HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 4 JULI 2012 Dick van Diermen Dick van Diermen Dick van Diermen Lieve Dick Antje Olieman - Oudijk Hendrikus Verwoerd Wij reizen verder in dit leven, maar Dick reist niet meer mee. Dag reismaatje. Dikke kus. We hebben afscheid moeten nemen van onze lieve Dick. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest. Strijdbaar tot hij niet meer kon en toen rustig ingeslapen bij zijn geliefden thuis. Dag lieve Dickie, papa en opa. Ermelo, 5 juli 1952 t Gouda, 1 juli 2012 Liesbeth Rutger en Saskia, Stijn Dion en Adrienna Siepie ii Bleulandweg 182 2803 HJ Gouda De afscheidssamenkomst zal plaatsvinden donderdag 5 juli om 11.00 uur in de Ontmoetingskerk, Groensvoorde 3 te Waddinxveen, waarna wij omstreeks 12.15 uur Dick zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats "Thijmhof', Alberdingk Thijmlaan 8 te Waddinxveen. Na de plechtigheid is in voornoemde kerk gelegenheid de familie blijk te geven van uw medeleven. Wij hebben ter nagedachtenis aan Dick een online-condoleanceregister geopend waar u uw reacties kunt schrijven. Website: http://dickvandiermen.neemafscheid.nl Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van leraar lichamelijke oefening aan het Coenecoop College Voor zijn jarenlange inzet als docent lichamelijke opvoeding is de school hem veel dank verschuldigd. Wij verliezen in hem een docent met hart voor onderwijs en leerlingen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en familie. Bestuur Coenecoop College Het bericht dat onze collega op 1 juli j.l. is overleden heeft ons diep geraakt. Dick was sinds 1979 bij ons werkzaam als docent lichamelijke opvoeding. Hij ging voor zijn lessen, de sport en andere activiteiten. Hij wist leerlingen van alle niveaus te bereiken. Zijn gevoel voor humor hielp hem daarbij. Wij zullen hem erg missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Schoolleiding en personeel Coenecoop College We gaan je missen in de sectie Lichamelijke Opvoeding. Je was een geweldige en bijzondere collega. Bedankt voor al je relativerende opmerkingen vol humor. We wensen Liesbeth, Rutger, Saskia, Stijn, Dion en Adriane heel veel sterkte in de komende tijd. De sectie Lichamelijke Opvoeding van het Coenecoop College "De Heer is mijn Herder" Wie kan begrijpen wat je hebt geleden"? Wie kan voelen wat je hebt doorstaan Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden; je hebt het als een moedig mens gedaan. Wij hebben voorgoed afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Annie *7 juli 1926 f28 juni 2012 weduwe van Klaas Olieman Willy en Huib Cocky en Jaap Anneke en Jaap Dick Ingrid Mieke en Brecht Diana en Jasper kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: D. van Diemen - Olieman Staringstraat 54 2761 LH Zevenhuizen De uitvaart heeft dinsdag 3 juni plaatsgevonden. Wij zijn de medewerkers van Zorgcentrum "De Zevenster" zeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging die onze moeder mocht ontvangen. Optimistisch tot het laatst Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt van al je krachten Bleef je op een betere dag wachten Wij waren jouw lust en je leven Maar er is geen tijd meer gegeven Jij streed vol moed en kracht Lieve schat, rust maar zacht Onze zeer geliefde man en vader heeft eindelijk zijn rust gevonden. Henk 5 januari 1945 26 juni 2012 Corrie Arjan en Sasha Daniëlle en Sven Jacob van Lennepstraat 1 2741 ZC Waddinxveen De crematie heeft plaatsgevonden op zaterdag 30 juni j.l.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 37