X X w Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht BEKENDMAKINGEN 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 27 JUNI 2012 Ingetrokken vergunning Verleende omgevingsvergunning Verkeersbesluit Bekendmaking Wet milieubeheer Aangevraagde omgevingsvergunningen Ingetrokken vergunning Bekendmaking Wet milieubeheer Verkeersbesluit Agenda Welstands commissie ter inzage AVM Nederland B.V., Grote Esch 840, 2841 MJ Moordrecht. HBM Machines B.V., Grote Esch 1010, 2841 MJ Moordrecht. Centric IT Solutions B.V. Westbaan 120, 2841 MC Moordrecht. Van Dijk Infra B.V., Westbaan 160, 2841 MC Moordrecht. TotalKlima B.V., Westbaan 180, 2841 MC Moordrecht. Malabarista's Malle Balie Circus: Zuidbaan 580, 2841 MD Moordrecht. Bert Vane spuitbedrijf: Zuidbaan 581, 2841 MD Moordrecht. C. Markus Stroopwafels: Zuidbaan 582, 2841 MD Moordrecht. Westerman Holding B.V.: Zuidbaan 583, 2841 MD Moordrecht. De bestuiten tot het opleggen van maat werkvoorschriften kunt u van 28 juni tot en met 9 augustus 2012 inzien bij de gemeente Zuidpias. Binnen deze termijn kunt u beroep instellen tegen een besluit tot het opleggen van maat- werkvoorschriften bij de Rechtbank 's-Gra- venhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij u binnen die termijn een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht] betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerpbesluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.recht spraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische hand tekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 te Nieuvyerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantoor uren kan een afspraak worden gemaakt. Deze bekendmaking staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www. odmh.nl. indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 300. Burg. van Heugtenlaan 28 (2911 HA) Vestigen auto- en motorrijschool (verzonden 31-05-2012] Hoofdweg-Noord 51 (2913 LB) Bouwen stalling voor caravan en auto [verzon den 19-06-2012) Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift Burgemeester en wethouders hebben beslo ten tot: Intrekking van een gehandicaptenparkeer plaats op het Kerkepad te Nieuwerkerk aan den IJssel ten behoeve van de heer/ mevrouw Carlier, woonachtig op het Kerkepad 53 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De parkeerplaatsen worden voorzien van bebording E06 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Daaronder komt een bord waarop het ken teken van de auto van de houder van de gehandicaptenparkeerplaats is vermeld. Op de betreffende parkeerplaats wordt een wit diagonaal kruis aangebracht. Dit besluit is genomen op grond van artikel 15 van de Wegenverkeerswet 1994 en artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer. Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen), mogelijk tegen een van de geno men verkeersbesluiten bezwaarin te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders en wel binnen 6 weken nadat het besluit aan de aanvrager bekend is gemaakt. Voor de uiterste termijn van indiening van het bezwaarschrift kunt u contact opnemen met Ruud Landa van de afdeling Verkeer, tel. (0180) 639972. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben inge diend bij burgemeester en wethouders om een verzoek tot voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. NIEUWERKERK AAN OEN IJSSEL Meldingen Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Recycling Overslag Schiedam B.V., Groenendijk 18, 2911 BA Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het oprichten van een recyclingbedrijf. Restaurant en Pannenkoekenhuis "Bij de steenoven", Klein Hitland 2, 2911 BR Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het oprichten van een restaurant c.q. pannenkoekenhuis. T. Boer Zn. B.V., 's Gravenweg 350, 2911 BK Nieuwerkerk aan den IJssel, voor het veranderen van een koelhuis. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. ZEVENHUIZEN Dorpsstraat 73 (2761 AA) Wijzigen voorgevel (ontvangen 19-06-2012) Zuideinde 14a [2761 DA) Brandveilig gebruiken van een pand (ontvan gen 20-06-2012] Knibbelweg 46 (2761 JE) Wijzigen reeds verleende vergunning voor het bouwen van een woning [verzonden 21-06- 2012) Tegen een melding op grond van artikei 8.40 van de Wet milieubeheer kunt u geen bezwaar indienen of beroep instellen. De stukken lig gen niet ter inzage. Z U I D P L A S Meldingen Meldingen op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer Voor grote groepen.gelijksoortige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Bestuur. Een milieuvergunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. Burgemeester en wethouders hebben de volgende meldingen ontvangen: Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer Kunststof Coatings Nederland B.V., Noordeinde 57 J, 2761 BR Zevenhuizen, voor het veranderen van een groothandel in che mische grondstoffen en chemicaliën voor industriële toepassing. Burgemeester en wethouders hebben beslo ten tot: Namens de Lionsctub/Roparun Zeparo Zevenhuizen zijn 15 vrijwilligers benoemd als verkeersregelaar van de gemeente Zuidpias; Gelet op artikel 56 lid 1 sub b van het "Besluit administratieve bepalingen inzake het weg verkeer (BABW)". Hij/zij zal vanaf 15 juni 2012 tot en met 1 januari 2013 werkzaam zijn als verkeersregelaar, zoals bedoeld in artikel 82 lid 1 onder c van het Reglement verkeersre gels en verkeerstekens 1990. Op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht is het voor belanghebbenden (dit zijn degenen die direct in hun belang zijn getroffen), mogelijk tegen een van de geno men verkeersbesluiten bezwaar in te dienen. Bezwaarschriften moeten schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders en wel binnen 6 weken nadat het besluit aan de aanvrager bekend is gemaakt. Voor de uiterste termijn van indiening van het bezwaarschrift kunt u contact opnemen met Henk Verdonk van de afdeling Verkeer, tel. (0180) 639982. In het bezwaarschrift moet worden aangegeven op welke wijze men meent in zijn belang te zijn getroffen. Tevens kunnen de degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend bij burgemeester en wet houders om een verzoek tot voorlopige voor ziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de rechtbank, Postbus 20302, 2500 EH 's-GRAVENHAGE. De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 3 juli 2012 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afge vaardigden behandelen de bouwaanvragen van de gemeente Zuidpias op het gemeente huis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 2 juli 2012 10.00 uur voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belang stellenden meer toegelaten. Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet vol doen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Schielandstraat 6 4-kamer etagewoning (Portiekflat zonder lift, 1e verdieping) Beschikbaar per 18 juli 2012 Bruto huur: 392,87 Voorwaarden: Minimaal 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen 34.085,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Schielandstraat 22 4-kamer etagewoning (Portiekflat zonder lift, 1e verdieping) Beschikbaar per 10 juli 2012 Bruto huur: 424,60 Voorwaarden: Minimaal 2 personen Max. bruto verzameljaarinkomen €34.085,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij-het gemeente huis (per woning één formulier) telefoon nummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrij ving moet 2 juli 2012 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formu lier en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkom- stengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6