ZO W t. Met een kussen naar de filmset Gratis spreekuur kinderfysiotherapie Zomerweek Nesselande Steengoed en Keigaaf Cursusaanbod Kristal Bavo Schenkel Loop Mariniers vertellen voor hun missie Uw trekhaken- specialist Atletiek HART VAN HOLLAND I NESSELANDE I 1 AUGUSTUS 2012 21 www.trekhaken.nl Wij hebben trekhaken en fietsendragers voor personenauto's busjes, campers en caravans BOVAC Kom langs of bel voor meer informatie 0180-638011 Vanuit Nesselande Slechts 5 min. Regio - Wie een kussen meebrengt naar de Laurenskerk in het centrum van Rotterdam, loopt vrijdag 17 au gustus kans te mogen figureren in een scène van de verfilming van Jan Terlouws klassieke jeugdboek 'Ko ning van Katoren'. In het boek moet hoofdpersoon Staeh zeven opdrachten vervullen om de gestorven koning van Ka toren op te volgen. In de film zijn vijf van de zeven opdrachten opge nomen, waaronder de 'sprong' van de toren. De 17-jarige hoofdpersoon Stach wordt in de scène opgevangen door duizenden kussens die kinderen en ouders voor de kerk hebben neerge legd. Drieduizend mensen krijgen de kans een rol te spelen in de film die vanaf 5 december in de bioscoop draait. Voor meer informatie en aanmelden: www.koningvankatorende/film.nl Nesselande - De kinderfysiothera peuten van gezondheidscentrum Nesselande, gevestigd in de Kristal, houden zaterdag 4 augustus hun maandelijkse baby spreekuur. Belangstellenden zijn welkom van 9.00 tot 11.00 uur (ingang bij apo theek). Voor meer informatie: 010- 2229746 of www.fysiotherapiein- nesselande.nl Nesselande - In de eerste week van september starten diverse cursus sen van CurZusEtZo in Nesselande. Bij yoga zijn de lessen erop gericht de kracht in het lichaam te ontwik kelen, de uitdagingen van het dag- bestaan aan te gaan en om tot rust te komen. Het grensverleggende effect geeft de cursus een beleving van. verruiming en ontspanning in lichaam hoofd. Pilates is een bewegingsvorm die voor bijna iedereen toegankelijk is en die ervoor zorgt dat het lichaam in goede conditie en vorm blijft. Pi lates is een uitgebalanceerde vorm van sporten die 'past in de trend van body Et mindlessen. Een rustige vorm van sporten die minstens net zo veel effect heeft als andere vor men van fitness. Met Pilates wordt de houding ver beterd en de probleemgebieden aangepakt. Het zorgt voor een be ter lichaamsbewustzijn, een sterke Nesselande - De laatste week van de zomervakantie wordt door de kerken in en rondom Nesselande, met medewer king van Stichting Buurtwerk Alexander, vijf dagdelen lang een 'steengoeie en keigave' week voor kinderen van vier tot twaalf jaar oud georganiseerd. Elke dag is er tijd voor muziek, sport of spel, verhaal en toneel. Van maandag 13 augustus tot en met donderdag 16 augus tus zijn de kinderen van harte welkom van 9.30 uur tot 12.30 uur in de Kristal, Cypruslaan 400. Vrijdag 17 augustus wordt begonnen om 14.00 uur en af gesloten om 19.00 uur met een poppentheater, ook ouders zijn hierbij van harte welkom. Voor meer informatie: www.kerkinnesselande.net. De zomerweek is gratis. en soepele wervelkolom, strakke buik- en rugspieren, een verbeterde circulatie en verhoogde stofwisse ling. "Pilates is niet gebonden aan leeftijd of postuur en is vooral leuk", laat de organisatie weten. Bij de cursus zumba worden de deelnemers aan het werk gezet met een vetverbrandende, spierverste- vigende work-out op opzwepende Latijns-Amerikaanse muziek zoals salsa, merengue en samba. Inschrijven voor yoga, pilates en zumba kan telefonisch: 010- 2518988 of via www.curzusenzo.nl Nesselande - In De Kristal vindt op maandag 20 augustus om 19.30 uur de lezing 'De Marinier en zijn mis sies' plaats. Dit naar aanleiding van de tentoonstelling 'Daarom Rotter dam en de Mariniers' die van dins dag 7 tot donderdag 30 augustus op werkdagen te bezichtigen is in De Kristal. De toegang tot de lezing is vrij. Belangstellenden zijn voorafgaand aan de lezing vanaf 18.00 uur wel kom in het NessCafé om elkaar te ontmoeten en te genieten van verse soep met sandwiches. De kosten hiervoor bedragen 3,50 euro. Aan melden kan tot maandag 13 augus tus via 010-4553799 of bij een van de buurthuizen in deelgemeente Prins Alexander. Voor meer informatie: Tineke.van- denberg@buurtwerk.nl of 010- 2862760. Capelle aan den IJssel - De tiende editie van de Bavo Schenkel Loop wordt gelopen op zaterdag 25 au gustus. Lopers kunnen kiezen uit een afstand van 5, 10 of 15 kilometer. Het parcours voert via Capelseweg en Kanaalweg door het Schollebos. Voor kinderen is er een aparte ronde van 1 kilometer. De volwassenen starten om 14.00 uur; de kinderen om 14.05 uur. Leden van scoutinggroep Van Naelt- wijck staan langs de route met water en sponzen en na afloop ontvangen alle deelnemers een medaille. Voor meer informatie: www.bavoschenkelloop.com. Jaap Eindhoven Noordeinde 25a Zevenhuizen Nesselande

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 21