j/UNAIR 1 (i/LTi/fm Alle gerechten kosten 4,- Asian Glories DIM DAILY - De beste Aziaat van Rotterdam. De heerlijkste sushi en dumplings. Het Gesprek - Lekkere verse mosselen. HIT - Luxe gerechten; ossenhaas, gamba's, zalm. Maison Ie Cuisinier - De beste bouillabaisse, carpaccio en chocolademousse met frambozen coulis. L'ltaliano - Heerlijke pizza's en antipasti. Lake 7 - Kalfstruffelburger vanaf de barbecue, maar ook zelf gourmetten of spiderpannen. Suri ijs more - Authentieke Surinaamse gerechten. Bubbels en Oesters - Verse oesters van Schmidt Zeevis en heerlijke champagne en prosecco. BBB Delicatessen - De beste Pata Negra. La Porte - Echte Franse crêpes. Vitamini - Vers bereide, heerlijke smoothies en vruchtensappen. Cocktailbar Elit Grandcafé Het Witte Huis - Sex on the beach, mojito's, caipirinha's en vele andere cocktails. Barista Italiano - Koffiebar met de beste koffies, cappuccino's, espresso's en thee specialiteiten. Centrale bar - Een koud getapt biertje, een lekker glas of flesje wijn, tongstrelende prosecco en verfrissende frisdrank. Kookworkshop - Onder begeleiding van professionele kok Roelof Caré maakt u de beste tapas. De kookworkshop start om 19.00 tot 20.30 en volgt u al voor maar 29,95. SUP Experience - Verken de Zevenhuizerplas en de locatie op een unieke manier, per SUP. Het 'staand surfen' is gratis en Eurofun zorgt voor materialen en een wetsuit. Fotomodel - Natuurlijk wil je ook glamorous op de foto tijdens CuliNESSE! Fotograaf Sharif Mesir uit Nesselande is gespecialiseerd in portretten, fashion- en beautyheadshots. Kom ook naar zijn mobiele studio voor een gratis shoot, www.sharifphotography.com Graffiti Art- Onder begeleiding van ervaren graffiti kunstenaar Jeroen v/d Knaap maakt u gratis een mooi kunstwerk. Kids Paviljoen Sjors, mede mogelijk gemaakt door Rabobank. Kinderen kunnen zich weer kosteloos vermaken met tal van activiteiten in het Kids Paviljoen. De kinderen kunnen lekker creatief bezig zijn, chillen, een workshop 'hoe maak ik een tv-reclame' volgen, echt leren goochelen of heerlijk spelen. Poffertjes bakken - Kinderen kunnen op donderdag en vrijdag zelf hun eigen poffertjes bakken bij het Kids Paviljoen. Voorlezen - Op het strand van CuliNESSE helemaal opgaan in een fantastisch voorgelezen verhaal. Wegdromen bij de avonturen van de hoofdpersonen. Er wordt voorgelezen in het Kids Paviljoen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 2