Klinkers Zoeken Installatiebedrijf Kadiks biedt hulp bij Rijwielhandel Zuidpias Urban aanschaf zonnepanelen HPV Bike dealer O O O O O O O O 0 0 O 0 0 0 opiossirte HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 4 JULI 2012 31 Oplossing week 26: Monsieur Chrono 3 2 Wfa Regio - Het ministerie van Econo mische Zaken, Landbouw en Inno vatie is met een nieuwe subsidiere geling voor particulieren gekomen om het produceren van duurzame elektriciteit (zon-PV) door middel van zonnepanelen te stimuleren. De regeling is maandag 2 juli van start gegaan. De subsidie is digi taal (met DigiD) aan te vragen bij Agentschap NL. De tegemoetkoming voor aan schaf van zonnepanelen is alleen beschikbaar voor particulieren. Het subsidiebedrag bedraagt vijf tien procent van het aankoopbe drag van een zon-PV installatie. Daaronder vallen kosten voor het materiaal, bijvoorbeeld de aanschaf van de panelen en on dersteunende apparatuur, zoals omvormers. Arbeidskosten voor installatie komen niet in aan merking voor subsidie. Om voor subsidie in aanmerking te komen moeten particulieren een zonne- instaNatie aanschaffen groter dan 0,6 kilo Wattpiek. De hoogte van het subsidiebedrag is maximaal 650,- euro. Particulieren kunnen de offerte opvragen voor aanschaf van de zon-PV installatie. Zij kunnen deze ondertekend digitaal mee sturen met de subsidieaanvraag met DigiD. Particulieren die nog geen DigiD hebben kunnen dit regelen op de website van DigiD. Sinds 2 juli is via het elektronisch loket van Agentschap NL de subsi dieaanvraag in te dienen. Belang stellenden kunnen op de pagina 'subsidieregeling zonnepanelen' uitzoeken of zij daadwerkelijk in aanmerking komen voor subsidie. De aanvragen worden op volgorde van binnenkomst beoordeeld. Wie meer informatie wil hebben om tot de juiste keuze te komen, kan hiervoor terecht bij Kadiks Instal latiebedrijf B.V., gevestigd aan de Industriestraat 3 te Moerkapelle. Voor meer informatie: 079 5932524 of via info@kadiksbv.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Rij wielhandel Zuidpias is onlangs Urban Bike Store geworden. De Ur ban HPV Bike is een uniek concept stadsfiets die naar eigen stijl is op te bouwen. Create your own urban! Het customizen van je fiets is een trend die enkele jaren terug is ont staan en door het lifestyle merk Ur ban HPV Bike is opgepikt. De Urban HPV Bike behoort tot de eerste ge neratie lifestylefietsen; vederlicht, voorzien van creatieve toegepaste technieken en 'hufterproof', dus geen angst om met de fiets naar werk, winkel en uitgaanscentrum te gaan. Er is keuze uit diverse da mes- en herenmodellen. Rijwielhandel Zuidpias is gevestigd aan de Dorpsstraat 11. Voor meer informatie: 0180-310570, www.urbanfietsen.nl en www.rijwielhandelzuidplas.nl.- Create your own Urban! Terwijl de renners van de Tour de France hun weg door de Alpen zoeken kunt u deze week op zoek gaan naar klinkers. In de omschrijving van de in te vullen woorden zijn de klinkers weggelaten. Vul de bedoelde woorden, die allemaal wel iets met de Tour te maken hebben, in en zet de woorden uit de genummerde vakjes in de gelijkgenummerde vakjes in het balkje. Vervolgens leest u daar de oplossing en let op: ook als puzzelaar kunt u hem tegenkomen. U bent gewaarschuwd! De oplossing wordt in de editie van volgende week bekend gemaakt. 5 1 8 5 4 6 7 2 3 4 3 2 7 2 6 1 4 1 6 4 8 8 6 2 1 8 6 5 6 2 6 3 5 5 1Rndmss 2. Tssnsprnt 3. Strtpstl 4. Chtrwl 5. Klmtlnt 6. Mssgtfl 7. Hggbrgt 8. Fdlng 9. Tdrt 10. Msssprnt 11. Vlprt 12. Plgldr 13. Vlchtpgng 14. Tppplts 15. Menen 1 2 3 4 5 2 6 WA 1 7 4 3 2 .V)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 31