Talentleerlingen presenteren projecten Verschoor wint TCN Open Leo van der Eijk KNAF Talent First Rally 2012 Zomerstop voc ProgFrog Meisjes C2 De IJssel Jeugd BCN driedubbelkampioen regiokampioen Dolle pret tijdens Kidz Sterrenslag HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 27 JUNI 2012 23 Tennis Hockey Badminton De winnende bruggenbouwers van links naar rechts: Jason de Smit, Michel van der Eijk, Jelmer Roelofs en Floris op 't Root. kinderen die begaafd tot hoogbe- eigen niveau van een speciale ta- gaafd zijn. Les krijgen zij op hun lentleerkracht. Nieuwerkerk aan den IJssel - 332 Tennissers in verschillende catego rieën namen vorige week deel aan het TCN Detaned Open. Bij de heren pakte Yoran Verschoorde titel; bij de dames was Selma Andrade voor de derde keer op rij de sterkste. Door de weersomstandigheden was het lastig om alle 324 partijen door te laten gaan. Toernooileider Eddo de Haas: "We moesten donderdag avond door het noodweer uitwijken naar een hal in Bleiswijk en ook voor zondag was al vroeg duidelijk dat buiten spelen geen haalbare kaart was. Gelukkig bleek een hal in Ommoord beschikbaar en ook bij TC Capelle konden we terecht. Helaas werden hierdoor de finales verspreid gespeeld, maar we zijn wel blij dat we op deze manier alles op tijd af konden krijgen." Bij de dames was de eerste plaats Dames Enkel 2 voor Selma Andrade. De tennislerares van tennisvereni ging PhARO verdedigde haar titels van 2010 en 2011 met verve. In de finale versloeg zij TCN-speelster Jill Delgado. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok vond zondag 24 juni de laatste editie van het seizoen plaats van ProgFrog; een muziekmiddag voor liefhebbers van Progressieve Rock. Opgetreden werd door de bands In- cidense en The Rock Files. De data voor ProgFrog in het nieuwe sei zoen worden over enige tijd bekend gemaakt via jeugdwerkzuidplas.nl. Yoran Verschoor. TCN-eredivisie teamgenoten Yoran Verschoor en Bas Struijk troffen elkaar in de Heren Enkel 2 finale. Voor Verschoor was het zijn derde finale van dit toernooi in drie jaar. Hij vertelt na afloop: "Het is altijd lastig om tegen teamgenoten te spelen. De hele competitie speel je met elkaar en nu tegen elkaar. Ik ben wel blij dat het voor mij nu driemaal scheepsrecht is. De vorige twee finales moest ik genoegen ne men met een tweede plaats en nu dus de titel. Dat is altijd leuk." Nieuwerkerk aan de IJssel - 'Wie is de beste bruggenbouwer van 2012?'; om deze vraag draaide het op vrijdag 22 juni op basisschool De Wingerd waar de talentleerlingen hun projecten presenteerden. Wekenlang hadden de kinderen ge werkt aan de opdracht een brug te ontwerpen. De brug moest gemaakt worden van papier en plakbond. De brug die het langst heel bleef in de draagtest won. Steeds opnieuw werd een blokje op de brug gelegd, net zolang tot de brug het niet meer hield. De sterkste brug bleek ge maakt te zijn door team Productief Junior. Hun brug bleek 11,1 kilogram te kunnen dragen. In augustus mo gen zij zich meten met andere brug genbouwers in Nederland om te kij ken wie zich 'beste bruggenbouwers van Nederland' mogen noemen. Talentleerlingen op de Wingerd zijn Zandvoort/Nieuwerkerk aan den IJssel - Na een intensieve twee daagse rallytraining op en om Cir cuitpark Zandvoort, mag Leo van der Eijk zich KNAF Talent First Rally 2012 noemen én rijder van het Del- tion Rallyteam. Hiermee komt er een einde aan een twee maanden durende zoektocht waarbij honderd kandidaten de revue passeerden. Nummer twee, Mats van den Brand, blijft onderdeel uitmaken van het KNAF Talent First-programma. Met de winst in het KNAF Talent First programma breekt er een druk ke maand aan voor de twintigjarige Van der Eijk. Voordat hij op 7 juli zijn debuut in de rallysport maakt Leo van der Eijk. tijdens de R Sport-Cars Short Rally, staat er nog een aantal belangrijke tentamens op het programma voor zijn studie Werktuigbouwkunde aan de TU Delft. Én hij zal nog een ge schikte navigator moeten vinden. Ondanks de goede klik met naviga tor Hans van Goor tijdens de ral lytraining-zal deze laatste op 7 juli weer naast Kevin Kooijman plaats nemen in de Nissan 350Z. Leo van der Eijk komt dit seizoen namens het Deltion College en KNAF Talent First uit in de R Sport- Cars Short Rally, Amsterdam Short Rally, Unica Schutte ICT Hellen- doorn Rally, Land van Altena Rally en de Euregio Rally. Daarnaast volgt hij samen met Mats binnen het KNAF Talent First programma diverse media-, fysieke en mentale trainingen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stichting VEDJ hield zaterdag 23 juni in het Essepark een sportieve Kidz Sterrenslag. Met acht teams, het zonnetje en genoeg enthousi aste familieleden die de kinderen kwamen aanmoedigen werd het een geslaagd feestje. De Disco-Lollies, Superboy's, Pi- poo's, De Bikkels, De Wilde Bende, BadBoy's, Tornado's en de Bana- nenshakers hadden er zin in. Scheidsrechters Rita van der Vel den en Dolph Beeren hadden de handen vol om alles zo eerlijk mo gelijk te laten verlopen m'aar kun nen terug kijken op een geslaagde activiteit. Captain Melissa van Gelderen die ook deze Sterrenslag heeft uitgedacht zorgde dat alle deelnemers naar huis gingen met een medaille. De kampioenen tonen trots de supergrote wisselbeker. Nieuwerkerk aan den IJssel - Team 5 van BCN heeft een unieke prestatie geleverd door kampioen van regio Zuid-Holland te worden. De kampioenen temidden van hun trouwe supporters na afloop van het toernooi in Maastricht. Nieuwerkerk aan den IJssel - Meisjes C2 van NHC De IJssel heeft het seizoen in stijl afge sloten. Onder leiding van coach Bing Liem en assistent trainer Jim Houtkamp en onder toeziend oog van teammanagers Margot en Da nielle, familie en vrienden werden de meisjes in zowel de veld- ais in de zaalcompetitie ongeslagen kampioen. De meiden wisten zelfs op het toernooi in Maastricht het kampioenschap in de wacht te slepen. Op zaterdag 10 juni namen zowel BCN 5 als BCN 6 deel aan de re giokampioenschappen die in sa menwerking met het Capelse BC Schollevaar georganiseerd werden. Hoofd jeugdtrainer Wim Offermey- er was trots op zijn spelers. Team 6 wist een knappe derde plaats te veroveren. Kinderen die het bad-* minton een keertje willen proberen kunnen zich aanmelden via keer tjemeedoen® bcnnieuwerkerk.nl. Voor meer informatie: www.bcnieuwerkerk.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23