ttcircuit. com Rolling Down The Blok Live band in 't Blok Met PCOB naar Floriade Tom Moonen Nederlands Kampioen Leo van der Eijk wint Assen Kroeg in Blok Urban Open Air HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERKAAN DEN IJS5EL I 15 AUGUSTUS 2012 29 Tennis Autosport 'f>»rrX De prijsuitreiking van Rolling Down The Blok. Nieuwerkerk aan den IJssel - Een veertigtal deelnemers kwam on langs af op de skatewedstrijd die plaatsvond op initiatief van de vaste skaters van 't Blok skate park. Sponsor skateshop Left uit Rot terdam verzorgde de prijzen en er. werd een demonstratie gereden door een aantal jonge skatehelden, die eveneens door de winkel werden gesponsord. MC Joe praatte met de juiste kennis van alle skatetermen de middag gezellig aan elkaar en DJ Ryan bracht een mix van rap, rock en house aan het gehoor. Het tien jarige skatetalent Pascal Moelaert had samen met zijn ouders en het Jeugdwerk gezorgd voor een gezel lige ambiance en mooie tricks. Wesley werd winnaar in de catego rie tot veertien jaar en doorzetter Flovio won de Best Trick Contest. Nieuwerkerk aan den IJssel - De band AAAK verzorgt op zaterdag 25 augustus een live optreden in 't Blok. AAAK wordt beïnvloed door bands als Front 242, Nitzer Ebb en The Young Gods. Toetsenist/bassist Simon 'Ding' Archer heeft als bassist gespeeld in de bands The Fall, PJ Harvey en Frank Black (The Pixies). Het optreden vindt plaats een dag voordat de band als supportact meegaat op de Europese tournee van The Red Hot Chili Pep pers. Het optreden begint om 21.00 uur; de toegang is vrij. AAAK (As Abie as Kane) is supportact van The Red Hot Chili Peppers. Nieuwerkerk aan den IJssel - De plaatselijke afdeling van de PCOB biedt leden en niet-leden de mo gelijkheid om de tuinbouwtentoon stelling Floriade in Venlo te bezoe ken. Woensdag 29 augustus vertrekt om 8.45 uur een bus bij de bushalte voor het Hervormd Kerkelijk Cen trum aan deJ.A. Beijerinkstraat. Op de Floriade aangekomen heb ben de deelnemers ruim de tijd om rond te kijken. Naast de uitgebreide flora zijn er veel nieuwe technie ken te bekijken in de verschillende paviljoens. Over het uitgestrekte terrein worden de vijf werelddelen gepresenteerd. Daarnaast is er elke dag een uitgebreid programma met wereldmuziek. Het park kan vanuit de hoogte bekeken worden door een ritje in de grootste kabelbaan van Nederland (inbegrepen). Om 17.00 uur vertrekt de bus vanaf de Flo riade om na een gezamenlijk diner (inbegrepen) rond 21.00 uur weer in Nieuwerkerk aan te komen. De kos ten bedragen 75 euro. Opgeven kan via 0180-312228 en 0180-316725. Het behalen van het Nationaal Kampioenschap is voor Tom Moonen een bekroning op een succesvol seizoen. Nieuwerkerk aan den IJssel - De equipe Van der EijkA/an der Slik startte za terdag 4 augustus vanaf een vijfde plek met de Speedtec Zilhouette tijdens de Gamma Racing Day op het TT circuit Assen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tom Moonen heeft in het weekend van 11 en 12 augustus tijdens de Ne derlandse Jeugd Tenniskampioen schappen in Hillegom het Neder lands kampioenschap veroverd in de categorie Jongens Enkel tot en met veertien jaar. Na winst op Bas Muller (6-0 6-1) en Boris Spanjaard (6-2 6-2), kwam Tom in de kwartfinale uit tegen Ro- netto van Tilburg (6-3 6-1). Na een spannende strijd was vervolgens de als derde geplaatste speler Bart Stevens in de halve finale Moonen's opponent. Hierin speelde Moonen degelijk en creatief tegelijk. Met mooie dropshots, sterke service en drukvol spel behaalde Moonen een plaats in de finale (6-3 6-3). De finale waarin Moonen speelde tegen de als tweede geplaatste Ru ben Konings, begon met het eerste setverlies van het toernooi: 4-6. Daarna herpakte Moonen zich en be ëindigde de strijd met een duidelijke uitslag van 6-1 en nogmaals 6-1. Volgend jaar start Moonen weer van voor af aan in de categorie jongens enkel 16 jaar en in de ITF toernooi en. Leo van de Eijk zat als eerste ach ter het stuur en gaf vanaf de derde positie het stuur over aan Helmert- Jan van der Slik die de wagen naar een tweede plek reed. Na een in cident met Van Soelen, die zelf in de vangrails belandde, eindigde de equipe Van der EijkA/an der Slik op een keurige derde plaats. Van der Silk startte de race op de zondag vanaf een derde positie. Het team had de juiste bandenkeuze gemaakt en dat resulteerde al snel in een eerste positie. Na de rijders wissel kwam Van der Eijk als derde achter de safety car op de baan. Toen de safety car de baan vrij gaf was Van der Eijk snel weg en kon hij in de eerste ronde meteen Robin Monster voorbij. Peter Stox gaf de eerste plaats op door in de rondte te gaan in de Ramshoek. Van der Eijk wist de eerste positie vast te houden en zo de eerste overwinning van de Speedtec Zilhouette veilig te stellen. Nieuwerkerk aan den IJssel Het seizoen in Blok gaat vrijdag 24 augustus van start met een kroe gavond op vrijdag. De kroeg gaat open om 20.30 uur en naast voor een drankje en een gezellig praatje kan je er nu ook terecht voor een partijtje darten. Nieuwerkerk aan den IJssel - De negende editie van Urban Open Air vindt plaats op zaterdag 25 augustus. Van 12.00 tot 17.00 uur vinden er in en rond 't Blok aan het IJsermanpad 1 allerlei activiteiten plaats, waaronder graffiti, skaten en thai boksen. Traditiegetrouw wordt de aftrap van het evenement verricht door Fabia Dance Center. Deze negende editie staat in het teken van de le gale graffitiwand waar de jongeren al een tijd om vragen. Jeugdwerk Zuidpias is druk bezig om deze wens in vervulling te laten gaan. Sportschool Brothers zorgt voor een spetterende thai boks demonstratie en geeft workshops in een echte boksring. Het skatepark wordt ge bruikt voor skate-, BMX- en inline- wedstrijden. Vanaf 14.30 uur kan iedereen zijn zelf meegebrachte hamburgers of vegaburgers bakken op de gereed staande barbecue. MC Joe en dj Ryan zorgen voor de mu ziek. Op het hoogste treetje in Assen. In het weekend van 8 september rijdt Van der Eijk met de Speedtec op circuit Zolder (België). eanrii

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 29