i W t. m CuliNesse business-to-business avond Dappere streekgenoten in verregende triatlon Rotterdam Zingt! Toernooi TC Zevensprong Orgelconcerten in Laurenskerk Expositie in Orion Uw trekhaken- specialist Atletiek HART VAN HOLLAND I NESSELANDE I 11 JULI 2012 27 Tennis www.trekhaken.nl Wij hebben trekhaken en fietsendragers voor personenauto's busjes, campers en caravans BQVAG Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Nesselande - Tijdens het evenement CuliNesse, op donderdag 16 en vrij dag 17 augustus, wordt ook gedacht aan de ondernemers uit de regio. Op donderdagavond vindt in het VIP gedeelte van CuliNesse een speciale business-to-business avond plaats voor bedrijven en ondernemers uit de regio waar men in contact kan komen met circa vijfhonderd col lega-ondernemers. De avond kan tevens dienen als mogelijkheid om bestaande klanten en relaties in de watten te laten leggen. CuliNesse staat voor ontspannen netwerken in een unieke strandom- geving onder het genot van culi naire hoogstandjes en verkoelende drankjes, onderwijl luisterend naar de optredens van diverse artiesten, waaronder Candy Dulfer. Voor meer informatie: marjolein@culinesserotterdam.nl. Vorig jaar kwamen veel belangstellenen af op het evenement CuliNesse op het strand van Nesselande. Desondanks vertrokken de heren voortvarend en kwamen ze als vijf de en zesde uit het water. Hierna sprongen ze op de fiets en in de stromende regen begonnen ze aan een tijdrit van 41 kilometer. Van den Bergh keek na vijftien kilometer om en zag dat hij, ondanks verwoede pogingen, Smits nog niet had afge schud. Smits moest deze inspanning in het tweede gedeelte van de tijdrit bekopen maar haalde desondanks een gemiddelde van 37 kilometer per uur. Na de afsluitende tien kilo meter lopen eindigden beide heren vlak na elkaar. Van den Bergh werd bij de heren 40 derde (zevende over all) in een tijd van 2.07.18 en Smits eindigde op de vierde plaats (negen de overall) in een tijd van 2.08.25. Rotterdam - Op het Grotekerkplein vindt op zaterdag 21 juli om 19.00 uur het meezingevenement 'Rotter dam zingt!' plaats. Vorig jaar kwa men 3000 mensen af op dit mee zing feest voor jong en oud. De organisatie van het evenement heeft de kunst afgekeken bij onze zuiderburen. Aan 'Antwerpen zingt' doen jaarlijks meer dan 45.000 mensen mee. Een belangrijke rol is daar weggelegd voor Wim Leys, die er samen met zijn muzikanten voor zorgt dat iedereen met gesmeerde stembanden aan het 'echte' mee zingen kan beginnen. Ook in Rot terdam brengt hij het publiek met zijn Vlaamse charme en aansteke lijke meezingers in de stemming. De teksten van de liedjes worden ge projecteerd op grote schermen. Bij 'Rotterdam Zingt' is het publiek de sterk van de avond. Voor meer informatie: www.nederlandzingtmee.nl Zevenhuizen - Op de banen van TC Zevensprong, gevestigd op het sportei- land aan de Zevenhuizerplas, wordt van zaterdag 4 tot en met zondag 12 augustus het officiële KNLTB-Open tennistoernooi 2012 gespeeld. In de speelcategorieën 4 tot en met 8 wordt zowel in de enkel, dubbel als de mix, gestreden om de titels in de Rabobank7Sprong open. Het jaarlijkse toernooi staat bij de regionale tehnisamateurs bekend als sportief en gezellig. Bijzonder is het grote aantal deelnemers in de cate gorieën 5 tot en met 8 met spelers uit alle leeftijden van jong tot oud, vrouwen en mannen. De speeltijden zijn op zaterdag en zondag vanaf 10.00 uurop maandag tot en met vrijdag vanaf 17.00 uur. Om 22.00 uur starten de laatste wedstrijden. De finalepartijen worden gespeeld op zondag 12 augustus. De toegang is vrij. Voor meer informatie: www.tczevensprong.nl. Eric Smits Nesselande/Nieuwerkerk aan den IJssel - Nesselander Carlo van den Bergh en Nieuwerkerker Eric Smits deden zondag 8 juli mee aan de triatlon van Utrecht. Vlak voor de start van de 1500 meter zwemmen stonden de heren zich in de stromende regen hardop af te vragen of de triatlon eigenlijk wel een zomersport is. Rotterdam - In de Laurenskerk aan het Grotekerkplein vinden in juli en augustus op de dinsdag van 12.45 tot 13.30 uur een aantal zomer- marktconcerten plaats. Tijdens de concerten wordt het orgel bespeeld door binnen- en buitenlandse orga nisten. De orgelconcerten kunnen een muzikaal pauzemoment zijn tij dens de werkdag of zorgen voor een moment van verkoeling tijdens een warme zomerdag. Van dinsdag 17 juli tot en met dinsdag 28 augus tus nemen achtereenvolgens achter het orgel plaats Simon Stelling, Ines Maidre, Stephan van de Wijgert, Willem Hörmann, Rien Donkersloot, Eric Quist en Christian Stötzner. De toegang is vrij; na afloop wordt een collecte gehouden. s ■u Jaap Eindhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande Nesselande - Jan Eikenaar geeft al jaren schilder- en keramiéklessen in het atelier in Ommoord. Tien van zijn cursisten exposeren hun werk in Cultureel Centrum Orion aan de lA/ollefoppenweg 91a en in de Grif fioen aan de Boy Edgarstraat 208. De exposeren kunstenaars zijn Jennifer Bers, Mieke Borgdorff, Riet Freekenhorst, Jeanne Neeleman, Mariike Pijnacker, Ineke Robart, Cora van Veelen, Bep Vissers, Loucky Voskuil en Paula van Wageningen. Wie de expositie gaat bezoeken ziet een veelheid aan technieken, diverse onderwerpen, verschillende forma ten: grote acryl schilderijen, kleine fijn geschilderde olieverf schilde rijen, natuur, mensen, reisverslagen, materieschilderingen, beelden van dieren, fantasie en mensgroepen. De tentoonstelling is, op werkdagen van 9.30 tot 16.30 uur te bezichti gen van maandag 16 juli tot en met maandag 3 september. De feestelijke opening vindt plaats op zondag 15 juli om 15.00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 27