i Historische wandelingen in en rond Moerkapelle Darten voor goed doel Bieb gesloten tijdens Oogstfeest 96-jarige duikt het water in Mieters die Fieters Moerkapelle wint oefenwedstrijd tegen SEV Benefietconcert Kleine Trompetter Kunstlezingen voor senioren HART VAN HOLLAND REGIO 15 AUGUSTUS 2012 23 Ingezonden Fieters met bestemming lp roei baan en «wJL 0ud Verlaat.: V Hl w 150 m ]l naar links Voetbal Zevenhuizen - Jeanne Becker-van Putten heeft deze week haar 96e verjaardag gevierd bij sport- en gezondheidscentrum de Koornmo- len in Zevenhuizen. De vaste groep ouderen, waarmee zij al jaren we kelijks zwemt, werd tijdens het Zevenhuizen - De harmonie van de Kleine Trompetter is maandag 13 augustus gestart met de repe tities voor het benefietconcert op 3 november waar ook Karin Bloe men acte de presence zal geven. Afslag 9 hervat vandaag, woens dag 15 augustus, de repetities. Zowel Afslag 9 als de harmonie maken er op 3 november een groot spektakel van en samen met Karin Bloemen en haar band moet dit een concert een groot feest worden. Het is mogelijk om voorafgaand aan het concert Waddinxveen - Met als thema 'Kunstreis door Italië' verzorgt kun stenaar Carina Mathot een lezin gencyclus waarin belangstellenden kunnen kennismaken met de mooi ste steden in Italië en hun kunstaan bod. Dit varieert van de kunst van de Etrusken en Romeinen tot en met de Renaissance en Barok. De lezingen vinden plaats in het Anne Frankcen- vaste koffiemoment getrakteerd op taart. Ondanks haar respectabele leeftijd van 96 neemt mevrouw Becker nog wekelijks een duik in het zwembad. Ook de heer Van der Bent was aanwezig, een trouwe zwemmer bij de Koornmolen van een hapje te eten in dorpshuis Swanla. Met diverse acties worden spon soren en vrienden geworven om geld op te halen voor de goede doelen Team Zeparo en KiKa. De eerste actie is een kleurplaten- actie, waarbij elke ingeleverde kleurplaat goed is voor een bal lon. Deze ballonnen worden op zaterdag 22 september opgela ten. Voor meer informatie, reserve ren van kaarten en sponsoring: www.dekleinetrompetter.nl trum op donderdagochtend 20 en 27 september, 4, 11 en 25 oktober en 18 en 15 november. Voor 22 no vember staat een excursie gepland. Voor meer informatie en aanmel den: 0182-547912 of seniorenwerk. waddinxveen@paletwelzijn.nl. Internationaal dansen Wie van gezelligheid en muziek 94 jaar. De zwemuren, speciaal geschikt voor 50-plussers, zijn al tijd druk bezet. De trouwe groep zwemouderen heeft een gezel lige en sportieve band met elkaar en komen vaak drie keer per week zwemmen. Waddinxveen - Paddos-forever, het dartteam van Wijk- en Speeltuin vereniging De Paddestoel, organi seert voor zaterdag 1 september een dart-toernooi waarvan de op brengst bestemd is voor kinder boerderij Dierendal. Het toernooi begint om 14.00 uur. Zaal open vanaf 13.00 uur. Tot 13.45 uur kan ter plaatse ingeschreven worden. Er is plaats voor 64 deelnemers; het inschrijfgeld bedraagt 5,- euro. Er worden diverse prijzen uitgereikt, onder andere voor hoogste finish en voor de beste dame. De Paddestoel is gevestigd aan de Lijsterbesstraat 18. Voor meer informatie: 06-33160179 of www.paddosforever.nl. houdt zou eens mee kunnen doen met het volksdansen dat op de donderdag van 10.00 tot 11.30 uur plaatsvindt in het Anne Frankeen- trum. Een docent geeft duidelijk uitleg over het maken van de een voudige danspassen. Een proefles volgen is mogelijk. Voor meer informatie: 0182- 547912. Moerkapelle - Met als thema 'kas en gras' kunnen natuurliefhebbers op zaterdag 18 augustus onder lei ding van Willem Bakker unieke his torische wandelingen maken door en rond Moerkapelle. Er zijn twee routes uitgestippeld van circa tien kilometer lengte. Men kan kiezen voor het lopen van één route, maar meelopen op beide routes, die na elkaar van start gaan, kan natuurlijk Moerkapelle - Van meet af aan liet Moerkapelle zondag 12 augustus zien dat het er zin in had. Er werd gespeeld volgens een ander spel type en de spelers zaten er bovenop. Het was dan ook Moerkapelle dat halverwege de eerste helft op voor sprong kwam. In het begin van de tweede helft verschalkte Stefan ook. De eerste wandeling gaat om 08.00 uur van start vanaf de par keerplaats van w Moerkapelle op sportpark de Wilde Veenen aan de Raadhuisstraat 42. Hier staat rond 10.15 uur de koffie klaar, waarna om 10.45 uur de tweede wandeling van start gaat. Er zijn geen kosten aan verbonden. Voor meer informatie: 0172-617888, 06-50207889 of 0172-574168. Sallevelt, na een misser in de ver dediging bij SEV, met een buitenge woon mooi lobje van grote afstand de keeper van SEV. SEV kwam terug tot 2-1 maar het was Moerkapelle dat het laatste woord had. De net ingevallen Harmen Verweij wist een kwartier voor tijd de bal af te pak ken en scoorde de 3-1. Zevenhuizen - In verband met de viering van het Oogstfeest op zater dag 1 september is de plaatselijke vestiging van bibliotheek de Groene Venen deze dag gesloten. Van links naar rechts: Gerrit van der Bent, zweminstructrice Astrid Druppers, Jeanne Becker-Van Putten en zweminstructrice Herma Lambert. Cw Zevenhuizen - "Weer een meesterlijk hoogstandje taalgebruik van de gemeente Zuidpias: FIETERS. Zodra het op verkeerssituaties in Zeven huizen aankomt, blijft de gemeente uitblinken in blunders en flaters", ergert Henk van Dongen zich aan het bord aan het Zuideinde.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23