Moerdregt Handenarbeid voor wethouder Hazelebach Uitschieter voor Erik Faas Plakken en zagen in Witte Tent Moordrecht Puzzeltocht te paard Klikken mag Moordrecht wint Jan Lingen bokaal Activiteiten en welzijn in Centrum Moerdregt HART VAN HOLLAND MOORDRECHT\ 15 AUGUSTUS 2012 25 Eerste fase bouwplan Stevensstraat voltooid Hengelsport Paardensport Voetbal ,.ï5§ Zorgpartners Midden-Holland Moordrecht - HSV Moordrecht viste zaterdag 11 augustus de dertiende competitiewedstrijd in de Oude Rijn bij Nieuwerbrug. De vangst kon redelijk genoemd worden met één uitschieter die op naam kwam te staan van Erik Faas. In het A-korps werd Faas eerste met 10.850 gram, tweede werd Cees van den Heuvel met 3.150 gram en Flans Speulman eindig de op de derde plaats met 2.375 gram. Ron Hofland werd eerste in het B-korps met 4.185 gram; tweede werd Peter van den Hoek met 3.875 gram en Koos van Herk eindigde op de derde plaats met 3.460 gram. Johan Sapuletej werd eerste in het C-korps met 825 gram. Onder toeziend oog van enkele omwonenden bevestigt wethouder Hazelebach de straatnaamborden. Moordrecht - De eerste fase van het bouwplan Stevensstraat is gereed. Wethouder Arjen Hazelebach bevestigde donderdag 9 augustus eigenhan dig twee straatnaambordjes langs de Adriana van Rijkestraat. Wat rest is het planten van enkele bomen, dat gebeurt in het najaar. Door Bart Jansen "Het is een kleine handeling vooreen project met een groot verhaal", zei de wethouder vlak voordat hij op de trap klom om de bordjes van het 'Bertha van Moerdregtpad' en de 'Adri ana van Rijkestraat' op te hangen. Het bouwplan kent een lange ge schiedenis. Al in 2004 werd in de voormalige gemeente Moordrecht gesproken over het project. Veer tig woningen aan de Stevensstraat werden in 2006 gesloopt om plaats te maken voor 89 nieuwe woningen, waarvan 73 rijwoningen en zestien appartementen. De appartementen zijn inmiddels opgeleverd en 41 rij woningen zijn klaar. De huizen aan de Adriana van Rij kestraat zijn al bewoond. Kort na het ophangen van de bordjes kwa men enkele bewoners naar buiten Moordrecht - Paardensportvereni ging De Zuidplasruiters houdt op zondag 2 september voor de zesde maal de 'Zuidplasrally' in het Gel derse stuifzandgebied Kootwijker- zand. Een rally is een combinatie van buiten rijden in een mooie omgeving met een spelelement. De puzzeltocht voert over een af stand van ruim vijftien kilometer over ruiterpaarden en duurt circa drie uur. Er wordt gereden in teams van twee of drie personen; kinde ren onder de twaalf jaar tellen niet mee en mogen meerijden onder be geleiding van een volwassene." De rally is bestemd voor leden en niet-leden. Er kan tussen 9.00 en 12.00 uur gestart worden en de prijsuitreiking vindt plaats om 20.00 uur in de kantine van De Zuidplasruiters in Moordrecht. Voor meer informatie en inschrij ven: www.zuidplasruiters.nl. om een praatje te maken met de wethouder. Een bewoonster liet we ten dat meerdere bezorgers de fout in zijn gegaan door spullen af te le veren op het verkeerde adres. "We hebben al wasmachines en dergelij ke aangeboden gekregen." Die fout zal niet meer gemaakt worden, de straat is nu voor iedereen te vinden. Voor fase twee van het bouwplan, in het gedeelte tussen de Schaep- manstraat en de Middelweg, wordt er momenteel gesloopt. De te ver rijzen woningen zullen als alles vol gens plan verloopt in 2013 worden opgeleverd. dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Moordrecht - De voetballers van Moordrecht trapten het seizoen af met de traditionele strijd om de Jan Lingen bokaal in Gouderak. Vrijdag werd na strafschoppen met 3-2 ge wonnen van Stolwijk. Zondag bleek Haastrecht in de finale veel te sterk en werd met 3-2 verloren. Door Bart Jansen Moordrecht - De laatste week van de vakantie betekent in veel dorpen een gezellige afsluitende week voor de jeugd in het dorp. In Moordrecht vindt die week plaats in de Witte Tent op het schoolplein van de Meester Lallemanschool. Dagelijks worden er activiteiten gehouden waar kinderen in de ba sisschoolleeftijd aan deel kunnen nemen. Afgelopen maandag ging de week van start. Er werd gezon gen, gepraat, maar vooral geknut seld. De jongens gingen aan de slag met hout en figuurzaagjes om zo een stoere vrachtwagen of voetbal uit te zagen, terwijl de meisjes een leeg schildersdoekje versierden met lintjes en bloemetjes. Verderop in de week vindt er ook nog een zes kamp plaats en is er op donderdag een tieneravond. Moordrecht - In de week van 20 tot en met 24 augustus vinden in Cen trum Moerdregt de volgende acti viteiten plaats: Maandag 20 augustus, 10.30 uur Koersbal, een spel voor mensen van alle leeftijden. Van 13.30-16.30 uur biljarten, van 14.15-16.0 uur sjoelen, f Dinsdag 21 augustus, 10.30 uur Denksport, een leuke manier om uw brein actief te houden. Woensdag 22 augustus, 14.30 uur Bingo, het populaire cijfer- spel met voor elke deelnemer een prijsje. Donderdag 23 augustus, 10.30 uur Geheugentraining, houd uw geheugen vitaal en actief met spelletjes, quizzen en oefenin gen. Van 14.15-16.00 uur Spel- middag: onder andere rummikub, scrabble, sjoelen en Wii. - Vrijdag 24 augustus, 14.30 uur 'n Glaasje in de Kroon, een ge zellige middag met een hapje en een drankje. Informatie over deelname en ta rieven is op te vragen bij de recep tie van Centrum Moerdregt aan Land voor Water 3 of telefonisch via 0182-373844. f~ gertha van f Mnerdreqtpad Rustpauze tijdens een vorige editie van de Zuidplasrally.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 25