standaard in het ba sispakket. Wisper is een jonge, onafhankelijke Nederlandse internetprovider uit Bodegraven en levert aan meerdere plaatsen in Nederland haar dien sten. Wisper is géén onderdeel van grote providers als KPN, UPC of Ziggo en neemt daar ook geen diensten van af. Wisper biedt onder meer standaard een zeer geavanceerd DrayTek glasvezelrouter inclusief WiFi, de hoogste kwaliteit televisiebeeld (1080i), de hoogste zapsnelheid voor interactieve TV en de hoogste instapbandbreedte van Nederland. Het bedrijf biedt glasvezelinternet vanaf 200Mbps aan. Voor meer informatie: www.wisper.nl. Bij de firma staat een goede ser vice hoog in het vaandel. Met be hulp van goed opgeleid en getraind personeel geeft Bac leiding aan een bedrijf dat volgens hem "loopt als een goed geoliede machine". Voor de toekomst hoopt Bac dat zijn zoons een breder assorti ment aan machines kunnen aan bieden op de locatie op Doelwijk. Door iedere dag te werken aan het up to date houden van de onderneming verwacht Bac dat het bedrijf nog jaren vooruit kan. Bac Hoogwerkers is geves tigd aan de Nijverheidsweg 2. Voor meer informatie: 0180-445966 of www.bachoogwerkers.nl. Zevenhuizen - Irma Blonk opende ruim een jaar geleden de deuren van lin geriewinkel Zuid Underwear aan de Dorpsstraat 208a. Veel dames en een enkele heer wisten de weg naar de winkel met lingerie, bad- en nachtmode te vinden. Velen van hen verlieten tevreden het pand om er later nog eens terug te keren voor wederom een goed advies. Van links naar rechts wethouder Rinus Bosman, kinderburgemeester Charlotte Knop, Anne Zwemer, Gerben Zwemer, Simone Biemond, Inge Biemond, Josianne Ritmeester, Hannah Royers, Nikki Keijmel en Joan Kadiks. gegaan met kortingen tot veer tig procent op lingerie, nacht- en badmode. Voor donderdag 21 juni wordt van 18.00 tot 21.00 uur een Lady's Night georganiseerd; nog even voordelig shoppen voordat de vakantie begint! Voor meer informatie: www.zuidunderwear.nl. Moerkapelle - Het droomhuis van Anne Zwemer ziet er uit als het snoephuis van Hans en Grietje. Zij maakte, met behulp van een bouwplaat, haar droomhuis en won er een prijs mee. Kinderburgemeester Charlotte Knop en wethouder Rinus Bosman reikten woensdag 13 juni cadeau bonnen uit aan de winnaars van de knip-en plakwedstrijd vrije ka vels aan de Oranjestraat in Moer kapelle. Uit alle inzendingen vielen drie ontwerpen in de prijzen. Josianne Ritmeester (10) ontwierp een huis, waarbij de binnenkant niet werd vergeten. Anne (9) en Gerben (10) Zwemer werden geïnspireerd door de sprookjes van Hans en Grietje en van De drie biggetjes. Simone Biemond (9 jaar) ontwierp een vaderlandslievend huis dat aan sluit bij de Oranjestraat en het EK Voetbal. Hannah Royers, Nikki Keijmel en Joan Kadiks kregen een eervolle vermelding voor hun ont werp. Wethouder Rinus Bosman geeft aan dat er inmiddels twee kavels zijn verkocht. Er zijn nog vijf kavels beschikbaar. Rinus Bosman: "Deze prijswinnaars laten zien wat er al lemaal mogelijk is op deze mooie locatie in een landelijke omge ving. Ik nodig iedereen uit om hun droom(huis) te realiseren." Kinderburgemeester Charlotte Knop: "Ik vind het leuk dat kinde ren ook kunnen meedenken over wonen in de gemeente Zuidpias. Wie weet brengen deze ontwer pen andere mensen op ideeën."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 35