i t Godwin Falex op Jeugdvakantieweek Extra speelpret IJsselkids Wie fietst er mee? Jeugdvakantiespelweek in aantocht Podiumdebat verkiezingen in Reigerhof Rolling Down The Blok- skatewedstrijd AAAK in 't Blok CKV Nieuwerkerk start voorbereiding O. m HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERK AAN DEN USSEL I 8 AUGUSTUS 2012 -15 Korfbal football 4- everyone Nieuwerkerk aan den IJssel - In de week van maandag 13 tot en met zaterdag 18 augustus vindt de Jeugdvakantieweek plaats. Deze week staat in het teken van de Olympische Spelen en er staan veel sportieve activiteiten op het pro gramma. Op het Voetbalfeest op woensdag 15 augustus van 10.00 tot 12.00 uur geeft Godwin Falex een clinic met aandacht voor sportplezier en technische vaardigheden. Falex heeft in zijn jeugdopleiding op het hoogste niveau gespeeld bij onder andere Excelsior Rotterdam, Feyenoord, RKC Waalwijk en FC Dordrecht en speelt tegenwoordig in het eerste van vv Nieuwerkerk. Naast de clinic staat er een toer- nooitje op het programma. De kos ten voor deelname bedragen 1 euro. Het voetbalfeest is bedoeld voor kinderen tot en met twaalf jaar. Kijk voor het programma van de Jeugdvakantieweek onder het kopje 'festivals' op www.jeugdwerkzuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De vakantie is al een flink stuk ge vorderd, nog anderhalve week en de schoolbel klinkt weer dagelijks om 8.30 uur. Zo tegen het einde van een lange en welverdiende vakantie heeft speeltuin IJsselkids nog een ex traatje achter de hand. Zaterdag 11 augustus wordt een feeste lijke dag gehouden met allemaal extra activiteiten. Er staat een springkussen, de kinderen kun nen enveloppen trekken - er zijn 'mooie prijzen' te winnen laat de organisatie weten - en er wordt geschminkt en tatoeages gezet. "Alles tegen kleine prijsjes." ledereen is welkom; de op brengst is bestemd voor uitbrei ding van de speeltuin. Voor meer informatie: 0180-320928 of 06- 24282970. Nieuwerkerk aan den IJssel - De da mes van Passage houden maandag 13 augustus - voor zowel leden als niet-leden - de laatste fietstocht van het zomerseizoen. De uitge stippelde route is ongeveer twintig kilometer lang. Er wordt een koffie- stop gehouden. Aanmelden is niet nodig, de start is om klokslag 19.00 uur bij het Her vormd Kerkelijk Centrum aan de J.A. Beyerinistraat 53. Voor meer infor matie: 0180-312402. Nieuwerkerk aan den IJssel - Dit jaar staat de Jeugdvakantiespelweek in het teken van de Olympische Spelen. Van maandag 13 tot en met zaterdag 18 augustus heeft Nieuwerkerk haar eigen Zomerspelen. Zo is er bijna elke dag een wedstrijdje waarbij de winnaars gehuldigd worden op de ereblokken. Ook kunnen de deelnemers hun kennis over sport kwijt bij de speurtocht en de Olympische Spelen quiz. Voor alle activiteiten die bestemd zijn voor kin deren van alle leeftijden, geldt dat jonge kinderen uitsluitend onder begelei ding mee kunnen doen. Maandag 13 augustus 1. Opening Nieuwerkerkse Zomerspe len met ballonnenwedstrijd en vlag- genwedstrijd op het Raadhuisplein van 14.00tot16.00uurvoorkinderen van alle leeftijden. Toegang gratis. 2. Olympische Spelen Quiz in Jon gerencentrum 't Blok van 18.30 tot 20.00 uur voor kinderen vanaf zeven jaar. Toegang 0,50 euro. Dinsdag 14 augustus Oudhollands Spelletjesfeest aan de Fransezoom (terrein voor het acti viteitencentrum en kinderboerderij) van 10.00tot 16.00 uur. Voor kinderen van alle leeftijden. Toegang 2,- euro. Woensdag 15 augustus 1. Theatervoorstelling Jeugdthe ater Van Niks Et Van Alles in de bibliotheek van 11.00 tot 12.00 uur voor kinderen van vier tot tien jaar. Toegang 1,- euro (voor verkoop in de bibliotheek vanaf woensdag 8 augustus). 2. Voetbalfeest op de voetbalvelden van 10.00tot12.00uurvoorkinderen van alle leeftijden. Toegang 1,- euro. 3. Zevenkamp op de voetbalvelden van 14.00 tot 16.00 uur voor kinderen van alle leeftijden. Toegang 1,- euro. 4. Spelen met water - en de brand weer-op het verhard speelveld naast de Bron vanaf 19.30 uur voor kinde ren alle leeftijden. Toegang gratis. Donderdag 16 augustus 1. Jeu de Boules Toernooi op Sport park Dorrestein van 10.00 tot 12.00 uur voor kinderen van negen tot twaalf jaar. Toegang 1,- euro. 2. Indianen Et Cowboy dorp en Le vend Stratego in het Hitlandbos op het terrein bij de ijsbaan van 13.30 tot 16.30 uur voor kinderen van zes tot twaalf jaar. Toegang 1,50 euro. 3. Honkballen met Eurostars op de voetbalvelden van 18.30 tot 20.00 uur voor kinderen van af zeven jaar. Toegang 1,- euro. Vrijdag 17 augustus 1. Sportieve Speurtocht van 10.00 tot 12.00 uur met als startpunt de Batavier voor kinderen tot twaalf jaar. Toegang: 1,- euro. 2. Demonstratie politiehonden en een wedstrijd met je eigen hond op het verhard speelveld bij de Bron van 14.00 tot 16.00 uur voor kinderen van alle leeftijden. Toegang gratis. 3.Discozwemmen - een zwemdi ploma is verplicht! - in zwembad het Polderbad van 18.30 tot 20.30 uur voor kinderen van zes tot en met twaalf jaar. Toegang 1,- euro. Zaterdag 18 augustus Botenrace en waterpret op het terrein van de Zeeverkenners (en tree naast de waterzuivering op de dijk) van 10.00 tot 13.00 uur voor kinderen van zeven tot en met twaalf jaar. Toegang 1,50 euro. Het volledige programma is te vin den op www.jeugdwerkzuidplas.nl onder het kopje 'festivals'. Nieuwerkerk aan den IJssel - De winkeliersvereniging Reigerhof gaat voorafgaand aan de Tweede Kamer verkiezingen van 12 september een podiumdebat organiseren op vrijdag 7 september van 19.30 tot 20.30 uur. Vier kandidaten uit de regio, waar van twee uit Zuidpias, hebben hun medewerking inmiddels toegezegd. Nieuwerkerk aan den IJssel - Jeugd werk Zuidpias en de 'locals' van het skatepark bij 't Blok houden woens dag 8 augustus een wedstrijd en ska- tedag bij 't Blok. Van 12.00 tot 17.00 uur wordt er met lekkere skatemu- ziek geskate. Wat er te doen is? Een demo van de Left skaters, een par- cours-wedstrijd tot en met 15 jaar en 'Best trick' voor alle leeftijden. Nieuwerkerkaan den IJssel - De band AAAK (As Able As Kane) verzorgt zaterdag 25 augustus een optreden in 't Blok aan het IJsermanpad 1. Het optreden is een dag voordat de groep als supportact meegaat op de Europese tournee van The Red Hot Chili Peppers. DJ rondom het op treden is Henk Visschers. Aanvang 21.00 uur, de toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - Onder leiding van de vertrouwde techni sche staf is de groep van 22 spelers van CKV Nieuwerkerk dinsdag 7 au gustus aan een vier weken durende voorbereiding begonnen. De start van de competitie is op zaterdag 1 september in Eindhoven tegen DSC 1 en 2. CKV Nieuwerkerk heeft een inten sieve voorbereiding gepland. Vrijdag reist de selectie af naar Antwerpen voor een trainingsweekend en toer nooi op zaterdag 11 augustus, 16 augustus wordt geoefend bij Kin derdijk. Zaterdag 18 augustus staat een driekamp gepland op sportpark Dorrestein. Tegenstanders zijn Triaz en Phoenix. De laatste oefenwed strijden staan gepland op zaterdag 25augustus, dan zal de selectie deelnemen aan het Masters toernooi bij Rohda in Amsterdam. Uit het tweede team hebben Maarten Medendorp (WION), Melissa van Zee (De Meervogels) en Diederik Verhoef (lager spelen) de selectie verlaten. Uit het vlaggenschip nam Eunice Havenaar afscheid in verband met haar zwangerschap. Een vijftal spe lers heeft zich aangesloten bij de selectie, het betreft Kevin Barnhard (KOAG), Christian Dekkers (KCC), Leanne Scheek (KOAG) en Ta- mar Plieger (0D0). Vanuit de junioren sluit Jelmer Huijser aan en Caro- ien Dijkshoorn is teruggekeerd. ytf ifeMiföw, Sanitiem Arbeco B.V. Ringvaartlaan 1a 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180) 31 41 12 info@arbeco.nl TO

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 17